Problém s pulzom

vanda323
27. dec 2021

Dievčatá, nedávno som tu pridávala diskusiu o mojom zapchatom nose.
Z toho zapchateho nosa vzišla asi nádcha. Lebo sa cítim tak choro troška. Pijem čajík, vzala som si vitamín C,D a Paralen.
No zase ma začal trápiť ten pulz, už bol ok viac menej aj pod 100 som mala , ale od kedy som chorá všimla som si že je vyšší. Napríklad včera som sedela u našich a odmerala si tlak. Tlak oka, no pulz 117... Dnes som volala svojej obvodnej ta mi povedala že zajtra nám ísť ku gynde, a tam to povedať. Aj tak mám zajtra poradňu , tak uvidíme , ale straší ma to. Už som v 32. Týždni tehotenstva, chcem to mať za sebou.

stanulienkat
27. dec 2021

Prebohaaaaa. Nesleduj sa!! Aj pri chorobe moze byt zvyseny pulz, aj v tehotenstve.

marcellka32
27. dec 2021

Prepáč, ale ja myslím, že si hypochonder, nesleduj sa toľko, ten zvýšený pulz je v tehotenstve ok, nájdi si čas na záujmy 🙂

vanda323
autor
27. dec 2021

@marcellka32
@stanulienkat Však , aj môj manžel tvrdí že som hypochonder. Keď som na rizikovom a nemôžem ani chodiť nikde poriadne. Včera som bola u našich a to len manzel zastavil pred domom, vošla som dnu a ležala a sedela. Ale viete čo? Dnes som začala čítať fajn knihu. Takú kresťanskú , páči sa mi veľmi , tak sa teším.

marcellka32
27. dec 2021

@vanda323 čítaj, maluj, dlhé prechádzky, pec koláč, niečo tvor...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
27. dec 2021

@viestta
ako sa môže nudiť keď má doma tri ďalšie deti? 🤷

jjanulienka
27. dec 2021

Tiež si myslím, že sa moc sleduješ, nerieš to!
Si mlada zdravá, mas krásne deti a ďalšie pod ❤️Mysli na neho, buď v klude hlavne pre neho. Zahod tlakomer a sudtred sa na iné veci. Vždy keď ta niečo takéto napadne si povedz všetko je v poriadku, a bude to v poriadku ❤️

vanda323
autor
27. dec 2021

@marcellka32 Ahoj, práve to že som na riziku...tak len ležím občas sedím a dnes som začala čítať knihu tak sa teším

vanda323
autor
27. dec 2021

@mondolina
@viestta Manžel sa stará o detičky teraz, som na rizikovom. Ale máte pravdu, priveľmi sa sledujem.

vanda323
autor
27. dec 2021

@jjanulienka Ahoj, áno je to pravda. Je to aj o psychickej pohode asi. Nebudem sa už tak sledovať.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
27. dec 2021

Neboj, ja som mala ku koncu tehotenstva tiez vyssi pulz, ale tiez som mala 90 kil😒takze srdce pumpovalo na plne obratky

vanda323
autor
27. dec 2021

@viestta Cosiiii vlnu 😄😄👍 Vo by som snou robila 😄 Ja obdivujem ručné práce aj ženy čo sa im venujú ale raz som skusala hackovat a háčik letel von oknom skoro...nemám trpezlivosť....

romea
28. dec 2021

Úplne normálne ze mas vyšší pulz v tehu je to bežné a pri chorobe a teplote tiež, ja som bola tiež na rizikovom a teda mi riadne sibalo co som sa stále pozorovala, vo vyššom štádiu tehu som začala piecť, strikovat, ba som aj tavarala nech mi čas ubehne, brala som to tak, že keď by som aj porodila tak ho vypiplaju, lebo fakt mi orepinalo, a aby si si nepruvolala úzkostnu poruchu alebo depresie, cto sa potom môže kľudne stat