Aký je kočík Chicco Lite Way?

psyxooo
26. apr 2008

Mate niekto tento kocik? Paci sa mi ze je lahky a zda sa ze aj vhodny na zimu. Lenze som ho este nevidela v obchode len na nete, a to nie je bohvieco, vzdy je lepsie vidiet v skutocnosti.
Mate s nim skusenosti? Aky je?

Alebo mi poradte nejaky podobny, lahky, pekny do 5tisic.

dosa
1. feb 2012

@lussy666 no u nas nastastie bez problemov, ja som s nim bola velmi spokojna, mali sme ho az po druhom roku dcery a vozila sa do troch rokov...

atemi
1. feb 2012

tu mozete jeden Lite Way vyhrat... a aj dalsie super ceny:
http://www.facebook.com/BABYzlava.sk?sk=app_357...

lussy666
9. feb 2012

@dosa no, tak zial , putoval naspat do obchodu, fesak....to, ze som nenarvala malu do toho fusaciku - dobre, ved sa to da pouzivat aj ako nanoznik, to je ok...ale to, ze ma bolo pocut po celej ulici ako si to hrkam, tak to nie...a to mame nove chodniky aj cesty, nesla som ani po zamkovej dlazbe...tak fakt neviem, kde bola chyba, ci ten kocik naozaj taky je alebo nejaky chybny kus...neviem...budem sa musiet porozhliadnut po niecom inom, a zostanem pri velkych kolesach...btw - su golfky s velkymi kolesami, ci len sportaky? fakt sa nevyznam🙂

dosa
9. feb 2012

@lussy666 hmmmm, ten fusak sme ani my nevyuzili, kedze sme ho mali az neskor, nosili sme eisbarchena. momentalne mam zapp xtra a ten hrkoce snad zo vsetkych kocikov najviac, ale tolerujem mu to len preto, ze sa mi strasne paci 😀
ak chces nieco priestranne, golfove, aj do "terenu" u mna by viedol tento. mala som, nehrkoce, uplne lahucko a tichucko ide: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lussy666
9. feb 2012

@dosa dik za typ, pozrem..vyzera dobre...ja teraz pouzivam tento http://www.boots.com/en/Mamas-and-Papas-O3-Spor... a chcela som nieco mensie, bo vacsinou ho tlacim prazdny odkedy mala beha, klasika..🙂
a tie krasne doplnky ku kocikom, co mas v albume si si sila sama? fakt krasne....🙂

dosa
9. feb 2012

@lussy666 dakujem, ale nie som az taka sikovna, vacsinou si kupim hotove, sila som len striesku na buzz, aj to ma stalo dost energie, pri mojich dvoch dobrotnikoch...

yyyyanula
9. feb 2012

Úúúú, maminky, veľmi ste ma nepotešili... Myslela som, že Chicco kočíky sú kvalitné, ja som si vyhliadla golfáč Chicco For Me, ale tiež som niekede čítala recenziu, že je labilný a že látka je slabá... Máte s ním niekto skúsenosť? Ale vo všeobecnosti sa mi zdá, že sú tie Chicco labilné.

ikula2
26. feb 2012

@dosa alebo niekto iny mozte mi prosim napisat vnutorne rozmery. Citala som celu temu ale viacere baby sa uz pytali ale nikto si nenasiel cas odpisat. AK budete mat cas moze mi niekto napisat sirku a hlbku sedenia 🙂 dakujem Urcite to pomoze aj ostatnym pri rozdhodovani.

dosa
27. feb 2012

@ikula2 rada by som, ale tento kocik uz doma nenam

dosa
27. feb 2012

@yyyyanula oproti liteway a multiway je for me naozaj taka hrkotacka... tie tyce rucok ma navolno a clovek ma pocit, ze je rozhrkany uz od novoty. ale zase ma otocne sedenie. istu dobu sme ho mali do auta, ked bol syn malicky a potrebovala som otocny golfac. svoje poslanie spnil, ale akonahle sme uz otocne sedenie nepotrebovali, tak isiel aj ten dalej 😉 co sa tyka latky, nemyslim si, ze je slaba, bola velmi prijemna, mali sme k nemu aj taky fusakonanoznik a ten mal letnu aj zimnu stranku na podlozke, ta letna bola velmi faj, vyuzivali sme ju v lete na kupalisku, ked maly spal... ani liteway nebol ziadny sustak, ta latka bola taka pevna, u nas teda vela vydrzala...

ikula2
27. feb 2012

@dosa aha aj tak dakujem mozem sa este spytat ake boli kolieska? Fumene alebo plastove? Trochu sa ich bojim tak celkovo lebo nafukovacie su predsa pohodlnejsie pre dieta.

dosa
27. feb 2012

kolieska boli gumene, ja som asi jedna z mala, co bola s tymto kocikom sopkojna. mali sme ho uz neskor, ked mala dcera dva roky a vozila sa do troch. kolieska boli pekne, neschodene, dokonca aj nevycaptane. este som si ho nechala pre druhe, aj som ho vyuzivala ked sa maly narodil na spanie na balkone, ale potom sa mi uz ziadala zmena, tak som ho vymenila. a teraz uz ma aj syn vyse dva roky a uvazujem, ze by som ho vzala zase, na to dovozenie kym pojde do skolky. on sa este raad povozi.

no ak by si chcela golfky s nafukovackami, tak jedine tfk buggster air 😉

pumuckl
6. máj 2012

Ahojte, prckovi se podařilo urvat ten gumový pásek pod nožičky (stupátko nebo jak to nazvat). Nemáte některá zkušenost s výměnou? Případně nemáte některá doma tento kočárek s nějakou jinou vadou, že bych ho od vás za rozumný peníz odkoupila? 🙂

mata555
29. máj 2012

Mamičky uvažujem nad Chiccom liteway, mam 2mesacne babo a kociar by som chcela použivat len na dovcu a ked potrebujem brat auto aj kociar, cize nejake nakupy, vybavovacky ... mohlo by aj take male babo, kedže ma kocik uplny lah

reruna
29. máj 2012

@mata555 nedoporučuji, pro tak malé mimi je nejvhodnější hluboká korbička, na nákupy spíš autosedačka, která jde připevnit na kočárek nebo nějaké ergo nosítko či šátek. Liteway je vhodný, až když dítě bezpečně samo sedí, a to že jde do lehu, je výhoda, když na výletě usne.

alusha
30. máj 2012

@mata555 myslim, ze na prilezistostne vozenie neuskodi, o par mesiacov mozete pouzivat, ved uz bude len rast, aj my sme ho mali do auta, na nakupy, na dovolenky a super posluzil... je lahucky a dobre sa sklada... ak by si chcela predavam zeleny 🙂

berus222
30. máj 2012

@mata555 kludne ho mozes pouzivat aj pri takom malom. neni na nom nahodu napisane, ze je od narodenia? len si davaj pozor aby sa ti tak male dieta nezosmyklo dopredu

mata555
30. máj 2012

dakujem za rady a pomoc, neidem ho kupovat, že hned na druhý den malého idem v nom vozit len som chcela vediet od tých co ho maju ci je mozne male babo do 6mesiacov tam povozit chvilocku a ked pojdeme na dovcu už kocik bude ok.

mata555
30. máj 2012

@alusha dakujem za ponuku aj radu, ja mam v takej farbe 3kombinaciu a chcem nový golfac ale ked mozem este otazocka ci ste nemali problem s muskami v lete, a aký rok je tvojho golfaca 2010, 2009 ..?dakujem

alusha
30. máj 2012

@mata555 je na nom napisane od narodenia, urcite by som ho nepouzivala pre novorodenca, ale tak od styroch mesiacov na hodinku myslim neublizi... s muskami sme nemali problem vobec a nas je asi 2009...

katinka844
2. jún 2012

ahojte babeny prosim vas poradte mi chcela by som kupit chicco lite way 2012 ci mi ho viete odporucit Dakujem pekne

tamichloe
15. jún 2012

@lussy666
@mmacko
@monulicka ahhojte baby rozmyšlam nad tymyto golfkami liteway...alebo inglessina trip....ako 2.kočik do auta ,na rychle presuny...ste s nim stale spokojnéé??

tamichloe
15. jún 2012

@katinka844 aj si ho kupila??

ija1
15. jún 2012

liteway jedine do obchodaku..........na kazdem jinem terenu naprosto nevyhovujici......... mela jsem a sel hodne rychle pryc, a ditko mladsi 1r bych do nej fakt nedala, strasne drnca........ radsi zdvojena kolecka nebo jinou znacku, nebo kdyz uz Chicco tak multiway ale liteway fakt nebrat, mozna nekomu vyhovuje, ale kdyz jsem do nej usadila 11m dcerku, a jednu cestu po sidlisti kde nejsou drncaci chodniky, stejne me brnely ruce od vselijakych nerovnosti a tak..........tak sel po prvni jizde z domu..........

okcelok
15. jún 2012

já teda Lite way mám a jsem spokojená. Samozřejmě na nějakej terén v lese to není,ale to si myslím není skoro žádnej golfáč.

ija1
16. jún 2012

ja teda nemam ve zvyku kocary menit a rychle prodavat, ale tohle fakt neslo..... desnej drncak, hruza, byli jsme z toho v soku pac na nej byly dobry testy...... na teren mam multiwayky, vloni jsme s tim v Chorvatsku drandili po lesnich cestach uplne nadherne.....

popellka
16. jún 2012

Tak já se v obchodě rozhodovala mezi Multiway a Liteway a Liteway jednoznačně vyhrál. Multiway nám s manželem přišel těžší na ovládání a tak celkově. Liteway je krásně lehkej, do auta se složí šup-šup - já nejsem zrovna technickej typ a tohle skládání mně maximálně vyhovuje, vozíme ho každej víkend k babičce, jezdíme s ním i po polňačkách, Lenička v něm i krásně usne - takže za nás maximální spokojenost. Do obchoďáků super! Já si taky myslím, že žádnej golfáč není teréní, do lesa atd. Na to jsou podle mě nejlepší velká kola, který ani žádnej golfáč nemá. Máme drahej sporťák, tak golfáč jsem chtěla levnější a v naší cenový relaci vyhrál prostě tento! kdybych si připlatila, tak jdu do Cybex 😉 A to jsem měla v obchodě v rukách golfáčů myslím, že DOST! 😉

ija1
16. jún 2012

ja zase multiwayky miluju 🙂))), unesu v nich 13 kg dceru v pohode sama do tramvaje, a nemuzu si je vynachvalit 🙂))) a taky si myslim ze jsem jich dost ozkousela,chteli jsme golfky ktery muzu vzit i do lesa a budou stabilni a ne tolik drncajici pro mensi dite, dceri bylo tehdy 10mesicu, multiwayky s nama projely Spanelsko, ty jejich chodnicky, a Chorvatsko - kde jsme chodili polnima cestama......takze ja na ne nemuzu rict krivy slovo, prezily i drsny zachazeni letistnich pracovniku....., vybirali jsme hodne dlouho po kamennych obchodech, ale co clovek to nazor 🙂)), kazdymu vyhovuje neco jinyho 🙂))), ja uz bych liteway nechtela ani zadarmo 🙂))))), a to je mezi nim rozdil 1kg v hmotnosti 🙂,ale fakt asi zalezi........a taky, ne nadarmo maji multiwayky hooooooodne velky procento maminek, takze tak spatny byt taky nemuzou 🙂)))))

monulicka
16. jún 2012

@tamichloe ja ano 🙂 ale uz ho nepouzivame, maly preferuje chodenie/ behanie po vlastnych ako kocik...

tamichloe
16. jún 2012

@ija1
@okcelok
@popellka
@monulicka baby dakujem..viete lahšie by sa mi rozhodovalo,keby ho vidim naživo.....ale sedadlo na liteway je o niečo vyššie nad zemou ako u inych golfiek
@popellka možeš mi to prosim zmerat?dakujem