Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

zita19
21. okt 2013

@natas4 Tak som ten segedin docitala!!!! Matka roka!!!! Ja som len raz v zivote jedla segedin a skoncila som s rozbitou hlavou 😖
Ak ja nie som kapustova. Keby zrusili kapustu, tak ja na to aj pol roka nepridem. Ako dieta som kapustu nejedla vobec, potom som sem tam nejake papustove jedlo zjedla ale vonkoncom to nepovazujem za lahodku. Ked mal syn asi 12, 13 staasne drankal, ze segedin (zvycajne nan chodili k mojej mame). Tak som si povedala, dobre spravim. Nastudovala vstku dostupnu literaturu (ujo Googel este nebol) vymyslela kompilat zo vsetkych receptov a navarila. To bolo slavy!!! No a ked som ho uz navarila a presne vedala co obsahuje, tek som si povedala, ze skusim. Dooobry bol! Ale v noci sa ozval. Isiel von aj zo spodu aj z vrchu. Sedel som na zachode s kyblom medzi kolenami dobre tri hodiny. Kazda kvapka vody co do mna vosla vysla alebo zvrchu alebo zospodu. Nala som pocit, ze uz mam creva vyrovnane ale aj dokonale vyplachnute (kde sa hrabe crevna sprcha!!!). Sedela som tam, trpela az som od unavy alebo zaspala alebo od vysilenia omdlela. Zobudila som sa zasprajcovane medzi ten kybel, misu a halvou navlecenou na drziak WC papiera. Krv mi tiekla ale uz ma nic nebolelo, nic sa nepytalo von, Tak som ba hlavu pritisla uterak a sle spat. Rano ked som sa konecne zmatorila z postele obzeram sa v zrkadle a na hlave, tesne nad ofinou rana tak na 3 centimetre. Ked som dosla na chirurgiu a povedala doktorovi, ze som si rozbila sisku o drziak papiera na hajzliku, si ma tak premeriaval a ze setricka odber na alkohol pre poistovnu. To ma teda riadne urazilo a podroben som mu opisala ako sa moje brucho so segedinom pasovalo. Tak odvolal alkohol a isiel patrat po zlcnikovom zachvate. Nenasiel ani ten a zasil hlavu 5 stehmi ale cely cas sa usmieval ako mesiac na hnojisko. Dufam, ze aj na neho doslo, skodoradostnika jedneho 😉 😉

daneso
21. okt 2013

@zita19 vsak je pekne chlpata 😀 😀 ja som odpovedala mava to aj moj bratranec ale moj muz by ma asi zabil ho takto vycapit aj ked face to nie je 😀 😀 Ta rit mi nevadila ale to na nej 😖 na blizkych mi to nevadi ale na cudzie sa nemusim pozerat.

charlie1980
21. okt 2013

effie81 😀 😀 😀

zita19
21. okt 2013

@jerryjanka ficim na nej uz druhy den. Ale som sa o sebe dozvedela, ze som bola supermatkou, ked som detom nedavala parky v batolivom veku 😀 😀 😀 😀
Ked sa zas stretneme cela rodina pripomeniem im to!!!! Nech si ma vazia 😀 😀 😀

tilly
21. okt 2013

jej, baby, vy ste zlate 😅
som sa dobre nasmiala na tejto teme... 😀

zita19
21. okt 2013

@tilly Uz je dobre, uz len prdkame a kakame a neriesime zdavotne, eticke, esteticke, emancipacne, vztahove preblemy a neucia nas Damy o etikete
Vitaj v klube!! Pridaj nieco z vlastnych skusenosti. Nam uz zazitky dochadzaju... 😝

charlie1980
21. okt 2013

Tak aj ja teda pridam...
Ked som mala asi 25r., dostala som salmonelozu /inak ten tatarak v restauracii chutil fantasticky 😀 😀 😀 / 8l uz zo mna odtieklo, a to prosim z kazdej strany...zadok na zachode, hlava zavesena v umyvadle a tak som stravila niekolko noci. Tak som sa doplazila do nemocnice, skoro dehydrovana. Doktor ma uzaj ulozil na internom a rano sa ma pyta : Tak slecna, akej farby bola dnes stolica ? A ja odpovedam...neviem, nepozerala som, co ja viem...cierna ! A doktor na to...Cierna ??? Cierna ako zem ??? A ja ze :ano, cierna ako zem. Ukazal prstom na vysetrovnu, vyliezla som si tam na stol a pohrabal sa mi v hrubom creve kdesi tak ukrutne a necakane, az som vsetkych svatych videla a hviezdy mi pred nosom tancovali. No nasrata som bola !!! Na druhy den rano znova ten isty doktor na vizite : Tak slecna, akej farby bola dnes stolica ? A ja na to: zelenaaaaaaaaaaaa. 😀 😀 😀 On ma totiz kontroloval, ci nekrvacam do criev, preto tie obavy z ciernej stolice 😝

natas4
21. okt 2013

@zita19 no ja teda znesiem vselico, ale ta chlpata rit s vredom ma dostala 😝 som vedela, ze ten link Vas "pobavi" 😅
Inak vdaka kapuste prist k 5 stichom na cele, to sa nepodari hocikomu....som sa na tej prihode teraz dobre zasmiala, ale vtedy ti zrejme moc do smiechu nebolo ...si mi pripomenula jednu moju prihodu z nemocnice...
Mala som tusim 14 rokov, ked som skoncila na urgentnom prijme so zaludocnymi tazkostami, viezla ma sanitka a ako doprovod bola so mnou moja mama...lekar ma isiel vysetrit a kedze sa chcel uistit, ktorym otvorom, tak sa ma spytal ci som uz mala chlapca...ja som to pochopila (aaaano bola som v tej dobe take nevinne dievcatko 😉 ) ze ci som sa s nim vodila za ruky 😅 takze som mu povedala ano jasne mala...mojej mame skoro spadli okuliare z nosa, zbledla a az vtedy mi doplo, ze zrejme som lekara tak celkom nepochopila 😀 potom uz vedel ako ma dalej vysetrit 😀 😀

effie81
21. okt 2013

Baby a tuto temu ste citali?Trocha aj suvisi s prdmi.😀
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/spoznal-na-vas-manzel-zmenu-3/

charlie1980
21. okt 2013

@effie81 😀 😀 😀 Aaaaaaale jasneeeeee, ze to boli prdy ! A jej muz je dokonca tak nadany, ze som si dala u neho porod predpovedat a neozval sa mi. A je este stale nic !

andreaka11
21. okt 2013
nativanativa
21. okt 2013

@effie81 moja oblubenkyna tonjadabik !!!!!! tej som nakladala uz zopar krat , sa na mna urazila obrovsky 😀 😀 😀 😀

nativanativa
21. okt 2013

@charlie1980 nasa stara znama 😀 😀 😀

zita19
21. okt 2013

@effie81 podla mna tie bublinky su uz určite pohyby BUBLINKY 😀 😀 😀

effie81
21. okt 2013

@charlie1980 Asi nemal cas,asi sa este stale pokusa dostat dnu a to daco ho nepusti.😀

effie81
21. okt 2013

@nativanativa si ju nasrala??😀

effie81
21. okt 2013

@zita19 a tie parky si urcite nedavala detom preto,ze si supermatka ale kvoli tomu,ze si iste nevedela ako ich traba spravit.Je tu niekde aj tema,rozoberajuca postup pripravy.ci treba najprv nechat zovriet vodu ale nie.😀

zita19
21. okt 2013

@effie81 Vidis, tak je pes zakopany. Nebol MK, nemala som informacie. Ani o prdoch sa nedalo kecat styri dni 😢

nativanativa
21. okt 2013

@effie81 strasnym stylom .... tak za posledne tri mesiace zalozila asi dvesto novych tem , same p..oviny , akoze ako sa moze takto pytat matka ktora odrodila tri deti ???? tak chce stvrte , v auguste pisala ze asi sa im to podarilo , alenema na test !!!!! a kopec takychto inych tem , toto bola asi jej posledna perla orientu a uz sa viac neozvala , urazila sa na chudaka , lebo som jej napisala ze nech sa da kompletne vysetrit uz , lebo podla nej sme iba zavistlive kravy ktore nemaju asi ani jedno dieta , tak som jej od srdca napisala trochen - a nie len ja som jej napisala 😀 😀

zita19
21. okt 2013

@nativanativa no bublikky boli prdy na pochode 😀 😀

nativanativa
21. okt 2013

@zita19 sak a ????? nemam pravdu ??? len jej muz vie ze je v tom och kriste pane !!!!

zita19
21. okt 2013

@nativanativa To som ani nedokazala citat... My sme raz v robote dostali taky bezpecnostny letak a tam bolo mimo inych ptakovin aj ako bezpecne pouzivat coffemaker. Napr. Ked si lejes kavu do salky, nechaj tam dost miesta na cukor a mlieko. 😀 Skor ako sa napijes uisti sa ci nie je kava horuca (ako nepisali a na tom sme sa bavila najviac akot to bezpecne zistime 😀 ). Skontroluj, ci hrncek nema znamky poskodenia aby si ho mohol bezpecne uchopit a preniest (asi bezuche hrnceky sa pouzivat nesmu 😀 ) No proste navod pre Americanov. Po revolucii sme chceli rychlo dobehnut zapad. Ja som tvrdila, ze sa nam to nepodari aj keby nam sli naproti. NIEE. Poniektori tu zemegulu uz obehli niekolkokrat a vysoko preskocili bezny standard blbosti.
Inac blbost.
Mala som kolegu, No blby, blby ale az. Raz som prehlasila, ze ked Slovenky metrologicky urad bude hladat mernu jednotku a etalon na blbost tak to bude jeden Oros. Hodnota blbosti u priemerneho cloveka bude 1 pikoOros. Ale na Modrom koni niektore maju hodnotu 1 kiloOros 😀 😝 😉

nativanativa
21. okt 2013

@zita19 a nasa tonca ma este jednu taku spriaznenu dusu --- emilia 25 , prosim ta .... to je tiez vykvet , chce stvrte dieta , a silno mocno sa snazi ....... tie hlody co dava , vriiiiskam z nej , ale toncu si tam zastava - ved vrana k vrane sada

zita19
21. okt 2013

@nativanativa A toto vychovava deti co maju robit na moj dochodok 😀 😀 😀 Co z toho vyrastie? To bude lepsie sa ani nedozit

zita19
21. okt 2013

Pre spestrenie deja. Otazka divna ale nie stupidna, len neviem preco je v kategorii Moje zdravie 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/pozivate-niektora-venusine-gulicky/
Ten nahodny vyber tem, ma cosi da seba 😀 😀 😀

nativanativa
21. okt 2013

@zita19 no ta emilia mi napisala , ze ona ma deti z lasky na peniaze vobec nehraju dolezitu rolu - to bolo na margo toho , ze ja som tonci napisala ze v dnesnej dobe su uz dve deti luxus a nie to este tri a viac , ze to chce odvahu a emilia mi hned napisala , ze ona to neriesi , ona ma deticky z lasky , ze kto sa o nich postara ked nie jej vlastne deti ked uz bude stara a ze to neni o odvahe ale chceni a ze co to pisem za bludy , grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , jej muz chodieva pracovat do ciech , kto vie kolko musi zarobit aby zivil styri hladne krky ......

nativanativa
21. okt 2013

@zita19 ajeeeeeeeeeeeeeej , idem do toho , venusine gule , budu aj mozartove ??? 😀 😀

zita19
21. okt 2013

Pockaj chvilu, nejaka sa spyta ci ich moze jest v tehotenstve, pocas kojenia, dat 3 tyzdnovemu decku, pripadne cmulat pri radovankach... 😀
Potom sa pridame!!!!

nativanativa
21. okt 2013

@zita19 bude zo mna terminator , masturbator 😀 😀 😀 😀
a pocuj , o tej co pisala furt o tom mixere si citala ??? co sa jej zasekava ???? vriiiiskanica na entuuu 😀 😀