Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
effie81
25. okt 2013
@miaaa333 my sa s kamosom,(to je ten,co sprdol dole tie kachlicky v sprche) vzdy zhodneme,ze vsetci su dusevne naruseni,len my dvaja sme v poriadku.On vzdy hovori,ze je uz kvoli ludom sociopat.😃
effie81
25. okt 2013
@miaaa333 aach,nie mi ale my.Uz som dementna aj ja,uz asi nesmiem otvarat dalsie dementne otazky,lebo je to nakazlive.🙂
miaaa333
25. okt 2013
@effie81 ja tiež vždy keď čítam niektoré otázky, tak sa potom cítim sprostejšia. 😃
zita19
25. okt 2013
@leoamiska001 no nejak som nesla na Tvoj profil, len som hadala 😃 😃 Aj tak ma Leo stastie na mamu
zita19
25. okt 2013
@bubelko Tak tato sterilizovana to zabila!!!!!! 😃 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@charlie1980 Nezabudni: Bublifuk 😃 😃 😃
leoamiska001autor
25. okt 2013
@effie81 odpadnem s tych tem tunak toto smejem sa 😃 😃 😃
effie81
25. okt 2013
@leoamiska001 jednoducho som to nemohla neskopcit sem.😃
zita19
25. okt 2013
@charlie1980 Gratulujeeem!!! Nech ste zdravi 😃 😃 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@effie81 Kiahne sa objavuju po prvom jarnom splne na tretiu stredu a vzdy sa objevuju na tej strane dietata, co je machom obrastena 😃 😃 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@effie81 Ta co sa tvare chytila, je skoro lepsia ako bublifuk 😃 😃 😃 😃
Definicia velkosti bilbosti: nekonecno plus 1
zita19
25. okt 2013
@effie81 Za cias mojich tehotenstiev sa robili kurzy pre tehotne a boli povinne, kto nechodil nedostal husakove skocne. Na par sedeniach sa vysvelilo vsetko, do porodu, zivotospravy, kupania, prebalovania a vyzivy. Potom sa patrilo prvorodicke kupit knihu Nase dieta, a to bol kompletyn navod na pouzitia novorodenca. Ale aj tam niektore polozili otazky, co vo mne vyvolavali predcane kontrakcie 😃 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@babaker matematika asi nie je jej silna stranka....ach boze!zrejme nevie na pocitaci otvorit aplikaciu kalkulacky..napisat na kona je jednoduhsie...tie komentare musim vidiet
Aj na pouzitie kalkulacky treba nejaku logiku... Mne to smrdi trojclenkou a to uz je vysoky matematicky level 😃 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@effie81 Vdaka, chcela som Ti po posledne podakovat, ze si mi rozsirila prehlad o prejavoch ique tyque priznakoch. Myslim, ze na zvysok zivota staci... Ja sa po tomto tyzdni prestavam nasim chlapom cudovat, ked hlasaju, ze najvecsi preoblem je ulozit kuraci mozog do zenskej hlavy tak, aby nehrkal 😃 😃 😃 😃 😃 Ked stretnu par krat ranne stadia rozmixovanych, bublifukov a melonovych tak sa bud neozenia, alebo ked bublifuk dobre maskuje svoju tyquitu, tak to radsej po par rokoch manzelstva zabalia :-p
zita19
25. okt 2013
@effie81 Ja zas o sebe tvrdim ze mam jedno stastie, ze ma psychiter este nevidel. Mna s mojimi napadmi urcite uznal 😃 😃 😃
natas4
25. okt 2013
@zita19 takze to mam brat ako kompliment, ked mi chlap povie, ze som viac chlap ako zena ? 😃 :-p
zita19
25. okt 2013
Ja osobne to beriem ako kompliment, obzvlast v prorovnani s mixerkou a bublifukom mi chlao vychadza lepsie 😃 😃 😃
Ale zas z chlapov nepadam na rit uz davno!!! Mam na nich svoj nazor, ale zas nie su az taky vymleti. Jesitni ano. To je ich hlavna vlastnost, obcas rozmyslaju niecim uplne inym ako hlavou ale aspon rozmyslaju 😃 😃 😃 😃 😃
jerryjanka
25. okt 2013
tak dnes som ta tykvu ja - baby ja som pri čítaní prdov pripálila knedlu 😃 podotýkam parenú knedlu - za ten čas mi vyvrela voda - len to tu začalo smrdieť a knedla zdola ohorená, no čo , vrch som odrezala ten je použitelný - k segedínu postačí 😃 😃 😃 😃
natas4
25. okt 2013
@zita19 ach ta ich jesitnost :-p niekedy rozmyslam, ci ja vlastne chlapa potrebujem :-N ale zas...kto by mi nervy zral? 😃 a roznu haved zabijal? :-N
natas4
25. okt 2013
@jerryjanka cestne sa priznavam, ze ja som uz pripalila aj vodu :-N som sa raz tak zacitala do knihy, ze som zabudla, ze som postavila vodu na cestoviny :-N od knihy ma odputal az smrad v celom byte 😃
jerryjanka
25. okt 2013
no mne už v hrncoch zhorelo tiež čo to - cestoviny sa mi vyvarili do gigantických rozmerov a potom zhoreli na spodu hrnca, teraz tá knedla, inak bežne pripálené hrnce - ked sa človek začíta heh. no čo narobím. Len premyšlam či sa priznať čestne doma, alebo tutlať 😃 😃
zita19
25. okt 2013
@jerryjanka Moja mama vypalila do hlinikoveho cajnika dieru 😃 😃 😃 😃
@natas4 Ja nad tym rozmyslam tiez a dllllho, odpoved nenachadzam 😃 😃 😃
aadulik2110
25. okt 2013
@effie81 ďakujem za prísun endorfínov 🙂 to váženie na digitálnej váhe.... to ma dostalo a najmä tá jedna odpoveď: lenze ta vaha funguje myslim tak, ze vysiela slabucky elektricky prud a na zaklade odporu tela zistuje tie % vody, tuku a pod. Nechcela som preto riskovat, tak som sa vazila radsej vzdy v ponozkach, tie to musia spolahlivo odizolovat. Par krat som sa na zaciatku vazila naboso a babu samozrejme nic nie je emoticon Ked si chces byt ista, vaz sa tiez v ponozkach alebo este lepsie vzdy v tych istych gumenych papuciach.
zita19
25. okt 2013
Ze knadla... ...zas asociacia, dalsia poviedka:
Ked som bola este mlada a naiivna... Naivna v tom zmysle, ze som si myslela, ze teda ja vsetko zvladnem, deti, domacnost, robotu. Proste bude zo mna idealna zamestnana matka a manzelka (o idealnej manzelke tu potom dam este jednu z angliny). Haha, haha...
Proste pozvala som nasich na nedelny obed a vymyslela som si pecene kacky (dve lebo nas bolo vela nenazrancov), cervenu kapustu a kandelu. Tak som vyrobila nadherne domace knedle, udusila kapustu vo vani, upratala kuchynu. Spokojna som si okolo desiatej spravila kavu a vytesovala som sa aka som sikovna, ked mi doslo. Kacky su este v mraznicke 😃 😃 😃 😃 😃 Tak som tie ubohe vtaky vybrala, ze teda rychlo rozmrazit a upiest. Za pomoci horucej vody v dreze sa za pol hodinu dostali do polorozmrazeneho stavu. No museli ist urychlene do rury ale nebola som si ista, ci sa tie zmrazene zvery vobec stihnu dopiect. Tak sa vo mne ozvalo moje technicke ja, nahuzvala som alobal, umne zakomponovala do brusnych dutin tak aby trcali (ze hlinik, jeden z najlepsich teplovodicov, musa sa prepiect) Okolo dvanastej sa dovalili nasi, mama, ze mi pomoze... Ja, ze netreba, uz len sa kacky dopecu. Ked som tie dve obludy vytiahla z rury mama sa prenesmierne cudovala, preco su alobalom plnene. Neprizmala som sa nikdy ako to s tymi kackami bolo, ale boli prepecene, stavnate a vyborne. Az za usami sme sa vylizovali 😃 😃 😃 A tie prdiky potom v noci!!! Proste paradna nedela 😃 😃 😃
zuzkat1
25. okt 2013
@zita19 ja idem zajtra piect kacicku🙂 dufam ze moj drahy ju nezabudne v noci vybrat z mrazaku...
zita19
25. okt 2013
@zuzkat1 alobal to isti!!!!
zuzkat1
25. okt 2013
@effie81 ja som precitala len nazvy tem a uz mi kleslo iq-to bude tym ze mi rozum zastal
A hovorim muzovi ze nechapem kto takej zene urobi dieta,ze to musi byt paradna dvojica...a on moj naivny,ze to si tie baby iste len srandu robia😃
vincp
25. okt 2013
no co s nacatou piatkovou nocou???? idem citat temicku o spionkovom uniku na gynde a od syna ukradnem pampersku....poznam sa 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli