Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

zita19
23. okt 2013

Ja zvycajne nejake riadove cudo co maju v DM 😀 A umyvacku 😀 😀 😀 😀
Ale tak som sa zamyslala, tie parkove, mixarove, mydlove, semenove, bublinkove, purove a co ja viem ake este temy...
Je to dosledok:
- nedostatku informacii
- prebytku informacii
Proste pouzit hlavu na ine ako na nosenie ciapky sa nenosi. Nosi sa hodit temu na Kona.
Ale vdakabohu su tu, aspon je zabava. 😀 😀 Sice obcas mi zasekne preocesor, zlozitost problemu, ale aspon sa zabavim. Tak ako sa bavim na Konovi posledny tyzden som sa uz davno nebavila!!!
Takze tyque pytajte sa, aby nam bolo veselo 😀 😀 😀

effie81
23. okt 2013

@zita19 normalne sa prehrabavam v temach ci tu este nieco pre teba nenajdem.😀

zita19
23. okt 2013

@effie81 Aj ja 😀 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

Kurnik, kedysi sa ovocie neumyvalo, jedlo sa zo stromu, riad sa umyval v jednom kastroli a ani sa neoplachoval pod tecucou vodou, pouzival sa budar, varilo sa na uhlovom sporaku, jedlo sa z jedneho hrnca, deti sa kupali jedno po druhom, od najmladsieho a najcistejsieho az po najstarsie a najspinavsie, vecer sa zakurilo do kalhy, behali sme bose/i po dvore, po skvarovej prasnej ceste, cibulovy chleba do ruky a cely den nas nebolo vidno. V zime mokri az po usi, cely den po vonku a deti boli zdravsie ako dnes ! A nie aby sa riesilo kto s cim umyva flasky. A vedeli ste (to mi rozpravala babka), ze podlahy sa robili z kravskych vykalov, ktore sa miesali vodou a rozotierali...?

babaker
23. okt 2013

@zita19 uz som vybrala tu naj odpoved, co ma najblizsie k zdravemu rozumu - sa asi nebude pacit parkovym a mixerovym 😀

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 podlaha z kravskych lajen?videla som dokument, kde vyrabali rucne robeny baliaci papier z kozich bobkov, na trhu dost drahy.....nezalozime biznis? "hand made flooring", nesmrdi,kym sa nenamoci... 😀

bubelko
23. okt 2013

@zita19 jendoznacne prebytok informacii a pod vplyvom hormonov stastia odstavenie mozgu na vedlajsiu kolaj, alebo ako sa obcas pytam mojho syna, ci ma rozum na prazdninach a jeho odpoved je - ano maminka 😀

zita19
23. okt 2013

@charlie1980 Ako, miesal sa hnoj s hlinou aby sa neprasilo. Pamatem sa ako sme u babky v sade zbierali ringloty zo zeme. Tie co neboli od kuracincov sa zjedli, ostatne nechali tak 😀
Od malicka som pila mliko od babkinej kravicky a nikto neriesil pasterizaciu 😀
Obrete koleno sa oplachlo vodou zo studbe v tom najlepsom pripade!!!
A tu som.
Raz som sla zo zahrady a pocula som rozhovor:
Dedo, su tie ribezle umyte?
Preco sa pytas?
Mamka povedala, ze nesmiem jest nic zo zahrady pokial to nie je umyte.
A dedo zacal:
Tvoja mater bola cela nadsena, ze aka biozelenina z nasej zahrady az do minulej nedele, ked ju Tvoj otec zobral k rybniku a ona zistila, ze skade berieme vodu na polievanie. Tvoj otec vyrastol na zelenine a ovoci z tejto zahrady. A aky chlap je to. Aj tvoja mama sa na neho zlakomila. A teraz bude spekulovat. Vies co, ked chces, tak si ich chod umyt, ale ja nepojdem
Dedo sedel v chladku s pivkom a nakoniec priklincoval: Co ta nezabije to ta posilni!
Ja som normalne spomalila, lebo som chcela pocut koniec, ze hlavne nenapadne... Po poslednej vete som sa rozrehotala a potom sme uz s dedom hodili rec o fajnovkach 😀 😀

zita19
23. okt 2013

@babaker uz som vybrala tu naj odpoved, co ma najblizsie k zdravemu rozumu - sa asi nebude pacit parkovym a mixerovym

Kde je?

babaker
23. okt 2013

@zita19 bubelka tam prispela: co sa dalo islo do umyvacky, zvysok normalne v ruke. cumle na flase a aj normalne som raz za cas vyvarila a bolo v pohode. my matky mame tendenciu pre "zdravie a dobro" nasich deti obcas vypnut mozog a kupit kazdu somarinu, ktoru nam strcia pod nos - od sterilizatorov, specialnych parnych hrncov, speci cistiacich prostriedkov, praskov az po vodu balenu vo flasi...uz tam ma par likov, ale zadavatelka temy urcite netuzi po takejto odpovedi, treba menovat par cist. prostriedkov, nieco ako, na 2 h do sterilizatora, 2 min. presne drzat pod horucou vodou, potom presne 25 min. krmit, samozrejme dieta na sekundu presne zobudit....atd. atd.

zita19
23. okt 2013

@babaker Idem zakuknut, potom vas tu ne chvili necham same. Mam "poboznost" s nasim sefom v Statoch (poboznostou to nazval moj decentny kolega Stevko, lebo Mike kaze z hodinoveho conferencecallu 55 minut a potom sa spyta, ci mame nejake otazky. Zvycajne nie, lebo ja sa stracam v preklade uz po 10 minutach a ostatni kolegovia hraju na mobile piskvorky alebo spia 😀 😀 ) a druhy krat by mi hnacka ako dovod meskania nepresla 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

@babaker haaaaaaahahahah, dobry napad. A budeme aj vyvazat. Ja to tu vo Svajci zariadim, ok ?
@zita19 No ty mas ale srandistu dedka ! Pamatam si este na tie noci, ked som spala u babky a dedka a musela som v noci a v tme do zahrady na budar ! Ktovie, ci som sa aj poriadne utrela. A dobre bolo !

zita19
23. okt 2013

To nebol moj dedo, to bol svokor tej prehnane cistotnej co ju nepoznam. Ale s panom susedom sme si sadli. Ten by sa tu s nami pozabaval 😀 😀 😀

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 ano, a nasa firma bude do slova a do pismena o HOVNE! 😀 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

@babaker 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

Inak, moj dedo je ozajstny srandista ! Tiez chodi na budar, cely zivot, ma 85r., humor ho neopusta 😀 a je zdravy ako ryba !
Raz mi tak sedi v aute a hovori mi....ditatko moje zlate....(to som mala este nejakych 20r.) a kedy ty uz sa chces vydavat, deti, rodina a tak...ved nemozes starou dioukou ostat...a ja mu na to : Aaaale dedo, ty si staromodny, dnes je uz vsetko inak...ved bude... A moj dedo na to : Jaaaaaj, vy dnesne zeny, vy uz ani varit nechcete, ani upratovat, ani starat sa o chlapa...a nieze starat sa o chlapa, ale uz ani sulozit nechcete, lebo sa davate umelo oplodnovat !
No skoro ma vyrutilo z cesty !

bubelko
23. okt 2013

@charlie1980 no dedo je fakt srandista 😀

babaker
23. okt 2013

ako deti sme si zvykli davat pozor na ceresniach, ci tam nahodou nie su cerviky, nas tatko vzdy len krutil ocami a nikdy nezabudol pribalit prihodu z jeho chalanskeho veku:

"vybrali sa s kamaratom na bicykloch na vzdialene ceresne, samozrejme sa na stromoch ceresni totalne prejedli, este si ale nazbierali aj nejake do zasoby. ako sa vracali domov, stretli kamaratov, co opekali pri ohni. Ako boli taky prejedeni ceresni, vysypali ich vsetky na kopu a s kamosom tu kopu ocurali. Ved naco su im, ked su uz taki prejedeni. Po par hodinach opekania, zabavania sa pri ohni, zase dostali chut na ceresne. Zacali po jednej vyberat z kopy..ani tato neni ostata, ani tato neni ostata......do rana bolo po ceresniach" 😀

tato prihoda asi spada do prvopociatkov urinoterapie na slovensku 🙂

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 inak, take teorie o tom, ze sa v sucasnosti ovela menej sulozi som uz viackrat pocula (asi sa o tom vsade len viacej rozprava)....mozna ma ten tvoj dedo aj pravdu 🙂

tilly
23. okt 2013

@babaker tak ked je telka, pocitac, tak na co sulozit, nie? 😀 ked bola tma, bola nuda, ta sa zahanala sexom... 😀

babaker
23. okt 2013

@tilly nedavno sa na fore rozoberala tema, preco porodnost v EU klesa......staci aby vzdy na par hodin centralne vypinali elektrinu 😀

zita19
23. okt 2013

Som spat!!! Dnes bola kazen kratka. Hura!!!! 😀😀
@babaker A tento poznas:
Manzelia sa dohodli, ze teda po tolkych rokoch manzelstva uz mozu spat oddelene. Manzelka sa vispi, lebo jej manzel chrapat do ucha nebude (aj prdiet si mozu separatne 😀 ) a aj sulozit az tak casto nesulozia a ak by nahodou manzel zapiska a ona za nim pride. Tak sa manzel odstahoval a manzelka si uzivala pokojne noci... Jednu, druhu, tretiu ...a po tyzdne dobehla k manzelovym dveram: Janko, nepiskal si?

zita19
23. okt 2013

Biooze!!! vYspi. Sa spamataj co pises!!!

babaker
23. okt 2013

@aknelka85 si ma o par sekund predbehla....prave som sa dosmiala, ta zatka ma fakt dostala 😀 😀 😀

aknelka85
23. okt 2013

@babaker ja sa stale smejem a krutim hlavou 🙂 🙂 🙂 boze, daj nech blbost kvitne. Mali by sme tu tak krasne... 🙂

zita19
23. okt 2013

@aknelka85 Ja tiez tvrdim, ze keby blbost kvitla, niektori by uz boli za exponaty v botanickej zahrade 😀 😀 😀 😀

babaker
23. okt 2013

@aknelka85 hmmm, ved uceny nikto z neba nespadol....ale idiotov akoby zhadzovali 😀 😀 😀

zita19
23. okt 2013

@babaker co zhadzovali, ony sa nam tu mnozia! Co vyrastie z rozmixovanej Karinky? Mamicka umocnena mixerom ETA 😢 😢 😢

miaaa333
23. okt 2013

Postupne vás tu čítam a keď som sa konečne so smiechom dostávala k posledným stranám, zistím že máte založenú súkromku.
Baby nepodarené, teraz to tu postupne utíchne a mám po zábave. ☹