Odstránenie tetovania - skúsenosti

luss121
27. feb 2019

Ahojte. Chcem sa vás spýtať bola niektorá na odstránení tetovania poprípade kde a či sa to naozaj odstránilo po niekoľkých sedeniach 🙂 ďakujem

airis161
1. mar 2020

@luss121 ahoj prosím ta mohla by si poslať foto pred a po? A orientačne cenu? Ďakujem ti

franfran
29. máj 2020

Ahojte ja si davam odstranovat tetko v BA v black diamond tattoo studiu, po prvom sedeni skoro ziadny rozidel, ale po druhom sedeni uz vyrazny rozdiel. Po druhom sedeni sa mi na niektorych miestach zacali tvorit jazvy, ale pouzivam na ne krem z lekarne na jazvy a biolampu a citim, ze tie jazvy stale "pracuju" a hoja sa. Jazva sa moze hojit aj 2 roky. druhu proceduru som mala v januari a kvoli socialnemu distancu mam teraz trochu dlhsiu pauzu, ale vidim ze aj nadalej sa tetovanie stale pomaly "rozpadava". chystam sa na treti termin. na niektorych miestach je koza uz uplne bez pigmentu. jeden zakrok - 60 eur ale tetko je male, cca 10x3 cm. ja som relativne spokojna.

kerovka
17. sep 2020

Ahojte....pripájam sa do diskusie....ja som už obvolala celé Slovensko....narazila som na inkafamous v BA.maju údajne laser len a len na odstránenie tetovania...ale nie je to Picolasler...INK hunter.... rozmýšľam buď tam alebo HC....rada by som pokecala reap.popisala s tými čo už odstraňujú... ivuskas@gmail.com

kerovka
17. sep 2020

@franfran ahoj....oni majú ten Picolasler?

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerovka
18. sep 2020

Zlato..Na aký chodíš laser a kde

kerovka
21. sep 2020

@vlcik1 a kam chodíš?

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerovka
22. sep 2020

@vlcik1 ja som sa tam objednala k nejakej Veronike...ale mám tetovanie len tri mesiace musím počkať....v decembri začínam...tak mi to vyšlo najvhodnejšie som z TN ....ale volala som s jedným typom z Blavy z tetovacieho štúdia....ten ma trochu nahlodal s inými informáciami...rada sa s tebou podelím. Ak si na fcb nájdeš ma Ivana Srbova

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerovka
22. sep 2020

@vlcik1 Chalanisko mi vravel že oni majú jediný prístroj Ink Hunter ktorý slúži iba na odstránenie tetka a na nič iného... nejedná sa o Picolasler...že ťa mašina stala 25 000€.Ostatne lasery vraj nemajú taký účinok.Rozostupy medzi sedenia mi sú viac ako 2 mesiace lebo telo údajne stále po tú dobu pigment odbúrava. Vlastne že to riešia s každým individuálne...u každého je to inak...Mne sa práve pozdávala ťa kočka z Hlohovca... môžeš prosím napísať ako si spokojná.... prípadne poslať fotky? Ja som to chcela iba zrýchliť ..tu komunikáciu našu.Lebo chodíš tam kde ja plánujem...

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerovka
23. sep 2020

@vlcik1 áno presne to štúdio....ja mám tiež 120km do BA...Čo ti na to hovorí ťa kočka čo ti to robí? Veď musia mať skúsenosti a trochu odhadnúť koľko asi.... všade prezentujú Max 6 sedení... A máš to farebné? Či iba čierne? Ja mám celé lýtko...takže brutál...Ani ničím neumrtvia? Nechápem...môžme si nap.na mail? ivuskas@gmail.com

kerovka
23. sep 2020

@vlcik1 A ceny ja mám od 150. Eur za sedenie po650€....to najdrahšie je v Žiline...to je ako iný laser ako ten v Hlohovci??? nevieš?

kerovka
23. sep 2020

@snowmiss Prosím ťa...kde si bola na Tom odstraňovaní?

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerovka
23. sep 2020

@vlcik1 dobre ok...ja som tiež v práci....mapis mi... Ja ti tiež pošlem môj skvost... budeš si myslieť že som mentálne retardovaná... popíšeme neskôr

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonszon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkys
16. aug 2021

@franfran ahoj ako dopadlo odstránenie tátoo,ja si chcem dať odstrániť toho trošku viac ,a hľadám možnosti v BA🤧

lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kerovka
31. júl 2022

@lola77 aj pol roka

lola77
1. aug 2022

@kerovka a absolvovali ste prosim odstranovanie? A u koho nakoniec? Ja stale hladam vhodnu kliniku a hlavne riesim, ktory typ lasera je ten naj. Mne dnes v klinike povedali, ze po 3mesiacoch :(

kerovka
2. aug 2022

Ja na to asi nebudem mať vinancie, tetovanie mám veľmi veľké...ja by som šla do Inkfamous v BA, spolupracujú aj s dermatologičkou

lola77
2. aug 2022

@kerovka akurát včera som im písala. ale chcela som niečo bližšie ako je BA. A na neho máte nejaké recenzie, či je naozaj v tom čo robí? lebo neviem aký laser používajú a či majú spokojných klientov. málokde sa viem dočítať nejaké skutočné recenzie na rozne kliniky a aj tých fotiek je na nete veľmi málo.

lm_michaela_lm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz