• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký je kočík Chicco Lite Way?

23. augusta 2016 
@jankar27 ahoj ako si bola spokojna s inglesinou trip?vaham medzi nou a litewayom..dik
16. jún 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, mne teda Liteway "drncajici" vobec nepripada.... :confused: ovlada sa hrozne lahko aj jednou rukou, pre mna teda bolo velkym plus ze sa da polohovat uplne do roviny, takze maly sa tam v úripade potreby aj vyspal...
17. jún 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe - ahoj, co potřebuješ změřit? jak je to vysoko od země? - 45cm asi
18. jún 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popellka ano dik,aka si vysoka?ze nie je pre vysokych rodicov?
18. jún 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe - 163cm, neboj pro vysoký maminky mně přišel Cybex Callisto, Liteway je úplně v pohodě a jak už tady taky někdo zmiňoval, pěkně se ovládá i jednou rukou :wink:
18. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe já mám 170cm a liteway je v pohodě a můj m má 185 a musí se trochu nahrbit, když ho tlačí, ale nijak moc mu to nevadí
18. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna
@popellka ja mam 175,tak teraz neviem,už som bola rozhodnuta pre inýý
@reruna a ty ho ešte maš?a maly sa ti tam mestíí?dakujem
18. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ano, mám ho už 4 roky, nejdřív v něm jezdil starší a teď ten mladší, ale už jen na výlety, jinak už po městě chodíme bez něj, vejde se tam v pohodě, má 15 kg a vejde se tam i ten starší, skoro 5 letý, ale to je houžvička, má 16 kg a vždy tam vezu i nákup, takže kočár vydrží fakt hodně. Já jsem s ním spokojená, až na ten zimní fusak, ten je malý, možná už novější verze to mají vyřešené líp...
18. jún 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabik76 ahoj mozem sa opytat pises ze mas kocik easy ge lopt,nie je kratka ta lezacia cast a da sa aj strieska predlzit,dakujem
4. apr 2013 o 14:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, je tu nekdo kdo by mi vedet odfotit alebo rovnou uz vlozit foto, jak vypada sklopena striska na maximum?jak se z toho da udelat ta clona proti slunicku?dakujem
5. máj 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore mate Liteway, da sa niekde kupit nahradne koleso? To nase je uz uplne vydrate. Kolko to asi stoji? Dakujem!!!
19. jún 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte prosím, kde sa dá vyskúšať tento kočík v obchode? Myslim chicco liteway. Dakujem
11. jan 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je tento kocik vyslovene len na rovne cesty, chodniky, alebo zvladne aj slabsi teren, myslim napr nejake chodnicky posypane strkom, nieco ako na Drazdiaku v BA (kto pozna).. Alebo kupit radsej ten multiway evo na takyto teren? Len ten sa mi zda byt uz dost vacsi a hladam nieco sikovne, s polohou lezania rovno, co jednoducho zavriem a tresknem do auta..? Pripadne ine tipy? Vopred dakujem.
9. feb 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snepinka Ahoj, ja urcite odporucam Multiway, ma sirsie kolieska a lepsie sa s nim chodi po terene. Ja mam starsiu verziu a je to super velky kocik za prijatelnu cenu. Nevadi mu, ani trosku horsi teren...chodim s nim k vode a v pohode to zvlada. Vcera som nasla super obchod na chicco, kde maju teraz akciu -25% na vsetko takze sa da kupit ten golfac aj za super cenu.
11. feb 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mala som Multiway a teraz mam Liteway a urcite ho odporucam. Jazdi sa s nim ovela lepsie ako s multi.
11. feb 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snepinka mam lite way a moje skusenosti s nim... Je pomerne lahky, vyborne sa sklada a rozklada. Ale do terenu viac nie ako ano. Na dvore este nemame dlazbu, iba kamienky a teda ist tade je des! Musim ist na cuvacku, po zadnych kolesach a predne su v lufte :frowning2: ak je nejaka nerovnost, napriklad rozdiel vo vyske cesta-chodnik, mam co robit, aby som preniesla vahu a kocik dostala na chodnik... A este jedno minus - prevazuje sa dozadu, ak mam na ruckach napr. Kabelku, nakup a maly vystupi z kocika... Ale popri tomto som s nim spokojna, hlavne kvoli tomu prenasaniu, skladaniu...
11. feb 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co mate novy Chicco Liteway 2 - je v pohode pre dieta do 3 rokov? Zda sa mi nejaky uzky a opierka chrbatika kratka.. Viete niekto porovnat?
23. aug 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok