Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

nativanativa
18. okt 2013

a co tak tema " opite hovna " ?? 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

@irriss
@katecameron
Nechodme do sukromia, prosim. Pripajaju sa k nam aj prdlavky, a ostali by za dverami, chuderky, kvoli nejakm veverickam??
A ja som netusila, preco netrvem na tom, aby sa delklik na WC zatvaral. To bolo preto, len som mala tusak a nie logicke vysvetlanie 😀

irriss
18. okt 2013

@bubelko Zacinam mit pocit, ze jsem zlodej...prijde mi, ze si nekdo mysli, ze kradem stranky MK..ze je plytvame na prdy misto toho, abychom je plytvaly na UM.. 😕

irriss
18. okt 2013

@zabka7 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

@irriss Ked sa mozu platvat na mydlo, svieckovu, bolave vlasy a hlisty nosno-rypave tak preco nie na prirodzene plyny? 😀 😀 😀

bbarboraa
18. okt 2013

Tema o prdeni ma uz 22 straan 😀

bubelko
18. okt 2013

@irriss toto je za dlhu dobu ta najlepsia tema, na aku som tu nadabila. a rozhodne najveselsia. teda su tu rozne vesele, ale len vdaka schopnostim niektorych zien odpovedat na niektore "inteligentne" otazky naozaj inteligentne, s vtipom ci ironiou, len skoda, ze sa im nedostane porozumenia.

irriss
18. okt 2013

@zita19
Mam pocit, ze je tu snaha zavrit Temu 😉 Znam MK poslicky... 😉 😉 😉
Smrdime jim😉

daneso
18. okt 2013

Baby viete co mi prislo na um ako to bolo kedysi ked boli tie korzety a velke sukne ci si to tam tie zeny hromadili 😀 😀 to muselo byt!!

nativanativa
18. okt 2013

poznam jeden celkom dobry vtip :
chlapcovi na diskoteke sa velmi paci jedno dievca . huta a vymysla a prehovara sa na to , ze pojde za nou a ju oslovi , pozve na drink . baba sa ale schytila smerom k zachodom , tak on za nou , ze ju pocka a oslovi ju . v duchu si pre seba hovori ako ju oslovi , v tom sa baba ruti zo zachodov a on na nu a z huby mu vyleti : cau , srala si ?? 😀 😀 😀

charlie1980
18. okt 2013

Baby, so objavila 😀 😀 😀 Neskusat prosim, riziko poziaru !!!

https://www.youtube.com/watch?v=UoCZQA5Idm0
natas4
18. okt 2013

@veverina radsej sa tu zabavim na prihodach o prdoch, ako furt citat o kojeni, nekojeni, stravovani, ci kde kupit nextik a statusy vypiskali sme sa, napapinkali sme sa.... mam tu aj fotku, nemam problem, vsetko co davam na net, poviem hocikomu priamo do oci

zita19
18. okt 2013

Babenk, co mi pridavate liky, nehanbite sa a pripojte sa do diskusie. Tema este nie je vycerpana, nemame stran ako UM, MM ockovanie, neockovanie, sexualny zivot pred a po porode....

irriss
18. okt 2013

@bbarboraa
Musime dohnat nalepky, jsou uz na 500strane 😀
Vymenujou a sbiraji nalepky a my zazitky..nechapu rozdil..kazdy sbira to, co chce.. 😀

daneso
18. okt 2013

@irriss vies za tych par vecerov a dni srandy to stalo urcite to da niekto zamknut... 😢

irriss
18. okt 2013

@natas4 Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jsi mne prekvapila, velmi MILE 😉 🙂

bubelko
18. okt 2013

@daneso co myslis, preco tie damy odpadavali? 😉 stacilo, ze zavial vetrik, suknicku zdvihlo a k tomu ten uzky korzet a uz aj tak nedostatocny prisun kyslika, k tomu nazberane vone spod sukne a uz nou seklo 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@daneso
Ne, tema musi vydrzet aspon az do nedele..!!

daneso
18. okt 2013

@charlie1980 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@bubelko 😀 😀 ze aj som si myslela

natas4
18. okt 2013

@irriss a videla si kolko stran maju smolkovia ? 😀

katecameron
18. okt 2013

basen mojich deti dedko prdol ako strela chalupka sa rozletela babka prdla este viac vyleteli na mesiac a mesiac bol opity kopol babku do riti babka mu to vratila podprsenku stratila ......

zita19
18. okt 2013

@irriss No nalepky mi nanapadli. Spominas si, ze by Ti mama zhanala, vymienala Cecka? Dnesne maminy fakt niekedy nemaju co robit. Decku pustia rozpravku z CDcka, zalozia najlepsie hodnotenu pampersku a naskocia na Kona a menia nalepky...
A pritom vonku pada listie:::

irriss
18. okt 2013

@charlie1980
Vsimla sis, jak zcervenal? 😀 😀 😀
@nativanativa neco na tech cervenych rukach preci jen bude 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@zita19 Ceeecka..a vis, ze jsou zas? nasla jsem fosforujici v Bambuli 😉 ale mjsou nekvalitni😉
Cecka mi nikdo nesbiral a ani nekupoval, musela jsem si je vyhrat na "care" a pak mi je tridni zabavila a nechtela dat zpet..tak se s ni sel muj otec hadat..a teda pulku cecek vybojoval...zrejme druha pulka byla pro vnuka ucitelky..ale vzpominam si jako vcera, ze prisel, a byl celej popprskanej, jak na nej rvala..

natas4
18. okt 2013

@zita19 a predstav si, ze jedna tu nazbierala 5 serii tych smolko kociek z tesca pre dieta, co sa este nevie ani pretocit z bruska na chrbat 😀 nerozumiem tomuto sportu ...ved dieta ked chce nech si zbiera co chce, ale poniektore zeny sa ozaj musia strasne nudit 😅

daneso
18. okt 2013

@zita19 ja som vyhodila uz asi tri igelitky gastanov uz plesneli 😀 ale ja nikoho nesudim a to iste ocakavam od druhych kazdy ma nejaku uchylku a nevyhovori mi to nikto. 😀

irriss
18. okt 2013

@katecameron To bude velmi mlada babka...s podprsenkou😀

irriss
18. okt 2013

@natas4 nerozumiem tomu sportu 😀 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

No ak by to zamkli zacnene bombardovat admina, ze preco? Ked smolkovia ano tak aj prdy. My sa chceme tiez preprdkat na patstu stranu 😀 😀 😀