Pred mesiacom som vážila 59,9 kg a dnes 58,8 kg

eli263
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte chcela by som sa opýtať či je normálne že pred mesiacom som vážila 59,9 kg a dnes som sa odvážila po mesiaci a mám 58,8 kg snažím sa jesť pravidelne a ešte viac ako predtým voľakedy som mala 62 kg je pravda že som mala stresujúce obdobie a odvtedy som sa každý deň vážila a mala som z toho stres že to nejde hore potom som s tým prestala a odvážila som sa až dnes po mesiaci a nerozumiem tomu že vôbec to nejde hore a zas má chytá panika a stres prečo? Bola som aj na krv kôli tomu a všetko je Ok už mi chodia hlavou strašné scenáre je pravda mám trochu stres deti rodina a tak ale snažím sa byť v pohode máte s tým skúsenosti ďakujem za každú radu.

anjelicek26
23. okt 2023

Kilo by som fakt neriesila... ved aj kvoli cyklu to kazdej zene kolise dve kila hore dole pocas mesiaca uplne bezne a to aj bez zmeny stravy, len hormonalne...

taktotedanie
23. okt 2023

Riesis blbosti, trosku ti to uz ide na psychiku- trosku viac
Daj si magnezium a odloz vahu

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taktotedanie
23. okt 2023

Ked schudnes 10kg a viac tak zacni premyslat nad cukrovkou alebo rakovinou alebo intoleranciou jedla ak si toto chcela poradit

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
23. okt 2023

Ozvi sa ked budes mat 45.

marhulka13
23. okt 2023

@eli263 tak možno si sa len dobre vys*ala a hneď je kilo rozdiel.

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@jj298 asi si ma s niekým mýlite

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@julia2002 nemám nový profil asi si ma mýlite a vidím že sú tu niektoré ktoré fakt akoze nemám slov hneď človeka považujú za blázna to som ešte nevidela

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@vanilkovazmrzka to sú rady no dovidenia

vanilkovazmrzka
23. okt 2023

@eli263 aky problem taka rada. Nic ti nie je, aspon fyzicky nie.

nikdenikto
23. okt 2023

Zase ty?

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@julia2002 asi ťažko nechápem vás

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikdenikto to nie som ja

majka35
23. okt 2023

to musí byť niečo naozaj veľmi vážne, schudnúť kilo za mesiac...

marhulka13
23. okt 2023

@eli263 dievča moje, tebe mozog odchadza, preto to kilove schudnutie. Teraz bez srandy, vyhľadaj odbornú pomoc, lebo to co ty tu vkuse riešiš nie je normálne

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@marhulka13 prečo mi to takto rozprávate ja nie som blázon založila som tému a nič nečítam že som blázon a tak je to podľa vás normálne

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@majka35 to sú rady

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
23. okt 2023

Prepac mas 59 kilo to je dost vysoka vaha taka na vysku 175 centi, ak mas 195 cm tak ano je to nizka vaha, kolko merias? Po dalsie v priebehu mesiaca pocas ovulky a podobne kilo dva lieta hore dole bezne, takze by som sa sustredila na deti skor ako na vahu nemas 40 kilo

marhulka13
23. okt 2023

@eli263 nikto netvrdi ze si blázon, ale toto co robíš naozaj nie je v poriadku. Obzvlášť keď máš deti. Psychiater je normálne lekár ako ktorýkoľvek iný. Takáto posadnutost váhou nie je normálna, popieranie svojich príspevkov. Nam tým neublížis iba sebe a svojej rodine . Ale je to na tebe, zakladaj nové a nové témy, no nič nové sa nedozvies, iba že potrebujes psychiatra

marhulka13
23. okt 2023

@zuzubb007 meria 160 cm

miskaska
23. okt 2023

@eli263 Ano, je to normalne.

nikdenikto
23. okt 2023

@eli263 tak to je veľmi zaujímavé, že máš s nejako ženou rovnakú váhu, rovnaké stresy a rovnaky štýl písania 😅

Mimochodom, ak merias 160cm a vážis 59kg tak veselo chudni ďalej podvizivena určite nie si🙈

bluecapybara
23. okt 2023

Pozri, ak máš pocit, že chudneš, skús jesť viac 🤷🏻 a sleduj, či priberieš. Ja som vážila 58, potom som mala niečo so žalúdkom, operovali ma (nie na ten žalúdok) a schudla som na 52, pri 177cm. Mala som trochu obavy, ale keď som sa pozrela s akými BMI žijú ľudia s anorexiou, zistila som, že toto je váha, ktorá síce už nie je ideálna ale ohroziť ma to na živote asi len tak nemôže a to ma ukludnilo. Celý život mám problém s priberaním, chápem, že Ťa to môže rozrušiť… Tak možno sa len ukludni, že ak aj schudnes viac, nič sa ti nestane, asi nechudnes teraz za mesiac 10 kilov. Keby to bolo niečo zasadne, tak by to vyzeralo inak ako jedno kilo.
Aha… a ešte, skús sa vážiť raz za tyzden. Častým vazenim sa len podporujes v sebe tu uzkost… alebo sa skús navaziť vôbec. Načo.

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@marhulka13 nie som posadnutá váhou len som napísala že pred mesiacom som mala 59,9 kg a dnes po mesiaci mám 58,8 kg a že asi pred pol rokom som vážila 62 kg a to som blázon podľa niektorých že potrebujem psychiatra a že som niektorá ani neviem kto to je tak fakt neviem

eli263
autor
23. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikdenikto to je zaujímavé ale fakt som to není tá žena a viac ma mrzí že som podľa vás blázon atď

mamina7070
23. okt 2023

objednaj sa k psychitrovi nepotrebujes vymenny listok je to u teba viac ako nevyhnutne

januska12323
23. okt 2023

Nevymýšlaj a konečne rieš psychiatra.