Je lepšia sieťová či klasická drevená ohrádka?

avili
27. mar 2014

Ahojte, chcela by som poporosit o radu. Zvazujem kupu ohradky a rozmyslam, ci kupit klasicku drevenu, alebo sietovu. Podla odporucani v Dteste som citala, ze je lepsie mat drevenu kvoli tomu, ze stimuluje dieta k stavaniu, co sa u sietovej neda. Mne vsak pride praktickejsia sietova, najma kvoli skladaniu. Rada by som vsak poznala aj nazor skusenejsich mamiciek. Vopred dakujem za vase odpovede

bozenkad27
27. mar 2014

My sme mali drevenu 1.5m x 1.5m (robia aj mensie) a bola super. Mala sa v nej stavala, mala tam kopec miesta, mne sa tie sietove nepacia velmi...

janka9898
27. mar 2014

my sme tiez chceli drevenu ale nakoniec nevyhrala ani jedna ale kupili sme cestovnu postielku a tu sme vyuzivali aj ako ohradku
a mohli sme si ju zobrat aj na dovcu kde sme ju super vyuzili

zuzanockamt
27. mar 2014

žiadna 🙂 ... aký význam má zatvárať dieťa do klietky?

lejlla
27. mar 2014

ja mam drevenu doma a sietkovu u nasich a ked porovnam tak som za drevenu,tam je moj drobec radsej

janickacrazy
27. mar 2014

No záleží na tom aké máš dieta, moj malý tam nechcel byt vobec ani na 2 minúty, takže u nás to bolo úplne jedno či taká alebo onaká, moje dieta nechcelo byt ani v postielke (okrem nočného spánku) nieto ešte v ohrádke. Ale podla odborníkov je vraj lepšia drevená.

shania31
27. mar 2014

My sme mali drevenu- tu najvacsiu 180x180 cm a spokojnost.

stormie
27. mar 2014

Skusili sme drevenu a nechcela tam byt, kupili sme sietovu a ani tam nechcela byt ale aspon teraz vyuzivame ako cestovnu postielku. A len tak mimochodom - nasu k stavaniu stimulovala aj ta sietova a to az tak ze sa vedela na okraje zavesit 🙂

veriiii
27. mar 2014

ak bude padat tak sa nepekne buche o drevo, pri sietovych nie...ak dieta sa chce stavat vystvera sa aj po sietke😀 a maloktore dieta je spokojne v ohradke..

evickapooh
27. mar 2014

my sme mali aj drevenu aj sietovu a odporucam drevenu... v sietovej nevydrzal ani 5 min...a v drevenej bola-boli so sestrou -velmi rada ....v drevenej naucili chodit.,vlastne prve kroky...jednoznacne odporucam drevene,a co najvacsie'

anuskaaprazko
27. mar 2014

My mame sietovu, ja som spokojna 🙂 Teraz ked uz v nej nechce byt (uz je dost velky) ma otvoreny - odzipsovany bok a ma v nej hracky, chodi si ich tam brat 🙂

meluela
27. mar 2014

@avili v drevenej postielke si pri prvych pokusoch o postavenie obijal hlavicku (modriny na hlave u 7 mesacneho dietata sa dost tazko vysvetluju 😖 ), sietkovanu mi rozhryzol - teda gumeny obal molitanu ktory je okolo ohradky. Vzdy ked som sa rozhodla ze idem umyt riady a dam ho do bezpecia - ohradky tak pustil priserny rev a zacal ju demolovat ... takze tolko u nas k ohradke 😀 To uz lepsie vydrzal v autosedacke - vajicku chvilu priputany sediet kym som spravila nebezpecne veci v domacnosti ...

smobyk
18. máj 2014

drevené ohrádky dávajú väčši priestor pre dieťa sú veľkostiach 150x150 a 120x120 na spodok ohrádky sa odporúča penové puzzle čo tlmí aký koľvek náraz dieťatá, alebo ďalšia varianta je zábrana medzi dvere ak viete vyčleniť pre dieťa bezpečný priestor jednej izbe.

lupape
18. máj 2014

my máme sietovanu a inú by som ani nechcela.
keď malý spadne tak sa tam neudrie a postaví sa tam tiež v pohode.
na to sú tam tie úchytky.
keď chceš drevenú tak to postačí iba klasická postieľka.
či?

sylvia_l32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasesoe
2. máj 2018

@avili dieta sa nauci stat aj bez ohradky, nelotrebuje stimulaciu, praveze to moze skor skodit...ja som nepouzivala ohradku, postielku vynimocne a 8m mi uz obchadza nabytok, starsia v tom bola dokonca "sikovnejsia" ale potom mi vravela lekarka ze to bolo na nu skoro...no co uz narobis s dietatom ked ma same snahu, nezakazes...ale ja som ich v tomto nijako "nepodporivala" nestimulovala, neulahcovala, musia sami vymysliet ako na to - a ide im to. Ak potrebujes ma nieco, vidis v tom vyhody, tak skus, ale maloktore dieta chce byt zavrete bez moznosti uniku, skor potom neskor, ked uz vie vyjst, tak aj samo vojde (moja starsia ked sa narodil maly tak mu pravidelne lozila do postielky). Ak nieco potrebujem porobit a nespi, tak viazem do satky/ nosica na chrbat...