Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký golfáč pre 14 kg dieťa?

anjelik99
8. dec 2011

Baby poraďte ☹ my prosím chcem kupiť neaký golfáč ale ako pozerám skoro každý je písaný že má zaťaženie do 15 kg ☹ môj malý ma 14 kg 17mesiacov to ako čo mám teraz kúpit drevenú káričku 😠

babulka123
8. dec 2011

skus pozriet gesslein swift.. my ho mame, je do 25 kg.. s golfacmi to bude problem ..

anjelicek26
8. dec 2011

@anjelik99 - tiez si myslim, ze golface budu problem, aj ked Saska ma 16kg a casto si sadne do maxovho zappu a salam parky, ide super... ten limit je urcite 20kg a nie 15, ak kupis kvalitny kocik, musi v testoch obstat aspon v 30% vyssej zatazi, ak nie dvojnasobnej. Tych 15kg je limit vyrobcu, kedy este nesie garancnu zodpovednost.

benne
8. dec 2011

Väčšina golfáčov je stavaná do 15kg, ale určite je tam ešte nejaká rezerva.. Môj je tiež riadny "macko", no v kočíku sa mi vystriedajú obaja, Monča má 18 kg a dá sa.. golfáče to prežili, mám zooty a concord fusion (2007 z asi tretej ruky 😉 )

znamia
8. dec 2011

@anjelik99 my mame maclaren techno xlr, najvacsi golfac zo vsetkych, je do 29,5kg. maximalna spokojnost, uz som na neho nahovorila dalsie 2 kamosky. 🙂 nie je lacny, ale oplati sa pre to pohodlie co to dieta v nom ma 🙂

briketa
8. dec 2011

...a Maclaren xlr v pohode odnesie aj velke dieta co ma na kolenach male 🙂

tbasnak
8. dec 2011

tiez odporucam Maclaren xlr, mali sme ho aj vo verzii pre 1 dieta a spokojnost velka, teraz mame dvojickovy Maclaren golfac a v pohode unesie dve 15 kg deti.

bamartinka
8. dec 2011

ja mam maclaren Techno XT a tiez sa v nom vozi aj 3r. 5 mes. a obcas si na nusadne jej mladsia dvojrocna sestra 🙂

zuzikkaa
9. dec 2011

@anjelik99 nieje to zrovna golfac ale tusim aj baby jogger city mini je do 20kg 😉 ten ma spojenu rocku tak mozes soferovat aj jednou rukou 😅

petacz
9. dec 2011

Ja mozem z vlastnej skusenosti odporucit nemecky Buggster. Je super stabilny, priestranny a pohodlny. Poznam mamicky, ktore v nom vozia aj 2 deticky spolu 🙂

anjelik99
autor
9. dec 2011

@babulka123
@anjelicek26
@znamia
@bamartinka
dakujem za pomoc, nechcela som sice uz vela investovat do kocika kedze mame casualplay S4 a stal nas cez tisic eur 😒 ale je strasne tazky a zaberie kopec miesta v kufri a navyse kolieska sa strasne opotrebvaju uz ich mame menene treti krat 😠 tak si este popozeram a kupim radsej nieco taketo 🙂

@zuzikkaa jogger som uz davnejsie pozerala celkom sa my paci tak to este popozeram a uvidim 🙂

bamartinka
9. dec 2011

anjelik99 - aj ja mam trojkombinaciu a tento Maclaren, ale ja som si povedala, ze to vyuzijem pri dvoch. A potom snad za nieco predam a tym sa ta investicia hned znizi 🙂

anjelik99
autor
12. dec 2011

@zuzikkaa a uz ho aj mame doma 🙂 je paradny 😀