Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zabka88
20. mar 2012

@viva13 najedz sa hneď ako vstaneš, nečakaj ani pol hoďku..

strapco13
20. mar 2012

@viva13 nejes cely den a cudujes sa ze ti je zle? 😅 daj si hned ako vstanes nejaky cerealny keksik nech utisis zaludok
a zrejme by bolo dobre spravit s celkovou zivotosprasravou..nejest cely den nie je zrovna idealne 🙄

liz_lemon
20. mar 2012

@viva13 a co zvracias, ked mas prazdny zaludok?
skus si dat piskoty, staci len zopar

ikke
20. mar 2012

skus to, co robia mnohe tehotne - na nocnom stoliku vzdy prichystanych par keksov alebo rozok a hned ako otvoris oci, nieco si zahryznut. na hlad ina pomoc ako jedlo nie je...

viva13
autor
20. mar 2012

@zabka88 no to robím hned ako sa zobudím mám pri sebe keksíky,niekedy to pomože inokedy si raz odkúsnem a mám dosť,začne mi byť zle...

viva13
autor
20. mar 2012

@strapco13
no mne jed zle ráno a okolo obeda niekedy celý deň ale ked je ráno a naobed tak poobede fungujem normálne aj večer. ja nejem len vtedy ked mi je zle inak jedávam dobre.

viva13
autor
20. mar 2012

@liz_lemon
žaludočné kyseliny sú nie? piškoty nelubim, ale mám keksíky pri sebe no niekedy pomožu inokedy nie :-/

ikke
20. mar 2012

alebo aj cukriky z hroznoveho cukru by mohi pomoct, hlavne pre rychly prisun energie.
myslim, ze naozaj nie je ina rada ako jest, idealne v malych davkach castejsie, nenechat zaludok dojst az do stavu uplneho vyhladnutia

strapco13
20. mar 2012

@viva13 mala si odbery na helicobactera? a nemas nejake psychicke problemy? myslim ako privelke stresy v robote, c sukromnom zivote?

viva13
autor
22. mar 2012

@strapco13 ano 4x som ho už mala :-/ stresy mám doma dosť každý deň ☹((

Tu začni písať odpoveď...

Odošli