• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

A koľko lacnejšie vychádzajú kočíky z SCS Viedeň?

23. augusta 2012 
@sandy84 No teutonky su super zevraj, ale velmi podobny, ale podla mna lepsi je hartan (ma priestrannejsiu sedacku sportovu aj vanicku), je viac odpruzeny. Ked nepotrebujes kupovat osobne, tak uz 2 kamosky kupovali zo stranky babymobile.de, kde to vyjde aj o 100-200 eur lacnejsie a spokojnost.
22. aug 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a vy ste ake vysoke, lebo ja mam 171 cm a ked som sa postavila napr. ku concordu s vanickou, muz ma vysmial, ze ked si dam tie svoje podpatky co stale nosim, ze dieta budem mat po kolena. Tak ja sa snazim kocik aj k vyske trosku prisposobit. Ten hartan je taky vysoky ako teutonka? :dizzy_face:
22. aug 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84
Treba vystihnúť Teutonia days (keď sú zadarmo autosedačky, doplnky) na Slovensku a nemusíč pre cenu utekať ani do Viedne :wink: , dá sa ušetriť 200-300 Eur a servis máš poruke
22. aug 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84
Tak k tým podpadkom odporúčam Stokke :wink:
22. aug 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tonko_babymarket Ja som tam chcela ist mrknut aj kvoli farebny kombinaciam, vraj v at su aj ine farby, ze su tam aj nejake limitovane serie farebne kombinacie. Ale ten servis, mas cistu pravdu, kocik ked sa pokazi, das ho rovno tu v BA na reklamacku a mozno Ti daju aj nahradny kocik./,,mozno,, pisem, lebo neviem, ci sa to robi)
22. aug 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84
vzorkovník látok nájdeš v každej predajni, limitky sú viazané na farbu podvozku a tá bude dostupná aj na Slovensku i v Čechách
s tým zápožičným kočíkom máš pravdu a hlavne máš servis zadarmo, a ak potrebuješ zakúpiť náhradný diel, tak si zvýhodnená-cenou, časom i prístupom :wink:
22. aug 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stokke nechcem, nepaci sa mi, ale vela zenam sa paci... :wink:
22. aug 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako to teraz vyzera s cenami kocikov , ci sa tam oplati ist?
23. aug 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok