Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
tilly
23. okt 2013
@irriss 😃 zalezi na tom, co je ucinnejsie 🙂

My sme sa v ramci hesla dna vyprdli dnes na pracu a skolku a mame skvely posr napad, ze stravime den v parku
irriss
23. okt 2013
@tilly ja jsem cetla v pa'rku 😃 😃 😃 😃 aha nejde o vtip ale o super den...a ted pises z parku nebo si nemuzes ani odprdnout od MK 😃
a 8rocne neslo do skoly ? Take jde do pa''''rku?? 😃
tilly
23. okt 2013
@irriss 8 rocne je v skole a ma ju v paaaarku 🙂 my sme s mensim v parku, prdkame si tu stereo 🙂
effie81
23. okt 2013
@babaker neviem ako sa vyvija drama okolo ETY.V noci ked budu deti spat,skusim docitat vsetky temy ohladom mixovania.Ale nic neslubujem,asi som pesimista,ale bude to asi take nekonecne..kym docitam vsetky existujuce temy,uz ucite zalozi dalsie,lebo uz bude mixovat dalsie veci a ten mixer ktovie dokedy bude drzat pokope.Sice jej kamoska ma taky isty(sice neviem ci tiez oranzovy) a zvykne jej ho poziciavat.
Ale mame doma jeden mixer,nepouzivame ho,iba tu zabera miesto,ja jej ho poslem.😃
zita19
23. okt 2013
@charlie1980 Mam jeden z porodnice:
Ked som rodila svojho syna, lezala som na sale, tiekla mi vyvolavacka, ohrazala som roztek z plachy, no bolo mi uzasne FAAAAJN sa rozleteli dvere na sale a anpochodovala tlupa medikov na prisluzbu. Medz nimi kamos. A no: Ahoj Zitus! Co tu robis? Myslela som, ze ho zahlusim... Ale bolo od neho pekne, ze ked uz doslo na tlacenie, tak mi prisiel celo utierat, ruku drzat a nie cumiet do fune 😃 😃 😃 A celu noc, pokial sa mi usla postel na oddeleni ma VZORNE opatroval. Mislo VDAKA aj po 35 rokoch :-p
effie81
23. okt 2013
@zita19 a inak,co si tam robila??😃D
aadulik2110
23. okt 2013
@katka1981 aj mňa pridaj, prosím prosím 🙂
zita19
23. okt 2013
Ty dodnes neviem 😃 😃 😃
aadulik2110
23. okt 2013
konečne sa mi podarilo prečítať všetky strany.... pozitívne naladená môžem ísť na nákup a večer vám prispejem svojou malou príhodou 🙂
effie81
23. okt 2013
@zita19 😃 ale tak,normalne neslusne opytat sa zeny na vzdycharni co tam robi.😃
jerryjanka
23. okt 2013
@katka1981 aj ja cem do temy
effie81
23. okt 2013
jerryjanka
23. okt 2013
jeeeeeeeeeeej konečne som dočitala komplet diskusiu uff
stellamaris
23. okt 2013
@katka1981 no to ano 😃 tak ten mam jaaaaaaaaaaaaa🙂
stellamaris
23. okt 2013
@aadulik2110 aha,poprdis si s nami po nakupe 😃 😃
charlie1980
23. okt 2013
@effie81 jezis, tak to je uz na mna naozaj vela. Ze hlienova zatka...ja idem zalozit temu : som v 41.tt a mam velmi nepravidelnu menstruaciu. Poradite...?
charlie1980
23. okt 2013
@zita19 Inak, to nie je sranda, pretoze ja som presne takto vcera vychadzala z oddelenia a tiez mi kracal oproti znamy. A prve, Co ma napadlo, ze ak tento mi do fune kukat bude...skoda, ze som si narychlo nevsimla, Co ma na vizitke. Dnes som akurat spominala, ze ani si poriadne zanadavat nebudem moct, mozno ani prdnut pri porode, inak ma vsade poroznasa. Sakra !
zita19
23. okt 2013
@charlie1980 Necja volny pruechod amociam a prdom. Potom to zvalis na porodnu nepricetnost 😃 😃 😃
zita19
23. okt 2013
@effie81 na vzdycharni by to slo, to bolo rovno na sale 😃 😃 😃 Vzdycharen bola plna pocernych, tak ma protekcne na salu dali 😃 😃
charlie1980
23. okt 2013
@zita19 haaaahaha, nie, potom to zvalim na Teba !
bubelko
23. okt 2013
@charlie1980 vraj ides rodit tuto u nas (sui). a kde - ktory kanton (ak to nie je tajomstvo)? sorry za zvedavost 😉
zita19
23. okt 2013
@effie81 Co je orgazmus? Ja si uz nepamatam 😞 😞 😞
Ale tema na urovni bublinkovej: Hlavne, ze nam (im) netreba sexualnu vychovu!!!!
charlie1980
23. okt 2013
@zita19 Zitka, nieze vzbudis rasove nepokoje, lebo nam zavru temu a to by bola veeeeeeeelka skoda. 😃 @bubelko Ahoj. Sme v Zurichu. Ked chces, poslem ti aj nemocnicu, Ale len "unter uns" bo ja som velmi kriticka a co ak sa mi maly nebude pacit a oni tam maju "online galeriu" a to nemoze kazdy kukat 😃
zita19
23. okt 2013
@charlie1980 Jaj, tak to sa ospravedlnujem... mi nedoslo :-p
bubelko
23. okt 2013
@charlie1980 ja som rodila lukasa v zurichu 🙂 mozeme o tom pokecat cez ip 😉
effie81
23. okt 2013
@zita19 ja ked som rodila prvy a druhykrat tak som bola sama.Ale ked uz sme pri porode,tak ja som mala pri prvom hroznu skusenost s klystirom."absolvovala" som ho v zivote prvykrat,nevedela som,na co sa mam pripravit.Dobre,ze som tam neporodila syna.Uz mi sestricka klopala na dvere,ze by som mala ist,to uz bude babo..🙂)
vehuhu
23. okt 2013
@effie81 sa mi paci, ze sa jej niekto spytal, ze ci aj kontrakcie nema 😃😃😃 hahaha
effie81
23. okt 2013
@vehuhu ja som nedocitala,len ked som to zazrela napravo medzi temami tak som otvorila a rychlo skopirovala sem.Musela som,no.😃 idem to docitat.😃
effie81
23. okt 2013
@zita19 ja nepuzivam Jar ale Pur.😃

Začni písať odpoveď...

Odošli