Aký kočík do bytovky bez výťahu?

12mimi12
27. apr 2014

Ahojte.....uz dlhsie zapasim s problemom aky si mam vybrat kociar. Byvam na 3p z 3. Schody hore a aj do pivnice. A ziadny vytah. Cize potrebujem lahky kocik s prenosnou vanickou. Viete mi poradit ktore su take naj, popripade ak niekto tiez takto byva ako ste si vybrali? 😉

12mimi12
autor
27. apr 2014

A este som zabudla..cenovo pristupny 🙂. Tak max. Do 500e

kacenka255
27. apr 2014

My tiez byvame na 3/3 bez vytahu a maly sme camarelo 3 komb. A teraz mame britax 😀 maly sa narodil sekciou a v pohode 😀

edvelyn
27. apr 2014

My sme na druhom a mame camarelo dakota ked sa vyberie vanicka tak konstrukcia sa da zlozitna lahko vyniest

henikav
27. apr 2014

Kocik ti sice neporadim, lebo podla mna aj ten najlahsi bude tazky trepat ho hore dolu, plus dietatko, plus nakupy... Ale, ja som tiez byvala takto ked bol este syn maly nie sice na tretom, ale bolo tam dost schodov a kocik som drzala v kufri auta, mozno pomoze ak v bytovke nie je moznost schovat kocik do kocikarne, ci pod schody 😉

sharmari
27. apr 2014

My tiež tak bývame. Máme kočíkareň, tak tam môžem nechať konštrukciu, a s vaničkou sa budem tiež trepotať hore... Doma máme camarelo malagu, tie majú jedny z najľahších vaničiek, tak preto... ale na drobca ešte čakáme, takže praktickú skúsenosť nemám...

emma_932
27. apr 2014

my byvame na druhom, mame concord fusion. po kupe sme zistili, ze sa nezmesti do vytahu 😅 tak konstrukciu som nechavala v aute a vanicku som nosila hore, nebolo to nic hrozne....

mimisk
27. apr 2014

@12mimi12 nove tako baby heaven eco ma velmi lahku vanicku a ma novu konstrukciu, ktora je lahsia od povodneho modelu

fuska
27. apr 2014

Ja som kocik davala do pivnice - pol poschodia po schodoch. A potom 4 poschodia capandovat pesi hore s babom a prebalovacou taskou. 😀

mami.sk
27. apr 2014

@fuska presne aj ja tak 😀 bývame na 4 /4 bez výťahu, kočík nechávam v pivnici a potom sa musím vytrepať s malým a taškou od kočíka na 4. poschodie 😀 a takmer vždy aj nejaký, aj keď malý nákup....je to zaujímavé a ešte len bude , keďže už teraz má 7 kg 😀
len raz som ho niesla vo vaničke od kočíka a nikdy viac...

emma_932
27. apr 2014

aaaale dievcata, mne vobec nevadilo nosit hore krpca vo vanicke + nakup + prebalovak, do troch mesiacov som schudla asi 30 kg 😀 ta kondicka stoji za to 😉

nicolle21
27. apr 2014

ako uz spominali nado mnou.. vela ti bude tahat akukolvek konstrukciu, my mame teraz uz len sportak britax, cely vazi 7kg plus maly (uz pomaly cez 10kg) a ja to teda dost..
prvy kocik sme mali teutoniu, konstrukciu so sedacou castou som skladala do kufra auta a maleho vynasala len v novorodeneckej fusakotaske - to je ta najlahsia (a aj najdlhsia) vanicka na svete 😀
a za ten svoj rozpocet - porozmyslaj, ci sa oplati ist do noveho vobec, lebo kupit kvalitny kocik aj ked z bazaru je kolkokrat lacnejsia a lepsia varianta

tajka1986
27. apr 2014

Ja mam Carino kocik tiez jeden z tych lahsich,trepem sportiak co ma sam osebe 5kg plus malu 11kg na druhe pschodie plus taska a nakup, takze ked musis tak sa prekonas a aspon som zhodila 😉 nikdy som nebola tak stihla ako teraz,ani pred porodom 😀 😀 a konstukcia zostava v pivnici

12mimi12
autor
27. apr 2014

Dakujem vam baby za vsetky nazory....camarelo som skusala na predajni ale ten mi prisiel na moju drobnu vysku moc vysoky, velmi sa mi pacia dorjany ale pridu mi tazke. A cas uz tlaci a ja neviem ci kupit to co sa mi paci alebo kupit menej pekny ake lahsi.... ☹

zuzanockamt
27. apr 2014

@12mimi12 ja byvam na 5 p. z 5-tich bez vytahu 😀 ... kocik som mala v pivnici - nepouzivala som 😀 ... do polroka som nosila v babysatke alebo v nosici, v kociku minimalne a ak ano, tak som si krpca zniesla vo vajicku dole, vytrepala kocik a prelozila ho z vajca do kocika a vajce nechala v pivnici ... ale skor odporucam satku alebo nosic ako sa natahovat s kocikom ... vsetko sa to da ... aj teraz sa mi obcas stava, ze idem z prace busom aj s krpcom, zaspi v buse a ja ho spiaceho na rukach trepem zo zastavky az do bytu - ma 17 kg, plus k tomu 2 tasky ... mam vybornu kondicku 🙂