Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

bubelko
22. okt 2013

@irriss to vies a skoncim u niekoho v garazi 😀
charlie rodi vo sui? to som netusila, musim sa jej potom opytat 😉

irriss
22. okt 2013

@bubelko ano, rodi u Vas..bydlite blizko?? 😉 🙂

irriss
22. okt 2013

@bubelko sakra, musim jit..deti protestuji, ze pry prilis boucham do klavesnice.. ☹

bubelko
22. okt 2013

@irriss netusim 🙂 ale urcite sa jej na to opytam 😉

bubelko
22. okt 2013

@irriss tak nebuchaj a bez uzivat spanok. este sa zide 😉 paa

babaker
22. okt 2013

@nativanativa dik za link 🙂 ...jdopredu mi bolo jasne, ze to bude nejaka bledoruzova obdoba mixerovej, parkovej, segedinskej 😀

nativanativa
22. okt 2013

@babaker myslis tyrkysovo drsnu ?? 😀 😀 😀

aadulik2110
22. okt 2013

@zita19 už som stihla pridať na predchádzajúcej strane - teda po novom o dve strany skôr 🙂.... aby som len nečítala....

aadulik2110
22. okt 2013

@zita19 tak o 3.... na strane 44 🙂

babaker
22. okt 2013

Este jedna taka duchaplna myslienka,v istej dobe bola moja oblubena.....
Co je najrychlejsia vec na svete?
"Podla niektorych vedcov je najrychlejsia vec na svete myslienka, podla dalsich zase svetlo. Podla mna je to HNACKA!Pokym stihnete nieco vymysliet alebo zasvietit, mozete sa pos...t!" 😀 😀 😀

effie81
22. okt 2013

@katka1981 nemyslis vazne,ze by som take dokazala vymysliet ja sama.😀 jasne ze to napisala ona,Len si tera nepamatam nazov tej temy.Tam len prispela,nebola zakladatelkou.Ale mixer tam spomenula aj tak.😀

effie81
22. okt 2013

Prepacte,neodolala som. 😀
ETA 0010 oranzovy

aadulik2110
22. okt 2013

dnes som chcela ísť skôr spať..... no chcela som sa čo najviac zasmiať.... no dočítala som sa na stranu 33.... už to nie je tak veľa.... snáď zajtra to dobehnem, keď bude malý spať... viem, že už nás Dámy opustili, ale spomenula som si na jednu epizódku z mojej brigády.... robili sme knihy a leporelá a aj keď sme boli v "továrni", tak sme mohli chodiť na wc kedy sme chceli... stále mi vŕtalo hlavou prečo 2 "dámy" chodia vždy spolu.... už som si myslela, že sa boja, ale asi po týždni som mala tú česť odhaliť to ich tajomstvo.... tá jedna hrala "dámu" nedokázala sa vycikať - jednoducho jej vadilo to, že niekto na wc môže počuť jej "prúd" a tak tá druhá vždy chodila do vedlajšieho wc a spláchla a tá druhá sa s ľahkosťou vycikala....

babaker
22. okt 2013

@effie81 a vieme aj nejaky rozumny zaver z mixovania?rozlustil detektiv oriesok aj tuto zahadu?podla mna to musel byt nejaky IT-ckar, co si na kona chodil vyhodit z kopytka 😀

effie81
23. okt 2013

@katka1981 baby toto nemyslite vazne,kym som ulozila deti a zaspala som s nimi,zobudim sa o polnoci a vy sa zdekujete do sukromky??A ja som potom,co som nasla na nete ten oranzovy ETA mixer nevedela zaspat,stale som len myslela na zmixovanu Karin a rehotala som sa,az ma brucho bolelo.
Pridajte ma do tej sukromky,lebo tu to vymrelo.😀

charlie1980
23. okt 2013

@irriss Vcera som zaspala. Stale nic. Takze uz len ta vyvolavacka vo stvrtok.

irriss
23. okt 2013

@charlie1980 Ahoj! Dobre rano ..k teme: Uprdene rano🙂 🙂 🙂 🙂 jeste splha a se schovava pod zebra? 😀 😉

irriss
23. okt 2013

@pimpulka zajimal by mne material a jeho zachytne body.... 😀

bodka70
23. okt 2013

panebože dievčatá, 47. strana, to si mám kvôli vám zobrať dovolenku? 😀 😀 😀 😀 😀 😝

som včera dočítala po stranu 35, že dnes dočítam - no nemám šancu, však aj v robote musím dačo robiť 🙂

irriss
23. okt 2013

@bodka70 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
23. okt 2013

@bodka70
Predehnali jsme vymenou Prdu i Nalepky z Praveku 😀 😉

irriss
23. okt 2013

@zuzananinka 😀 😀 😀 😀 no prisla jsem konecne na to, proc mam ty " posr.........napady", kdyz chci resit skolstvi v Italii na vlastni pest..prdim opacne.. 😅 😅 😅

bodka70
23. okt 2013

@katka1981 , ešte pridávaš? (nemyslím prdy 😀 )

irriss
23. okt 2013

@bodka70 Katka je pravdepodobne v praci😉

bodka70
23. okt 2013

@irriss , vidíš, keby si bola uvoľnená a prdela na to, hneď by si mala v hlave svieže nápady 😉 😀 😀 😀

irriss
23. okt 2013

@bodka70 no ja kdyz pouziju sve "posr...napady" a komunikuju je dotycnemu adresatovi, ulevi se mi presne jako po prdech..uvolnim se a ON se musi s tim "smradem" vyporadat...Vlastne predavam stafetu..posr........ napad predavam dal..a dotycny ma posr....den ci tyden ..no nevim, ale urcite jednu noc ano 😀 😀 😀

tilly
23. okt 2013

@katka1981 este sa mozem doprdiet do sukromky? 😅

irriss
23. okt 2013

@tilly Doprdiet nebo proprdiet?