Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
charlie1980
22. okt 2013
@zita19 dakujem za vcerajsi skvely vecer, aspon nemusim nad porodom rozmyslat. Myslela som, ze mi to vytlacit pomoze, Ale Nic z toho ! Smiech nepomaha, idem teda na vyvolavacku !
effie81
22. okt 2013
Prepacte,toto som jednoducho musela:
nts ja som ešte pred materskou robila v obchodnom centre, v prevádzke, kde odšťavujú ovocie a zeleninu a kde mixujú koktaily. dnes pre Karin mixujem: mäsovo-mrkvové pyré a jablkovo-čerešňové pyré.
zita19
22. okt 2013
@charlie1980 Teraz hned alebo az rano? V kazdom pripade, ked bude najhorsie spomen si:
- Damy s ventilkom na nenapadne, nehlucne a nesmradne vypustanie traviacich plynov 😃
- nedostatok zelene v PB
- dlzku mosta v Decine 😃
- 8 mesacne babo s parkom v ruke 😃
- 3 mesacne babo ako s priborom chaluje segedin 😃
- rozmixovanu Karinku 😃
- venusine gulicky co Ta cakaju po porode 😃
A urcite Ta pockame, keby nie, hladaj nas v ilegnie 😃 😃 😃
effie81
22. okt 2013
Neviem ci ste toto postrehli.Jedna mamicka sa pytala co ma robit,jej syncek zadrziava stolicu a mixerka poradila:
nts však mu skús dať ovocné mixované pyré, to mu prečistí žalúdok a potom bude mať hnačku a nebude zadržiavať.potom bude kakať jak hurikán. alebo mu skús zapnúť mixér a potom bude kakať.
zita19
22. okt 2013
@effie81 z toho jej bublaveho vrckaveho by som sa potentockovala aj ja 😃 😃 😃 😃
A viete si baby predstavit, ze toto si niekto vyzal (pri najhorsom jednorazovo opelil)!!!! To uz je ina sexualna podvyziva!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃
Alebo sa mu niekto z hora dobre pomstil
charlie1980
22. okt 2013
@zita18 haaaaaaaaaaahahaha 😃 😃 😃 Vo stvrtok ideme. Ale prosim, nezabudnite na mna, o novinkach chcem mat cerstve infosky, bo ak budem dva dni rodit, nebudem mat cas sa prehrabavat v 15 stranach. Staci link 😃 Dakujem !!! 😃
zita19
22. okt 2013
Este na pobavenie:
http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy...
Trosko to tam zaspalo, ale tema ako taka fajn 😃

http://www.modrykonik.sk/forum/prvy-rok/ako-nau...
Niektore matky maju PROBLEMY

http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy...
Supermatky vs. take ako ja 😃

Aj ked na mixer nama ani jedna
charlie1980
22. okt 2013
@zita19 No teda, ty supermatka ! Mne perie, zehli a upratuje moja buduca opatrovatelka, ktoru som si uz zmluvne zabezpecila na opatrovanie nasho syna. Vari a prezlieka mi periny moja svokra, ktoru sice nemusim, ale som rada, ze to pre mna robi. My mame doma mycku a iRobot, takze od tohto som nastastie oslobodena. A ja si len v obyvacke lakujem nechty, chodim ku kadernicke, do fitness, na kavicku s kamoskami a sem tam si aj vecer povyrazim. Jaj, a manzel ten tiez nemusi nic robit, len kuka do telky. A zijeme z lasky. Takto funguje nasa domacnost.
powerica1
22. okt 2013
Tak davam sem aj ja jednu prdkovu prihodu. Bola som s mojimi rodicmi v jednom supermarkete a sli sme kupovat melon obrovsku dinu nech ma kazdy dostatok lebo u nas je veeeelmi oblubena. Moja mama si pri tych melonoch nechtiac ako sa zohla vybrat melon riadne uprdla takeho spioniska fuha riadne smrdlaveho :-N :-N :-N , ale nikto sme to netusili iba ona. Moj oco samozrejme na plnu hubu fuuuuuuuuj aky tu maju smrad mamina nekupujme ten melon, mama len cela cervena, smiala sa potichu nam hovori, to som si prdla 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 , tak melon sme zobrali vsak ked smrad nebol s toho a pride predavacka co zapocula mojho ocina a ta vravi, pane mi nevieme co to je, to nam to tu stale tak nieco smrdi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 zabila uplne.
zita19
22. okt 2013
@powerica1 To maju za to, ze predavaju melony v tych velkych paletach. ...predklonis sa, zapries sa do noh, zdvihnes melon, zatlacis brusne svaly... a co ma ten chudak prd v tom stiesneom priestore robit? Musi von z toho utlaku 😃 😃
nativanativa
22. okt 2013
TAKZE PRE VSETKY TIE , KTORE SI CHCU KUKNUT MIXER A KARIN , TU JE LINK :::::: http://www.modrykonik.sk/forum/vybava-na-jedeni...
vehuhu
22. okt 2013
@zita19 ta debata sa moze vyvinut veeelmi dobrym smerom 😃😃 podobne ako kocikovo, ockovanie a podobne...som zvedava, ze ktora je naj matka, ta co kupe kazdy den alebo ta co kupe raz za mesiac...Dievcata popravde, ja odkedy si pamatam my ako deti sme sa kupali len v sobotu... 😃 😃 😃 😃 a to sme neboli ziadni spinduri 😃
zita19
22. okt 2013
Nasla som!!!! Pokazeny mixer: 😃 😃 😃 😃
http://www.modrykonik.sk/forum/vybava-na-jedeni...
To je pocitanicko
nativanativa
22. okt 2013
alebo este jedna krasna otazka ..... ehm http://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/moze...
vehuhu
22. okt 2013
@nativanativa tam aj veeelmi dobra odpoved padla, ze skúste si kúpiť vešteckú guľu. Možno dostanete odpovede na svoje otázky ak otáľate s návštevou lekára.
zita19
22. okt 2013
@vehuhu Kupanie vo vani s bublinkami a kacickami (a zaspliechanou kupelnou 😃 😃 ) raz tyzdnne. Oplachnut teplou vodou ci uz s mydlom alebo bez (zavisi od stavu zasvinenosti potomka) denne
katka1981
22. okt 2013
Baby moje ste tu? Ozvite sa mi. Nestiham tolko stran precitat. Vcera som odisla bez rozlucky, lebo mala plakala od 23. do polnoci a potom som sa rychlo chystala spat. Cely den som sa na vas tesila, aj kolegovi som dala tento link, ok Tibi, som sa prave prezradila, ale ty mozes vediet, dufam, ze nas precitas do konca 😃
No a teraz k teme, prosim vas nevylucte ma, ale ja pred muzom neprdim, ani moja mama to nerobila, a ked nahodou nieco ubehne, je to po tichu a ak ubehne nejaky smrad, tvarim sa, ze onicom neviem, len sa uskerim, ze to som nebola ja, pocul si snad nieco? 😃 Ale stalo sa mi, ze som sa nato raz zobudila, rychlo som pozrela, ci spi, to bolo niekedy na zaciatku, no trauma jak hovado. Viete co je baby najhorsie? Kedysi sa mi pravidelne stavalo, ze to na mna prislo vzdy u gynekologa. Akoze jak na potvoru, clovek vylezie na kozu a vtedy to pride. Nastastie boli pri mne vsetci svaty a nikdy neprislo k uniku 😃 😃 😃 😃 😃
vehuhu
22. okt 2013
@nativanativa hahaha a ze: plastový cuplík na ETA 0010 sa mi nepodarilo zohnať, tak mi kamarátka požičala svoj mixér ETA 0010,takže teraz budem asi 5dní mixovať s náhradným mixérom ..kks to je nejaka eta sekta alebo co

😃 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@effie81, to ona fakt napisala, ze skus mu zapnut mixer a bude kakat ci to si tam doplnila ty? Nemala ona chuda uraz hlavy mixerom?
katka1981
22. okt 2013
@charlie1980, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a potom nam napis miery a nezabudni si poznacit drobcekov prvy prdik 😃
zita19
22. okt 2013
@nativanativa Ten nazov temy som zachytila, ale netusila som, ze to je nasa mixovana Karinka. To si precitam cele zajtra ked budete detvaky krmit, kupat a ukladat... Ina

Bakenky, dufam, ze potomkovia spinkaju a uz sa to tu rozprudi 😃 😃
stardust
22. okt 2013
ale baby, nevysmievajte sa z dusevne chorych ludi :-| 😉
natas4
22. okt 2013
caute 🙂 ked uz sme pri tom kupani, tak aj mna kupali raz tyzdenne a pouzivalo sa obycajne tuhe mydlo, nepamatam si, ze by ma niekto niecim natieral...teraz matky nakupia milion vsakovakych teglikov, samponov, mliek, olejov a co ja viem coho este a potom sa cuduju, ze ma dieta alergiu a kozne problemy
idem omrknut tie temy co ste tu popridavali 😉
katka1981
22. okt 2013
Kocky ja sa vam musim postazovat, co sa mi stalo. Ja som nikdy na kona nedavala ziadnu fotku. No zalozilo sa forum, ze tam ludia hadzali fotky cohokolvek, kvety na balkone, chrobaky, hocico. Nebolo to nicim obmedzene. A tak som tam dala svoju prvu a poslednu fotku. Ozaj vydarenu. Bolo to jedno z prvych hovienok v serbliku mojej vtedy 9 mesacnej dcerky. Bolo krasne, vyzeralo ako strom. Koruna bola zelena (jedla brokolicu a neviem co este) a kmen hnedy ako origos neklamem. A ked som to ukazala kamoskam, cela pysna, ze baby co vam to pripomina? A oni hned, ze penis. Ja ze nie, strom, oni ze, nie penis. No a mne tu fotku vymazali. Ako fakt ma nastvali a nedali ani dovod. No je toto spravodlivost? To bola cista zavist, to ziadny admin take neda 😃
zita19
22. okt 2013
@katka1981 Ale cele je to o tom, ci sa ides vesat, ked Ti ujde pred muzom, alebo sa to bud prejde stoickym kludom alebo sa na tom pobavite. Akoze, ziadna sí tu naschval neskladuje prdy cely dne, aby ich chlapovi pod nos vypustila
Takze, ja som za to aby si ostala 😃 😃 😃 😃
charlie1980
22. okt 2013
@katka1981 Dakujeme pekne 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli