Stop vypadávaniu vlasov, poraďte prípravok.

sunshine999
12. aug 2019

Ahojte. Nemate niekto skusenost s niecim co pomaha pri boji proti vypadavaniu vlasov? Mám na mysli vsetko, cize aj sampon, aj serum, alebo hocico. Vitaminy na vlasy beriem takmer pol roka, su hebke, nelamu sa, nemastia sa, jediny moj problem je, ze hrozne padaju. Vsetky vysetrenia dopadli OK, v septembri ma caka este endokrinologia. Ale zatial kym sa nic nevie by som rada vyskusala nieco, co by mi mohlo trochu pomoct. Neskor to budem riesit s endokrinologom, ale tam som sa objednala este v aprili a mam termin az na september. Takze to zatial nejak musim riesit. Obvodny lekar, aj lekarnik mi odporucili sampon sebamed, ale z toho ma hrozne svrbela hlava a mala som cervene flaky aj na cele, pri linii vlasov. Dakujem vopred.

gigihadid
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
24tina87
12. aug 2019

Za mňa jednoznačne šampón NUTRIOL od Nuskin. Ja som po pôrode prišla takmer o vlasy, šampón som začala používať vo februári, dnes mám nové vlasy dlhé cca 5cm. Začal účinkovať okamžite, už po necelom mesiaci užívania som mala nové vlasy dlhé tak pol cm. Je to zázrak. Odporúčam.

lula313
12. aug 2019

Revalid sampon. Pomerne lacny a ucinny

adkoalauri
12. aug 2019

Revalid tabletky.

elisskah
12. aug 2019

Mne teraz nedávno kaderníčka odporučila výživový doplnok Biosil, vraj stojí len 4 eura a pomáha. Ale ešte som si ho nestihla kúpiť. Na margo môjho vypadávania po pôrode.

tunnelka
12. aug 2019

Tiež ti odporučam Nutriol, je sice drahší, ale ja som skúsila všetko možné predtým, vitamíny dlhodobo, rozne sampony, vodičky, hluposti a nič vôbec nepomahalo, tak osm si povedala že investujem do nutriolu, a vážne mi veľmi pomohol, cca za 1-2 mesiace používania ( 2-3x tyzdenne) mi viditelne padalo omnoho menej vlasov, a začali mi strasne rychlo rast...velmi mi pomohol, ešte som potom dalsiu flaštičku objednala a momentalne uvažujem nad tym že si ho opať objednám lebo zas mi akosi padajú vlasy...a nešlo len o to že mi pomohol s vypadávaním vlasov, ale zdalo sa mi počas používania že nemám lupiny čo sa mi predtým stávalo, a menej sa mi vlasy mastili...takže odporúčam jednoznačne.. 🙂

stanusenka
13. aug 2019

@elisskah ja som ho používala pravidelne a pomáhal, teraz som nejaký čas prestala a mám pocit že to je dosť horšie 🤔

cica8
13. aug 2019

Nuž mne pomohla červená cibuľa, ako mi padali chumace vlasov tak hneď po prvom použití mi nevravím ze prestali ale o 90% percent menej. Odksusala som. Teda dosť prípravkov, vodiciek, vitamínov, môžem to normlane predavat, za skúšku nič nedáš, kúp si červenú cibuľu, nakrajaj, daj cukor na to, odlož do chladničky a tu stavu votri do vlasov, neboj nebudú vlasy pachnut, mne krásne voňajú no a potom. Umy klasický vlasy

cucoriedkafiha
13. aug 2019

Ahoj mam Odskúšanii šampón masku Na rast A vypadávanie vlasov a to som skúšala všeličo možné..

sunshine999
autor
13. aug 2019

Dakujem za rady. A ten chininovy sampon od znacky Milva nema nahodou niekto odskusany?

neluskas
13. aug 2019

@sunshine999 ahoj, ja som tento problem poriesila prirodnymi. samozrejme nielen povrchovo ale aj zvnutra som doplnila potrebne vitaminy. zmenila som sampon za prirodny, bez chemie a taktiež vyzivove doplnky za prirodne produkty a problem s vypadavanim vlasov som poriesila. a ziadne produkty z lekarne mi predtym nezabrali, len tieto