Hľadám trojkombináciu - kočík s otočnou rúčkou

clauda2010
18. jan 2012

chcela by som 3 kombinaciu, s otocnou ruckou, aby sa zmestil v zime fusak do hlbokej aj do sportovej casti, aby sa z sportovej fusak nesmykal, kolesa velke - nafukovacie, poradite?

anjelicek26
18. jan 2012

Preco otocna rucka? To nema takmer ziadny kocik... otocna sedanka ti nestaci? Jane slalom, concord fusion, Maxi coxi mura 4 , xlander, teutonia be you ci hartan vip xl... vyber si...

adrika214
18. jan 2012

@clauda2010 gesslein

clauda2010
autor
18. jan 2012

@anjelicek26 sedanka staci🙂))) dik

brmbolcek
18. jan 2012

@clauda2010- nerozumiem pojem "otocna rucka ? " myslis, tym ze by sa dal kocarik otocit ku matke aby videla na dietatko ? aby ho nemala chrbtom k sebe ked ho kocikuje ?

anjelicek26
18. jan 2012

@clauda2010 - ja viem, ze su aj take s prehadzovatelnou ruckou, ale je potom problem zo skladanim konstrukcie, sedanka fakt staci... 😉

adrika214
18. jan 2012

@brmbolcek ja mam taky kocik a kedykolvek potrebujes tak len otocis rucku, a mas dietatko na strane aku chces

clauda2010
autor
18. jan 2012

@anjelicek26 najviac sa mi paci jane slalom , ty mas aky?

brmbolcek
18. jan 2012

@adrika214- hej su aj take ako pises🙂 , ale su aj take co musis vnutro otocit aby si mala dietatko oproti sebe 🙂
a veru najdes aj take co sa otacat ziadno nedaju .......

clauda2010
autor
18. jan 2012

@brmbolcek ano zle som to napisala

lyongirl
18. jan 2012

cam cortina, neonato, cam pulsar, peg perego pliko switch, peg perego pliko switch easy drive ,ale kolesá nie sú nafukovacie 🙂

clauda2010
autor
18. jan 2012

@adrika214 aky?

anjelicek26
18. jan 2012

@clauda2010 - ja? Ja s tych co som pisala som mala hartan, mc muru, slalom.... my sme prestriedali nejakych 15 kocikov uz ;)

adrika214
18. jan 2012

@clauda2010 geeslein trend, ale myslim, ze ten uz sa ako novy nevyraba, ale podobna je gesslein F6

stvura
18. jan 2012

klasicky Vydeko...tazky ako hrom... 😉

brmbolcek
18. jan 2012

@adrika214- 🙂 🙂 🙂

estterka
18. jan 2012

@anjelicek26 u nas bola otocna rucka to najdolezitejsie podla coho sme vyberali kocik. otacame stale pocas prechadzok,kvoly slnku co u nas prazi 😀 k hlbokemu sme mali slnecnik a bol nam tak na nic,pri vetre co tu mame. ale mame len sportak..trojkombinaciu nepoznam..
@brmbolcek otocna rucka je taka,ze ked sme vonku stlacim jeden "gombik" a rucku preklapnem na druhu stranu,teda dieta dalej sedi v kociku pocas tohto. u nas 100 percent vyuzivame,iny by som nechcela ani 😝

evaon
18. jan 2012

gesslein F6

anjelicek26
18. jan 2012

@estterka - ja som prazenie slnka vyriesila UV clonou az po nozicky, mohol prazit ako chcelo, k nemu nedosiel ani luc ;) To drzi aj pri vetre, teda vichrica asi moc nic, ale normalny vietor hej...

brmbolcek
18. jan 2012

@estterka- dakujem 🙂 🙂 🙂 to vase slnko by som brala 😀 😀 😀 zboznujem teplucko 🙂

kvetinka211
18. jan 2012

@clauda2010 gesslein f6, ma velke NEnafukovacie kolesa ... pokial zijes v BA alebo podobne spinavom meste na sk, tak nafukovacie rozhodne neodporucam .. my sme povodne cheli, ale teraz som velmi rada ze ich nemame ..u z by sme snad 100 krat pichli gumy, vsade je samy crep a treba uhybat pred autami a psimi vykalmi hore-dolu po ostrych obrubnikoch. Otacacia rucka je super .. som myslela ze je to blbost, ale velmi sa nam to osvedcilo ked treba rychlo zmenit smer kvoli slniecku alebo vetru. Je to velmi pohodlne a tichucke, ani sa babo pri tom nezobudi.Da sa aj nakliknut naopak, ale to by som vonku nezvladla s plnym kocikom 🙂 Fusak mame original od gessleinu, je vyborny, sedia do neho aj pasy od sportaka. trosku sa smyka hlavne ked je este aj v kombineze, tomu sa ale asi neda zabranit.

dzudka
18. jan 2012

@clauda2010 ja mam Babylux tusim a je super a zmesti sa aj fusak a je otocna rucka inak by sme sa nezmestili do stareho nasho maleho vytahu a ma velke nafukovacie kolesa ale kupovali sme pred 5r pri prvej dcere a vyuzili aj pri druhom a teraz snad aj pri tretom 🙂

estterka
18. jan 2012

@anjelicek26 no len vies,mat dieta denne pod sclonou tiez neieje vyhra-kedze nasu to obmedzovala,ona je najcastejsie zavesena na madle a tak sedi v kociku. rozmyslali sme nad clonou,ale nakoniec sme nezobrali.
a u nas vacsinou strasne fuci,nie nadarmo mame kusok od domu majstrovstva sveta vo windsurfingu kazdy rok 😀

@brmbolcek hihi,dnes mame uplne letny den vonku,teplucko 😀 ale ja zas zavidim sneh 😎

sandrikaaa
18. jan 2012

skuste sa pozriet na moje inzeraty ja mam v ponuke kocik, ktory by vam asi vyhovoval, v pripade otazok napiste odpoviem🙂

sandrikaaa
18. jan 2012

@clauda2010 skuste sa pozriet na moje inzeraty ja mam v ponuke kocik, ktory by vam asi vyhovoval, v pripade otazok napiste odpoviem

jankohrasko
18. jan 2012

@clauda2010 Graco symbio ma prehadzovaciu rucku, bebe confort high trek, aj elea, mutsy 4 rider, aj coletto austin je dobry 😀 len si vybrat

clauda2010
autor
18. jan 2012

@estterka ake mate kociky?

clauda2010
autor
18. jan 2012

baby dakujem za tipy

brmbolcek
18. jan 2012

@estterka-vymenimsneh za teplo 🙂))))))) aspon vzduchom vam posielame snehovu gulu 😀 😀 😀

clauda2010
autor
18. jan 2012

@kvetinka211 som z BA