Zub múdrosti

18. okt 2022

Dobrý deň chcem sa poradiť , zub múdrosti vpravo dole mám už von z ďasná tak jednu štvrtinu a nezvykne robiť problémy, no včera večer z ničoho nič ma začala bolieť na tej strane liečba kosť, smerom k uchu myslíte že to môže mať súvis? Alebo toto je úplne niečo iné? Už som zúfalá z tých zubov :( Horné zuby múdrosti už mám takže iný zubný problém na tej strane by nemal byť

jeanne14
18. okt 2022

Áno, môže robiť problémy. Mne ich zubar odporučil vytiahnuť čo sme aj urobili. Posledný dole mi narobil takú neplechu že až ..

bronik89
18. okt 2022

tiez mam taku skusenost, radsej vytiahnut ako nechat si ho v ustach. ak ma robit problemy, tak jednoznacne radsej von, zaobides sa aj bez neho, chybat ti nebude🙂 neprajem nikomu, co som si s nim prezila, porod bol oproti tomu malina🙂 :D

herodias
18. okt 2022

Mne rastú osmičky takmer 20 rokov 🙄 a na striedačku sa raz ročne pripomenú bolesťou na pár dní. Jednu dolnú mám vytiahnutú, druhá ešte nie je celkom von, horn už vonku

macko1007
18. okt 2022

mne ,,rastli” nalezmo vsetky 4… vedeli sa mi raz za cas ozvat ale tak hnusno,ze som usta otvorit nemohla,pri zuti mi praskala cela sanka..
2uz som si dala vysekat von a 2ma este cakaju…cim skor ich das von tym lepsie

elenka.k
18. okt 2022

skús zájsť na rengen - kompletný aj s kosťou, dobrý zubár zistí príčinu zlobu vo vnútri

elenka.k
18. okt 2022

Ozaj mne pri vyrastení 4, nič nebolo 😉