Slabé krvácanie v 7tt

nika4495
12. sep 2018

Ahojte nedávno som sem písala a už mám teda potvrdené aj od doktora, že som tehotná mala by som byť v 7tt. Už asi týždeň mi ale nie je moc dobre stále mi je zima, točí sa mi hlava niekedy mi je na dopanutie občas ma bolí v podbruší a dnes keď som bola na WC som si všimla trochu krvi, zatiaľ našťastie nie veľa iba trošku bledej krvi na papieri ale aj tak som sa zľakla...len zas nechcem s každou blbosťou hneď bežať k doktorovi uvidím ako sa to vyvinie mala to niektorá z vás? Je to normálne? Dnes idem na nočnú dvanástku tak dúfam, že sa to nezhorší. Ďakujem

arcanne2
12. sep 2018

@nika4495 ja by som za doktorom sla,nemusí to byť nič ale nech ťa pozrie, prip.nasadi duphaston.A už vobec by som asi nešla na nočnú dvanastku

hennyinnsbruck
12. sep 2018

Si na zaciatku tehotenstva, krvacas, a pytas sa na konovi ci je to normalne??????? Moja mas to 50 na 50... Alebo je vsetko ok, alebo mas zacinajuci potrat... A mas 2 moznosti... Alebo pockas co bude, alebo zoberies telefon do ruky a aspon zavolas lekarovi a opytas sa ho... Je to na tebe

nika4495
autor
12. sep 2018

@arcanne2 u doktora som bola minulý týždeň a on je tiež taký náladový že možno by mi aurát vynadal že som hysterka... Ono to nie je ani ako krvácanie skôr to bolo také špinenie a momentálne to prestalo preto neviem.

hennyinnsbruck
12. sep 2018

Krvacanie v tehotenstve nie je urcite blbost..... 🙄

hennyinnsbruck
12. sep 2018

@nika4495 mas 15 rokov ze sa bojis zavolat svojmu lekarovi??? Ked je taky naladovy a bojis sa ho najdi si ineho lekara...

arcanne2
12. sep 2018

@nika4495 ja som z takého spinenia potratila, urcite treba ist za lekarom a kludovy rezim

nika4495
autor
12. sep 2018

@hennyinnsbruck Nie nemám volala som mu a má dovolenku...A vzhľadom k tomu že mi to prestalo neviem či hneď bežať niekam inam

hennyinnsbruck
12. sep 2018

@nika4495 nemusis bezat niekam inam, zavolaj zastupujucemu... Alebo pockaj je to na tebe..

nika4495
autor
12. sep 2018

A viem že keď som tam pred týždňom bola hovoril niečo o tom, že také slabé krvácanie sa stáva keeďže maternica je viac prekrvená a že to nemusí byť nič vážne preto som sa slušne pýtala či sa vám nestalo niečo podobné

arcanne2
12. sep 2018

@nika4495 veď ano, písala som že to nemusí nič byt,ale určite by som to nepodcenovala.naozaj moze ist o zacinajuci potrat

melinnda
12. sep 2018

@nika4495 ja osobne by som necakala a utekala alebo zavolala by som co najskor inemu dr. Ja som tiez zakrvcala a hned som volala a nasadil mi tabletky. Urcite by som to nenechala tak.

hennyinnsbruck
12. sep 2018

@nika4495 vies Ono je to tak ako som pisala, alebo je vsetko ok, alebo zacinajuci potrat. Alebo veris svojmu lekarovi a nechaj to tak... Alebo zavolaj inemu a opytaj sa popr sa daj pozriet.. - aj do nemocnice mozes ist... Ine ti zeny neporadia..

vektricka16
12. sep 2018

@nika4495 ja som na zaciatku tehotenstva tiez spinila a mala som rano po wc trochu bledej krvy na papiery. Hned som utekala doktorovi a nakoniec som sla lezat do nemocnice.ale nastastie vsetko dobre dopadlo.takze isla by som doktorovi preistotu a necakala na nic...

danicabbb
12. sep 2018

@nika4495 určite choď nenechaj nič na náhodu môže to byť všetko a nič, ale budeš si potom biť hlavu o múr? A k tomu ideš na nočnú budeš hore akú máš prácu no zhodnoť si čo je dôležité teraz... Hmm držím prsty

nika4495
autor
12. sep 2018

No tak je to v pohode len som pre istotu vyfasovala duphastone 2x denne na mesiac ale že to nič nie je...

nikusebi
12. sep 2018

@nika4495 ahoj ja mam presne to iste, skončila som v nemocnici, mám hmatom o priemere 1,5x 0,49 cm. Som v 6+6 TT. Utekaj k lekárovi. Nech ťa pozrie. Nemusí to byť ono a Le aj tak choď.

arcanne2
12. sep 2018

@nika4495 vidis,dobre že si bola, istota je istota ;)

nika4495
autor
12. sep 2018

no hej aspoň budem v kľude o práci mi ale nič nepovedal, že by som nemala chodiť takže dnes ma čaká nočná

sono2
12. sep 2018

@nika4495 ja som špinila v 7tt presne štyri dni k dr som šla, potvrdila akciu srdiečka, že to ide z maternice, ale nevie prečo. Viac také nič nebolo. Všetko bolo OK absolútne do konca, robila som do 8,5 mesiaca nič mi na to nedala. Ale bolo to fakt jemne špinenie, žiadna krv. Tiež som nechcela ísť ale na druhý deň ma muž poslal.

nika4495
autor
12. sep 2018

No mne to teraz pokračuje stále je to trochu viac ako ráno ale tiež mi povedal ze akcia srdca tam je a ze je to v poriadku len robím v nemocnici a tam len dvanastky a dosť sa naťahujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre