Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

babaker
24. okt 2013

@vincp nemusime zvysovat cenu, na zrkadielka napiseme, ze len na jedno pouzitie! 😀

vincp
24. okt 2013

Kocky - tema , pri kt. som si skoro pospinila mamagate - https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/moze-mierne-nachladnutie-ovplyvnit-tehotensky-test/ . Tak a je na case umyt zdrkadelko a hodit kukuc :D

vincp
24. okt 2013

@lili_mia joj ja som sa otestuvala, ale tak opakovanie je matka mudrosti :D

vincp
24. okt 2013

@babaker no to si vyspekulovala.....ale vies, ake su niektore babeny, budu xciet mat istotu a sup znova ten isty test spravia aj viackrat

zita19
24. okt 2013

@lili_mia A ten zasoplleny test normalne vazne preberali 😝 😝 😝 Skoda, ze nedaili link na zverejnene vedecke studie, o vplyve mierneho nachladnutoa vykonavane na univerzite v Hornej Dolnej😀 😀 😀

Mierne nachladnutie (mne obcas vyskakuje tale liny v hlave, ze samam nad sebou zasnem 😀 😀 😀 )
Dnesna veda pokrocila tak daleko, ze zena s tazkym zapalom pluc sa v pohode postara o svojho lahlo nachladnuteho manzela

Smrtelna muzska choroba na ?

soplik
😀 😀 😀 😀 😀

daneso
24. okt 2013

@zita19 to je život to nevymyslíš 😀 😀 😀 prepáč že sa smejem na cudzom nešťastí ale Dr. Novak musel mat z vas radost 😀

zita19
24. okt 2013

@daneso To vobec nebolo nestastie... To bol zivot 😝 😝 😝
No da sa povadat, ze sa nechtiac stal nasim rodinnym trumatologom 😀 😀 😀 😀

lili_mia
24. okt 2013

Baby, ja si asi zajtra budem spestrovať cestu autobusom - táto je škaredá, isto je tehotná .. táto sa musí poriadne snažiť, aby oškaredela .. táto je moc pekná, tej to bude dlho trvať

aadulik2110
24. okt 2013

@lili_mia k tej téme s tou nádchou prišla jedna odpoveď na záver: janush: ja som sa stretla s nazorom, ze moze... od odbornika

@zita19 mne tá historka s Dr. Novákom pripomenula jednu kamošku, ktorá si zlomila ruku (vtedy mala asi 9r) - dali sadru a všetko bolo Ok a išla s mamou domov, na druhý deň maminka absolvovala tú istú cestu - ale so synom, ktorý si zlomil nohu - už keď ich videli medzi dverami, tak sa doktor škeril a na sadrovni, keď syn odchádzal, tak sa pýtali, že koľko ich je ešte doma. Pozrel sa nechápavo a odpovedal automaticky, že už len tatko, prečo? A chlapík na sadrovni dodal, aby vedeli koľko sadry si majú nachystať na ďalší deň.

katy83
24. okt 2013

inak pred rokmi sme boli s partiou na chate a kamoska tam mala mensi ulet, slusne povedane : 😲 si to davali v lesiku a ona si nechtiac usrala. Dnes su uz 9r. manzelia ...ked musis 😉

zita19
24. okt 2013

@leoamiska001
Dohrabali sme sa na 55 stranu😀
Ostalo tu len zdrave uprdene jadro😀
Nase rady sa rozsiruju😀
Dufam, ze aj admini sa bavia s nami😀
LEO a MISKA mate prefektnu mamu. Postara la sa nam o zabavu, dufam, ze zabava aj vas. Este raz VDAAKAAA
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elen83j
24. okt 2013

kúp si espumisan 🙄

angel1223
24. okt 2013

@katy83 si ju vzal koli tomu ako jej vonal asi? 😀

zita19
24. okt 2013

Idem prdiet do perina, ale este som nasla na ploche temporary.txt, tak vam ho tu dam, skoda ho zmazat
Ideálna žena
- dobré varí
- málo rozpráva
- a hlava ju nebolí .....

A moj dovetok, poprdkava...

aadulik2110
24. okt 2013

zdravé "uprdené" jadro, dnes sa vám všetkým muselo štikútať... som si na vás všetkých celý deň myslela.... ako moja babka vravievala mala som "zarazené prdy" a tak ma zvíjalo od bolesti a nič.... aj som si spomínala na tie vaše rôzne vtipné historky, ale akurát som sa len smiala a nepomohlo.... nakoniec som musela siahnuť po espumisane :(

katkakovac
24. okt 2013

pridávam sa do klubu, ale zatiaľ som sa v čítaní dostala len na 24 stranu. A narehotala som sa, hlavne na téme ako používať mydlo na pranie, na téme o hlístoch a o ošpatnení ako príznaku tehotenstva 😀
Priznávam, mám doma prďocha strašného a neriešim. Občas sa ma spýtajú čo mu dávam jesť. Ja len s kľudom angličana odpoviem, že jedáva vysmážané kuchynské handry a cigánčence.... 😀 A že sú fajnovky, ja som si už zvykla 😉 Nehambím sa prdieť ani grgať, lebo ako tehotná som rada, že nemám brucho zduté ako zajac a môžem si po 2 mesiacoch vracania a nevoľností efektne uľaviť🙂 dnes mi táto téma vylepšila náladu a kebyže nemusím ráno vstávať, tak čítam do noci. takže ďakujem 😉

tobys
24. okt 2013

z tohto som sa aj ja od smiechu poprdela😀

aadulik2110
24. okt 2013

inak ako tak pozerám, tak možné tehotenstvo je super téma na pobavenie...

inffinity
24. okt 2013

Přidávám se k vám do debaty babule jen až v nedelu vás budu číst, jedu tedka na dva dny na výstavu, ale pak si určo poprdím s vami 😀 😀 přečetla jsem par řádku a valim se smichem 😀 😀 tak zatím babule a moc nepopište at to stihnu dočíst 😀

aadulik2110
24. okt 2013

@inffinity vitaj! a tým málo popísaným by som si nebola tak istá.... mne trvalo prečítať celú tému 3 dni (odpoludnia, keď malý spal a večer) a to som čítala po 44str. takže odporúčam vyhradiť si veľa času, keď sa vrátiš 🙂

katren
24. okt 2013

@inffinity nejdes na Jahradu?

nativanativa
24. okt 2013

to sa neda skakat do tristo tem , sak pomozte mi trocha nech sa mi prdi lepsie 😀

babaker
24. okt 2013

@nativanativa musis docitat zameskane...to tu nema chybu,vsetky prdky uz davno pochopili o co ide v tejto teme 🙂

nativanativa
24. okt 2013

@babaker do boha , neda sa mi ////

nativanativa
24. okt 2013

@babaker už som cez mobil, trocha som to tu zenedbala....vrrrr, ale šak vaša chyba,ma tu necháte takto plávať

inffinity
24. okt 2013

@katren ezoterika v trencine mam tam fleka s vonafkami ved pridi pozret ale identifikuj se mi pak 😀 uz idem spat lebo rano skoroooo vstaaavam ☹

tina1982
24. okt 2013

No mám dosť,neviem či si neprdnem😀

charlie1980
24. okt 2013

Ako je vam dobre, baby...by si prdite s ulavou, ja rodim.