A koľko lacnejšie vychádzajú kočíky z SCS Viedeň?

zajo79
27. júl 2008

ahojte kocky, neviete mi povedat ci tam kupim aj PP skate? pripadne budem rada ak sa niekto ozve kto tam kupoval kocik, o kolko vychadzaju lacnejsie kociky v Rakusku narozdiel u nas.

mmacko
22. aug 2011

@sandy84 No teutonky su super zevraj, ale velmi podobny, ale podla mna lepsi je hartan (ma priestrannejsiu sedacku sportovu aj vanicku), je viac odpruzeny. Ked nepotrebujes kupovat osobne, tak uz 2 kamosky kupovali zo stranky babymobile.de, kde to vyjde aj o 100-200 eur lacnejsie a spokojnost.

sandy84
22. aug 2011

Baby a vy ste ake vysoke, lebo ja mam 171 cm a ked som sa postavila napr. ku concordu s vanickou, muz ma vysmial, ze ked si dam tie svoje podpatky co stale nosim, ze dieta budem mat po kolena. Tak ja sa snazim kocik aj k vyske trosku prisposobit. Ten hartan je taky vysoky ako teutonka? 😵

tonko_babymarket
22. aug 2011

@sandy84
Treba vystihnúť Teutonia days (keď sú zadarmo autosedačky, doplnky) na Slovensku a nemusíč pre cenu utekať ani do Viedne 😉 , dá sa ušetriť 200-300 Eur a servis máš poruke

tonko_babymarket
22. aug 2011

@sandy84
Tak k tým podpadkom odporúčam Stokke 😉

sandy84
22. aug 2011

@tonko_babymarket Ja som tam chcela ist mrknut aj kvoli farebny kombinaciam, vraj v at su aj ine farby, ze su tam aj nejake limitovane serie farebne kombinacie. Ale ten servis, mas cistu pravdu, kocik ked sa pokazi, das ho rovno tu v BA na reklamacku a mozno Ti daju aj nahradny kocik./,,mozno,, pisem, lebo neviem, ci sa to robi)

tonko_babymarket
22. aug 2011

@sandy84
vzorkovník látok nájdeš v každej predajni, limitky sú viazané na farbu podvozku a tá bude dostupná aj na Slovensku i v Čechách
s tým zápožičným kočíkom máš pravdu a hlavne máš servis zadarmo, a ak potrebuješ zakúpiť náhradný diel, tak si zvýhodnená-cenou, časom i prístupom 😉

sandy84
22. aug 2011

stokke nechcem, nepaci sa mi, ale vela zenam sa paci... 😉

ustrachana
23. aug 2012

neviete ako to teraz vyzera s cenami kocikov , ci sa tam oplati ist?