Problémy so žalúdkom, pocit nafúknutého brucha, kŕče a hnačka

eli263
17. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte potrebovala by som poradiť mala som problémy so žalúdkom že má bolel mala som pocit nafúknuteho brucha kŕče mala som hnačky užívala som Imodium aj keď som nemala už hnačky tak som to pripisovala lieku Imodium keď som to čítala ako nežiaduci účinok bola som u lekára dostala som Algifen kvapky všetko prestalo len kasovita stolica ostala tak mi brali výter z konečníka a Reasec tablety hnačky ustúpili aj tak užívam Reasec bojím sa že keď ho vysadim že sa mi to vrátiť aj sa bojím jesť jem pomenej mám z toho všetkého stres či to aj ten nerobí všetko čo už mám robiť mám 2 deti už mi chodia strašné scenáre po rozume

stancik01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
17. nov 2023

@eli263 tak sa mohla objaviť nejaka intolerancia mne tak pred rokom vznikla intolerancia na mlieko z virozy.....ak.mate hnacky dajte si smectu a na bolest zaludka mi pomahaju kvapky gastritol cudujem sa ze nemaju v lekarnach len na eshope az v jednej dedinskej kde mi odporučili a odvtedy musim.mat vkuse doma v zalohe ;)

eli263
autor
17. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@zuzkaa1991 nemám intoleranciu na nič ani na mlieko ani na lepok hnačku už nemám užívam Reasec len sa bojím ho vysadiť že sa mi to vráti n

eli263
autor
17. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@stancik01 ako mi chcete pomôcť

stancik01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
17. nov 2023

@eli263 ani ja som nemala az ked mi zobrali krv na gastre ;) a to dovtedy som s trávením nemala nikdy problémy moze aj nemusí byt taky pripad ;)

eli263
autor
17. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@zuzkaa1991 aj krv mi brali všetko v poriadku ani na mlieko ani na lepok a čo ti pomohlo?

zuzkaa1991
17. nov 2023

@eli263 nic musela som vysadit mliecne veci 😔
Plus aj zeleninu kedze raz v pohode raz bolesti🙈🙈
Aale.hladam novu lekarku z imunológie kedze mi povedala.ze.je jej luto ale nevie mi pomôcť 🤣🤣🤣podotýkam ani snaha priebehu 15r.co k nej chodím neriesila nikdy a to mam aj alergie rozne len pribúdajú stale.nove

danielahamar
17. nov 2023

@eli263 ako viete, že nemáte ani intolerancie, ani alergie? Aj keď je krv negatívna, neznamená, že nemate😉, treba spraviť eliminacny test

eli263
autor
18. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@danielahamar mám urobené testy

mamina7070
18. nov 2023

problem je v hlave v psychike tam si to poties a nebude stres ani milion rovnakuch tem a mozes v klude zit

galioska
18. nov 2023

@eli263 probiotika kazdy den na lacno

danielahamar
18. nov 2023

@eli263 aj eliminacne?