Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

babaker
24. okt 2013

@charlie1980 waaau, no konecne!gratulujeme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

charlie1980
24. okt 2013

@babaker 😀 😀 😀 aj ja hovorim. Ale takto na noc. Idem si kus pospat 😀

babaker
24. okt 2013

@charlie1980 sak si skus kusok schrupnut 😀 😀 😀

hradnapani
24. okt 2013

@inffinity no neviem ci sa ti v nedelu nezatoci hlava 😀 Pred dvomi hodinami som sem nakukla a bolo 53 stran a teraz je ich uz 56. Velmi vyzivna tema 😀 Precitala som iba posledne strany a valam sa od smiechu, terapia na zlu naladu toto.

jerryjanka
25. okt 2013

jooooooooooooj to je normalne robota každy deň dočítať čo ste popísali zasa - ale nekroťte sa ja radšej budem čitať dlho ale výživne 😀
Baby bolí ma hlava myslíte že to je tým že som zadržavala prdy a dostali sa mi do mozgu? 😀 😀 😀

jerryjanka
25. okt 2013

@charlie1980 tlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaač a prď doktorom popod nos 😉

irriss
25. okt 2013

@jerryjanka Tusim, ze uz tlaci..ma krasny pokojik..tak se ji bude tlacit i krasne 🙂
@charlie1980 MYSLIME NA TEBE!!!

katkakovac
25. okt 2013

Tak som zasa späť v tejto téme. Večer som si lahla spat a rozmyslala, co vtipne som ja vlastne s tym prdenim zazila. Samozrejme som sa rehlila a nemohla zaspat 🙂
Takze co mi rozpraval ocino: isli raz z kamaratom Johnym vo vytahu a pred nimi stala taka pekna slecna. Johnymu sa podarilo efektne si prnut, ale velice potichu, takze sa to pomaly plizilo po vytahu. Slecna sa po chvili zacala prekvapene obzerat, ked tu Johny zahlasil "Slecna, to sa stane kazdemu, nemusite sa hambit..." 😀 😀 😀
A este si spominam na jedneho pana, ktoremu sa podarilo si velmi hlasno prdnut na verejnosti. Usmial sa, povedal "Aha, prisla mi SMS. A tusim aj farebna." 😀 vsetko okolo bolo mrtve.... 😀

effie81
25. okt 2013

Ahojte Prdky moje.Musim vas docitat,vcera som nemala cas,lebo som po tyzdni a pol na ruzickovom keli potrebovala zmenu,tak som spravila vepro-knedlo-zelo.😀 Este stale vypustam.😀 A pri detoch a vareni a vymienani pokakanych plienok(mala nejak casto kaka,neviem ci mam zalozit temu,preco to robi a cim to moze byt..) 😀
Tak vas dnes idem docitat.

effie81
25. okt 2013

@zita19 ale toho Dr Novaka ste uz nakoniec mohli zavolat aj k vam domov,ved uz bol ako vas domaci doktor,ktory pozna a lieci celu rodinu.😀

leoamiska001
autor
25. okt 2013

@zita19 inak diki ale leo je syn a miska som ja 😀 😀

effie81
25. okt 2013

@leoamiska001 nevadi,aj tak ti dakujeme za super temu.🙂

effie81
25. okt 2013

@leoamiska001 a daj precitat manzelovi,nech vidi,ze aj ostatne prdia.🙂 Ze nech nie je fajnovy a necha ta v klude realizovat sa.🙂

leoamiska001
autor
25. okt 2013

@effie81 uz to videl povedaL ze sme blaznive vsetky zenske 😀

effie81
25. okt 2013

@leoamiska001 ale ved si pisala,ze aj on pred tebou prdi,nie?Ved sme emancipovane,tak co.😀

leoamiska001
autor
25. okt 2013

@effie81 jasne sere jak svina este aj ked jeme si usere hroza

petlangerova
25. okt 2013

fakt nie

charlie1980
25. okt 2013

Tak babky moje, uz to mame za sebou. Veru, aj som si poprdkala, aj ked ku koncu mi nebolo ani do toho prdenia. Vsetko dobre dopadlo ! Mozem s vami prdkat dalej, aj ked uz pomenej...

aadulik2110
25. okt 2013

@charlie1980 blahoželám a čo sa narodilo? prajem vám obom veľa zdravíčka 🙂

charlie1980
25. okt 2013

@aandulik2110 Dakujeme veeeelice pekne 🙂 Joel, moj synacik <3

ichbinich
25. okt 2013

Mozno tu uz padol ten stary vtip (necitala som vsetko, musim aj pracovat 😉):

Otazka: Ako ste uz daleko vo vztahu, ty a XY? Odpoved: Velmi daleko, uz pred sebou prdime...

A este jeden vtip ma napadol:
Pride chlapik k lekarovi, ze pan doktor, ja mam vetry, ale ono ich ani nepocut, ani necitit. Doktor mu predpise lieky a hovori, nech pride o tyzden na kontrolu. Chlapik pride a vravi: Uz tie prdy citit! A doktor na to: No, cuch sme uz napravili, teraz este sluch 😀 😀 😀

A k teme, ano prdime pred sebou 😉 U svokrovcov nie, ale ked sme doma iba my, tak ano 😉

miaaa333
25. okt 2013

@charlie1980 gratulujem k synčekovi, odteraz už budete púšťať plyny každý za seba-nie len ty za oboch. 😀

effie81
25. okt 2013

@charlie1980 gratulujem k malemu.🙂 a nech ho brusko nikdy neboli,nech idu vetriky.🙂

aknelka85
25. okt 2013

@charlie1980 Blahozelam! 😵 nech ste zdravi 🙂

babaker
25. okt 2013

@charlie1980 supeeer. ty si prva maminka, to malemu nezabudni dostatocne zdoraznovat, co ovladala multitasking na 1! rodit a pisat do temy!gratulujem...vsetky si berieme priklad (prdklad) 😀

charlie1980
25. okt 2013

@pre vsetky babulky, maminy a standistky : velmi pekne Dakujeme 🙂 !!!!

babaker
25. okt 2013

@effie81 trpim nizkym tlakom....ako som si to precitala, uz ani kavu nepotrebujem!p...k....JT!

effie81
25. okt 2013

@babaker normalne striehnem na podobne temy.😀

babaker
25. okt 2013

treba ich davat do laty, ked toto citava muzske pokolenie.....MY VYHYNIEME! 😝 😝 😝