Zápal nervu

paja293
22. aug 2021

Ženy chcem sa opytat ešte 🙏🏾 Poradili ste mi že mám pravdepodobne zápal sedacieho nervu doktorka to potvrdila s tym že zajtra idem na neurologiu ale chcem sa opytat najprv má bolela práva noha… neskôr to začalo aj v ľavej nohe a od dnes (trvá to celé asi 5-6 dni) má bolia už aj ruky to asi zápal nebude či? Neviem či mám ísť naspäť na pohotovosť a povedať im o mojom probléme alebo je to u zápalu normálne?

azurova99
22. aug 2021

@paja293 ahoj mala som zápal sedacieho svalu, vyvbijalo mi do bedra a do nohy, časté tŕpnutie tej končatiny, je možné že skôr či to nebude chrbticou aké sú tie bolesti,

paja293
autor
22. aug 2021

@azurova99 vystreľuje mi to z kĺbu alebo odkiaľ až dole do nohy to áno, ale mám to aj v druhej nohe a dokonca mi to začína aj do rúk som unavená malatna a celkom sa mi zvýšil aj tep povedala by som, že to je skôr tupá bolest ktorá prejde do ostrej neviem to moc opísať akoby mi ťahalo svaly akoby boli príliš krátke a snažia sa natiahnuť

azurova99
23. aug 2021

@paja293 a nebude to niečo iné, nepostipal vás komár alebo kliešť v poslednom čase

paja293
autor
23. aug 2021

@azurova99 nie nie akurát čakám u doktorky vyžiadam si aj komplet krvné testy

azurova99
23. aug 2021

@paja293 tak na neurológi vám spravia testy na boreliózu, aj mne robili, ale ja mala zvýšené, lebo mala som v minulosti pár kliešťov, že to ostane už v krvi

paja293
autor
23. aug 2021

@azurova99 akože komáre štípu ale pochybujem ja som už zničená všetko má veľmi boli aj žalúdok všetko som hladná ale nemôžem do seba poriadne nič dostať lebo má hneď napína

azurova99
23. aug 2021

@paja293 tak to neviem ci sposobuje zapal sedacieho svalu, ja som ho mala poom dva mesiace lieky a preslo to kazali mi este cvicit kvoli chrbtci, ale toto mi nebolo radsej by som isla este k dr na krvne testy

mijunik
23. aug 2021

@paja293 aj testy na kliešťovú encefalitidu, nech Ti spravia. Držím palce, nech si rýchlo fit. 🍀

paja293
autor
23. aug 2021

Odber krvy mám za sebou, asi počkám na ne a potom pôjdem k neurológovi lebo u nás su dosť od veci doktori..

viktora26
11. jan 2022

@paja293 ahoj ako si dopadla čo to vlastne bolo?