Pichanie pri srdiečku

lauriema
15. aug 2020

Ahojte, idem si po radu ja vždy tak stresujem a keď sa pýtam manžela ten len oči pretoci 😂Pichá aj Vás pri srdiečku? Alebo taky ako keby ztah to bol včera večer až som sa zľakla dnes ráno trosku zas. Odmerala som tlak a vidím dobrý 117/72. Neviem z čoho to môže byť. Chcem začať cvičiť no normálne sa až bojím, pred nedávnom som bola na ekg a vraj som OK. Tak dúfam ze áno, ta MUDR. NEBOLA teda veľmi milá a zdali sa ako keby ju otravujem tak rozmýšľam stále čo so sebou a možno len veľa rozmýšľam.... Každopádne ďakujem za každú reakciu 😘

nini1010
15. aug 2020

Z chrbtice Vekni casto aom najma v detstve trpela na pichanie pri sediecku ale aj v dospeloati a bolo to z chrbtice.Cvicenie na chrbticu,lepsie drzanie tela.

evica01
15. aug 2020

@lauriema 😁 ty si dobra. To mas chrbat. Len ty pekne zacni cvicit. Zober loptu, neber tlakomer 😁

maytee
15. aug 2020

@lauriema môže ísť o extrasystoly. Je to pocit bolestivo-pichľavy pričom pociťujete sťah nemôžete sa ani nadýchnuť a po pár sek.to odzneje. Ako prvá pomoc pomôže Magnézium 500mg. Ak by to nebolo niečo dlhodobé a neliečipte sa na srdce netreba sa obávať spúšťačom býva stres,únava také celkové pretaženie,ale môže byť vyžarovanie aj od chrbtice v prípade ,že sa hrbite ale vtedy to nebýva len tak zriedkavé 🙂 krásny deň prajem

klarissa25
15. aug 2020

To je z chrbtice..

pehavcek
15. aug 2020

Tiez to mam z chrbtice

lauriema
autor
15. aug 2020

@nini1010 Ahoj, pozriem cvičenie na chrbticu 😉

lauriema
autor
15. aug 2020

@evica01 Že zober loptu nie tlakomer som sa zasmiala takto na ráno 😉😉😉100bodov😂

lauriema
autor
15. aug 2020

@maytee Ahoj, hrbim sa dosť aj som dosť v tehu pribrala mala bude mať 7 mesiacov. Ďakujem ti za odpoveď a prajem peknucku sobotu 😉

lauriema
autor
15. aug 2020

@klarissa25 Ahoj, ďakujem za reakciu

lauriema
autor
15. aug 2020

@pehavcek Ahoj, vďaka za reakciu 😉

andreatytler
15. aug 2020

@lauriema Aj ja to mam velmi casto od detstva. Niekedy tak bolestive ze sa tiez zlaknem. Dychat sa neda, ani pohnut sa neda. Konecne som sa dozvedela z coho to je... Dakujem za to ze si a opytala, aj vam baby za odpovede... To ma ukludnilo... moj chrbat je kapitola sama o sebe ale netusila som ze to vystreluje bolest do hrude.

pehavcek
15. aug 2020

Mne to zacalo v puberte a tiez som sa zlakla. Mamina je zdravotna sestra a vysvetlila mi ze ked to picha tak je to z chrbtice. Ze zo srdiecka je to pocit tlaku na hrudnik. Akoby ste mali na sebe auto alebo skrinu. Odvtedy to poznam. Inakvela ludi si uz volalo rychlu, ze im je zle od srdca a bola to chrbtica

lauriema
autor
15. aug 2020

@pehavcek Ahoj, občas mám aj pocit tlaku na hrudi ale tlak mam dobrý vždy keď si odmeram. Mne sa dá pri tom normálne dýchať od včera ma to pichá nie vkuse samozrejme ale som z toho veľa v strese strašne sa bojím vieš čo to môže byť ja som taka panikarka 🙁🙁🙁

andreatytler
15. aug 2020

@lauriema to uz mas cely den? U mna to trva maximalne 15 minut... Baby co to poznate, je to OK ak to takto picha cely den?

lauriema
autor
16. aug 2020

@andreatytler
No nie vkuse že to pichá ale, začne trosku, prestane o pol hodinky zas na 5 minút potom aj 3hodinky nič potom zas.... Dnes ráno ma zatiaľ nepicha tak dúfam ze ani nebude dosť ma to obmedzuje

andreatytler
17. aug 2020

@lauriema aha... chapem... tiez sa mi to stane ze sa zopakuje po par hodinach. Co ides cvicit? Mas nejake cviky na chrbticu?

lauriema
autor
17. aug 2020

@andreatytler Dobre ranko😉Na YouTube je ich veľa... Ale ja idem skôr kardio. Potrebujem dooooost veľa schudnúť co som v tehu nabrala

andreatytler
17. aug 2020

@lauriema vela vytrvalosti prajem a nech sa ti dari dostat vahu aku potrebujes.