Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

laila22
24. okt 2013

@babaker to si tomu cudiemu odhrízla z langosa? 😀 si musel mysliet, ze si sibnuta 😀 😀 sa tu rehocem nahlas...

daneso
24. okt 2013

@tilly pisem ako madar tymto neurazam madarov 😉 😀

klincek
24. okt 2013

@charlie1980 prosim ta, co je "budar"? parkrat sa to tu vyskytlo a ja mam medzeru..🙂

daneso
24. okt 2013

Inač sa tu dobrovolne hlasim ze tie prdy pokracovali po tom behu aj v noci ake jednoduche staci poprehadzovat crievka a fuuuu v noci bol jednen dlhy na lavom boku ale uvolnujuci 😀 😀 az som maleho zobudila sa zamrvil 😀 😀 😀

tilly
24. okt 2013

@daneso som netusila, ze tam je aj wellnes... mohli by sme s mm si tam ist niekedy do sauny poprdkat... 😀

tilly
24. okt 2013

@klincek kadibudka, latrina, nie?

bodka70
24. okt 2013

@klincek , budar je záchod 🙂

babaker
24. okt 2013

@laila22 to su okopirovane prihody z tej debaty o prdoch, ty si sem dala link 😀
je mi luto nechat taketo "unikaty" zapadnut prachom....celu noc sa mi snivalo o zenskej na styroch vylezenej u gyndosa pri pisacom stroji.... 😀 😀 😀 😀

laila22
24. okt 2013

@babaker ja ked som to prvy krat citala, tak mi slzy tiekli..🙂

babaker
24. okt 2013

@laila22 ja mam dnes svalovicu na bruchu....lepsie ako akekolvek cvicenie 😀 😀 😀

laila22
24. okt 2013

baby ja vam napisem jeden pribeh 😀 jedna moja znama cestovala kazdy den busom do prace... A zvacsa teda uz sa ludia aspon zvidenia poznaju v tom buse, ked cestuju kazdy den...🙂 Chodila jedna panicka tym busom a raz ju pustil jeden pan, ze nech si sadne.. Bus bol plny... A panicka sa okunala, ze dakuje, ze ona si nerada sada na take teple 😀 (zaprdene) a ten gentleman jej na cele usta zahlasil, ze mila pani ,,ked si nerada sadate na teple, tak si sadnite na k....t ladoveho medveda...😀 Panicka sa skoro od hanby prepadla..

zuziklc29
24. okt 2013

Kocky moj ked si pukne ja odpafavam a vždy mi povie.... Láska v dobrom aj zlom 🙂 a potom to urobím ja A smejeme sa veď je to prirodzene. Robí to kazdy človek a aj zvieratá ;)

daneso
24. okt 2013

@tilly je tam aj virivka paradna tam by sa to stratilo 😀 😀

tilly
24. okt 2013

@daneso len tam to este viac smrdi 😀

daneso
24. okt 2013

@tilly 😀 noo ale niekedy ide iba vzduch..... 😀 😀 😀 ......a ten smrad sa tam stratí....inac je to naozaj chtne male wellnes. Je tam aj akoby pod strechou na objednavku virivka pred dvoch sampanske a jahody..... 😀

irriss
24. okt 2013

@bodka70
@babaker
No a kdyz je budar zachod, tak co je "babaker" Baba - Ker ..Ker pre baby.. 😀 😀 😀 = prirodni budka bez vratek😉 ale s plnohodnotnym "obsahem" 😀 😉

klincek
24. okt 2013

@tilly
@bodka70 aha, dakujem. poznam latrinu aj kadibudku🙂, ale budar som este nepocula. tak som bola zvedava, nech neumriem blba 😅

klincek
24. okt 2013

@natas4 mamicka asi neslinta, no tak nevedela 😅 ..

charlie1980
24. okt 2013

@natas4 Jej, tak na toto mam tiez spomienku z detstva...mohla som mat asi 4 roky, volala som do kupelne a na zemi lezi moj otec. Som sa do neho potkla....a kriciiiiiiiiim : Ocino, co ti je ??? A otec nato : chod von, prosim ta...a z ust mu isli bubliny velkosti balonu !!! Po par rokoch mi to rozpovedal...prisiel domov opity a mama bola taka nahnevana, ze mu do pivovej flase naliala jar...kedysi za komunistov bola taka hneda. A jemu spliechalo z kazdej strany 😀 😀 😀

natas4
24. okt 2013

@charlie1980 😀 😀 😀 😀 a potom este prisiel tak opity? Ci nepomohlo? 😅

bodka70
24. okt 2013

@klincek , príď tu na východ, slovo budar budeš počuť častejšie 😉 😀 😀 😀 😀 😀

charlie1980
24. okt 2013

@natas4 No, musim uznat, ze ulety mu aj napriek tomu zostali 😀

klincek
24. okt 2013

@bodka70 chodim k vam, a rada, mam na vychode rodinu, takze aj vychodnarcine rozumiem-ale asi by som mala chodit castejsie, lebo tolko DOLEZITYCH veci este neviem 😀 😉

charlie1980
24. okt 2013

@klincek som ti zkopirovala, hahahaha.... Synonymá slova „budár” v slovenskom synonymickom slovníku
budár p.záchod
záchod miesto so zariadením na vykonávanie telesnej potreby: splachovací záchod • toaleta • WC • OO: ísť na toaletu, na WC • latrína (primitívny, obyč. nekrytý záchod): vojenská latrína • hrub. hajzeľ • hrub. zried. sráč (Jašík) • slang. havaj • hovor. vécko • hovor. zastar. budár (Vajanský)

aknelka85
24. okt 2013

Co to, co to za smradok zakerny,
ze mi az moje nozdry rozdrapi?
Zeby to moja ritka plieskla?
Nie! Ved ja neprdim ani dneska.

Bublinky v brusku sa mi premavaju,
divne poty ma sustavne oblievaju.
Muzik stiska brusko, cicky, hlavu aj,
zena moja, tehotna si nebodaj!

Ritka stipka Ajajaaaaj,
Konicek moj modry radu daj.
Len mixovanu stravu papaj, nezabudaj.
Pomocnicka ETA oranzova pracu vykona
a ty budes viac ako spokojna.
Mixujem segedin, parky i caj
Testik robit? Na co aj?

Doktorko na brusko mi zatlaci,
vraska sa mu mihne v oboci.
Oci sa mu dvakrat prekrizia,
zenska ved vas to vetry tryznia!

Ze mam IQ tykve?
Hm, na tomto svete nic neobykle...

P.S.: Akakolvek podobnost s realitou je cisto nahodna. Len mi PRDLO v creve, potom v bedni a vysla mi z toho tato basnicka 🙂 teda pokus o basnicku, kedze crevo mam hocijake, len nie basnicke 😉
A kludne doplnajte dalsie slova, verse, ved konik ponuka siroku paletu 🙂
Zitka, dakujem za tykvu 😉

bubelko
24. okt 2013

@natas4 a hned prva odpoved je skvela - som si skoro cvrkla, ze bublifuk 😀 😀 😀 😀 😀

natas4
24. okt 2013

@bubelko to som sa aj ja kosila 😀 😀

babaker
24. okt 2013

@natas4 tieto prudko inteligentne stvorenia maju zrejme sutaz vymysliet temu, v ktorej sa co najviac z nas pobavi ! 😀

babaker
24. okt 2013

@aknelka85 uplne perfektne! si jednicka 😀 😀 😀