Partner je spokojný keď mám nadváhu

kubkomatko
28. dec 2018

Žienky,ja som už na nervy z môjho muža, jemu sa vždy páčili baculayejsie ženy, preto sme aj spolu že som ho zaujala... Ale problém je v Tom, že ako sme spolu,pribrala som 20kg,jemu sa páčim ešte by mi doprial nejaké to kg navyse ale ja s tým nesúhlasím, chcem práveže zhodiť keďže nohy trpia a aj moja psychika ... Aj som mu povedala že keď som sa mu páčila s menšou váhou,prečo teraz protestuje, vzdy sa
Jukvôli tomu chytíme

prevenar
28. dec 2018

@kubkomatko zaujimave ..a ? ako ti mozme pomoct ? 😀

leiiiy
28. dec 2018

@kubkomatko rozhodni sa čo je podľa teba správne. Je to tvoje telo a nikto ti nemôže hovoriť čo máš robiť,len ty sama vieš čo je pre teba dobré. Ak sa cítiš zle tak neváhaj a urob všetko pre to aby si sa cítila dobre. Ak si sa mužovi páčila vtedy budeš sa aj teraz bez ohľadu na to či budeš mať alebo nebudeš o kilo viac❤

dagmamar738
28. dec 2018

hadky nehadky, zdravie ti je dufam prednejsie😉20kg BOHATE staci!!!

alaguema
10. jan 2019

@kubkomatko prepáč, že to takto napíšem, ale kvôli jeho "úchylke" si snáď nezničíš zdravie. Platí presne to isté, ako v opačnom garde, keď chlap frfle na nadbytočné kilá - je to tvoje telo, nie jeho hračka. Akurát, že pri tom opačnom garde je to chudnutie aj v prospech zdravia a asi aj v prospech fyzickej roviny vzťahu, tá ale nie je smerodatná. Ak si bola bacuľka predtým a teraz máš 20kg plus, tak si možno už na hranici obezity. Stiahni z netu info o škodlivosti obezity a daj mu to prečítať. Srdcovo-cievne ochorenia, diabetes, vysoký krvný tlak, vyššia náchylnosť na mozgové príhody, časom hormonálne a metabolické poruchy, ochorenia obličiek...

majkasmih89
9. okt 2019

@kubkomatko ahoj neviem či je to ešte aktuálne...z mojej vlastnej skúsenosti: mám 164 cm a vážila som 75 kg...prešla som si 9 dňovým detoxom od jednej nemeckej firmy a po týždni som schudla 5 kíl...teším sa každým dňom viac a viac a uvidíme o týždeň ;)