Ráno mi býva zle od hladu. Ako to mám zvládnuť?

viva13
19. mar 2012

Ahoj, nie som tehotná,no každé ráno mi býva zle od hladu,až tak že sa nedokážem najesť,niekedy mi to príde,inokedy nejem celý deň,niekedy až zvraciam.už mám zasebou kadejké vyšetrenie a nič mi nezistili,dakujem

zabka88
20. mar 2012

@viva13 najedz sa hneď ako vstaneš, nečakaj ani pol hoďku..

strapco13
20. mar 2012

@viva13 nejes cely den a cudujes sa ze ti je zle? 😅 daj si hned ako vstanes nejaky cerealny keksik nech utisis zaludok
a zrejme by bolo dobre spravit s celkovou zivotosprasravou..nejest cely den nie je zrovna idealne 🙄

liz_lemon
20. mar 2012

@viva13 a co zvracias, ked mas prazdny zaludok?
skus si dat piskoty, staci len zopar

ikke
20. mar 2012

skus to, co robia mnohe tehotne - na nocnom stoliku vzdy prichystanych par keksov alebo rozok a hned ako otvoris oci, nieco si zahryznut. na hlad ina pomoc ako jedlo nie je...

viva13
autor
20. mar 2012

@zabka88 no to robím hned ako sa zobudím mám pri sebe keksíky,niekedy to pomože inokedy si raz odkúsnem a mám dosť,začne mi byť zle...

viva13
autor
20. mar 2012

@strapco13
no mne jed zle ráno a okolo obeda niekedy celý deň ale ked je ráno a naobed tak poobede fungujem normálne aj večer. ja nejem len vtedy ked mi je zle inak jedávam dobre.

viva13
autor
20. mar 2012

@liz_lemon
žaludočné kyseliny sú nie? piškoty nelubim, ale mám keksíky pri sebe no niekedy pomožu inokedy nie :-/

ikke
20. mar 2012

alebo aj cukriky z hroznoveho cukru by mohi pomoct, hlavne pre rychly prisun energie.
myslim, ze naozaj nie je ina rada ako jest, idealne v malych davkach castejsie, nenechat zaludok dojst az do stavu uplneho vyhladnutia

strapco13
20. mar 2012

@viva13 mala si odbery na helicobactera? a nemas nejake psychicke problemy? myslim ako privelke stresy v robote, c sukromnom zivote?

viva13
autor
22. mar 2012

@strapco13 ano 4x som ho už mala :-/ stresy mám doma dosť každý deň ☹((