Som chorá, keď sa rozprávam sama so sebou?

25. máj 2021

Nemám sa s kým porozprávať, priateľ radšej trávi čas na telefóne, syn je ešte veelmi maličký a po presťahovaní tu nikoho nepoznám, nemáme tu ani rodičov. Ale odhliadnuc od týchto faktorov, začala som sa v duchu rozprávať sama so sebou akoby som to niekomu hovorila, nič také žeby som sa samej seba pýtala ako sa mam, a pod. Tiež som začala natáčať videa na nejakú tému do ktorých rozprávam akoby som tiež k niekomu hovorila, videa nikam nepostujem mam ich len pre seba a následne vymažem, trosku mi to pomáha. Inak hanbím sa zato, preto anonymne...

aurorastone
25. máj 2021

Určite nie si chorá, ja si tiež povypravam sama sebe keď nemám komu inému, väčšinu času som sama, a kľudne aj nahlas, čo všetko napríklad ešte treba vybaviť, nachystať, upratať, čo kúpiť a také 😁

lienocka44
25. máj 2021

ja aj v robote 🙂 konzultujem si veci sama so sebou 🙂

danielahamar
25. máj 2021

samomluvou ževraj trpia nadpriemerne inteligentní ludia 😉 môj mladas by ti o tom vedel hovoriť😀

erickatt
25. máj 2021

Ja si tak v obchode rozpravam🤣🤣

panelacikova
25. máj 2021
panelacikova
25. máj 2021

potom nás bude chorých asi viac... je keď som sama doma a upratujem napríklad, tak si porozprávam, čo všetko idem urobiť, akú postupnosť si zvolím, aj si vynadám, keď niečo zabudnem a podobne 😀

erickatt
25. máj 2021

Aj si nadavate?? Same sebe??🤣🤣🤣

danulicek
25. máj 2021

ja si sama sebe aj zanadávam, keď niečo pobabrem :D

panelacikova
25. máj 2021

@erickatt
@danulicek ja tiež občas 😀 😀 hlavne, keď sa presuniem v byte a potom si uvedomím, že som niečo zabudla a musím sa vrátiť 😀 ešte šťastie, že mám taký malý byt, pri veľkom by to boli iné nadávky 😀

vikusjk
25. máj 2021

Hlasim sa do klubu baby 🙈

dusankomoj
25. máj 2021

Aspoň vieš,že sa rozprávaš s niekym inteligentným🤣 Každý to niekedy robí.Ja dokonca ,,skúmam"v duchu jednotlivé slová a skladám si aj celé dialógy.Ale zase nie nahlas.

autor
25. máj 2021

Ja len ze som to nikdy nerobila, fúú ale ste ma zachránili 😄😄🥰

danka808
25. máj 2021

Nie si chora, skus si ale najst nejake kamaratky. Mozno aj tu na modrom koniku najdes nejaku, ktora byva nedaleko od teba a ma podobne problemy 🙂

danielahamar
25. máj 2021

😂 to je úľava, čo 😲😂

eeffka
25. máj 2021

ani som nevedal ze mam problem 🙂 ja sa tiez rozpravam sama so sebou

livka283
25. máj 2021

Som na materskej a je to absolútne vporiadku a nehodlám s tým skoncovať 😂 rozprávam aj na spiaci kočík na prechádzke a ostatní sú mi ukradnutí 😀

dadis
25. máj 2021

Nie si chora. Komunikovat je nam ludom blizke. Ja som pol roka na homeoffice, tak moja kompenzacia chybajucej komunikace je Modrykonik. Mala som to aj pocas MD. Ked som mala deficit komunikacie, tak som zbehla sem, co to pokomentovala a hned som sa citila lepsie 🙂. Ked som zacala chodit do prace ani mi nenapadlo sem prist. Jednoducho mi komunikacia nechybala. Teraz verim, ze ked "pojdem" do prace, tak znova odtialto nacas odidem. Ty si to kompenzujes takto. Podla mna to je prirodzene. Je smutne, ze priatel ti nedopraje viac komunikacie. Neda sa s nim nejako? Najst si nieco spolocne, aby ste mali viac spolocnych tem. Ale aj keby bol neviem ako vyrecny, asi by to bolo pre teba malo. Skus si okolo seba vybudovat znamych, s ktroymi obcas hodis rec. Ale celkovo MD nic moc, co sa komunikacie tyka. Vacsina zien ma v tomto obdobi deficit.

jana_eyre_2
25. máj 2021

Moja mama sa vždy rozprávala sama so sebou hlavne keď sa nahnevala a potrebovala to vyventilovat.. ja robím to isté 😂😂 najlepšie sa mi rozpráva keď vysavam, alebo sa sprchujem nikto ma nepocuje, ja si sama sebe postazujem, nikoho neotravujem a je mi potom ľahšie.. 😂

mariejenka
25. máj 2021

Tiež si horekujem🤣ked ma niekto nastartuje,nazlosti...a tiež si sama doma nahlas rozoravam co ešte urobím,...zacala som to robiť pri prvom synovi od jeho narodenia,aby ma aj počul ked bol v postieľke,alebo ma hracej podložke a ja na wcku,alebo som robila poriadok,tak mi to ostalo,😃...a ak mas nejaký dobrý kontent tak vlog si mozes založiť,mozno aj zarobis niečo ✌️✌️✌️

andrejka1974
25. máj 2021

Jaj ja si toho navypravam dostatocne aj sa sama nad tim aj zasmejem co dokazem si navypravat

barruna
25. máj 2021

Pokial to nie je prehnane, tak je to v pohode, ja sa tiez kolko krat sama so sebou porozpravam a poviem ti, ze sa mi pri tom aj celkom ulavi 🙂

miskakyska
25. máj 2021

opýtam sa,odpoviem si 😀 nikto mi neodvráva 😀 🙂))))

janca704
25. máj 2021

@panelacikova ja PRESNE toto pri upratovani, aj ked niekam v ramci domu idem a zabudnem cosi inde, vynadam si. Alebo somrem na chlapov, ked nedaju dole zachodovu dosku a tak... aj ked som doma sama.
V urcitej miere je to,podla mna, normalne.

obycajny
25. máj 2021

Je to normalne,v pohode,kludne sa rozpravaj v duchu sama so sebou kolko len chces,nikto to nepocuje a vies o tom len ty,take tvoje male tajomstvo

rusalinka
25. máj 2021

Ja si k samovyprávaniu ešte aj zaspievam 😀

popa86
25. máj 2021

Jasné že sa rozprávam sama so sebou, veď potrebujem radu odborníka.

abbies
25. máj 2021

ja sa rozprávam sama so sebou, s domácimi zvermi, aj s kvetmi a často aj s vecami.

rene007
25. máj 2021

A ja sa rozprávam sám zo sebou, a nepripadam si chorý,skôr je to zvyčajne pri introvertoch ale pokiaľ zapadaš do spoločnosti a vieš sa normálne baviť s cudzími ľuďmi je to v poriadku

majamat
25. máj 2021

mne sa tiez v robote minule smiali, ako si sama pre seba rozpravam.
podla mna je to sposob ako si zoradit myslienky. a ako si neico lepsie zaopamatat, ci mozno aj nieco spracovat.

mijunik
25. máj 2021

Myslela som si, že len ja som "švihnutá"... 😄😄😄 Ja si často tak tichúčko, pre seba rozprávam. Najmä v práci. Problém je, že mojou prácou je údržba verejných detských ihrísk. No a keď sa tak motám po ihrisku a zbieram odpadky a do toho si rozprávam, z času na čas štvornožkujem v pieskovisku (trhám buriny), občas ťahám z kríkov fľašu od alkoholu... Kto by ma nezasvätene pozoroval, tak má o mne jasno... 😄😄😄