Aký kočík kúpiť? Súrodenecký?

weronyka
8. okt 2010

Ahojte chcem vas poprosit o radu, mam synceka a cakame druhe, ma sa narodit v aprili to bude mat synator rok aj pol...aky kocik?? mam kupit ten surodenecky abo mi staci jeden????
Dakujem za vase rady

annie13
8. okt 2010

zalezi od dietatka, moj maly mal tiez 1,5 ked sa narodila Viky, kupila som surodenecky aj klasicky kocik a babyskate, stupienok pre Branka ale ani v jednom nechcel byt a beha sam, kocik ho uz nezaujma, neobsedel tam takze uz sme predali aj surodenecky aj babyskate a mala je v golfkach a Branko chodi na prechadzky na peso alebo na odrazadle, na vylety chodime aj s manzelom tak bud ho nesie alebo sme mali pozicane druhe golfky 😉
ak ti nechce sa behat kup surodenecky ale ak uz teraz neobsedi v kociku tak je to skoda penazi

kaktusik007
26. okt 2010

zalezi, ci budes na presuny s detmi samotna... tiez riesim podobny problem, aj ked ja som ho uz vyriesila, budem kupovat surodenecky.... ale medzi mojimi detmi bude sotva rok 😉

dobromila
29. okt 2010

ja mám medzi deťmi 19 mesačný rozdiel a starší je z tých lenivejších, čo sa chôdze týka, takže odmietal kráčať, keď sa brat vozil. Museli sme si zaobstarať súrodenecký kočík, lebo by som sa sama s oboma nikam nedostala. Ešte aj teraz by sa rád nechal vyvážať (to má už 3 roky aj 4 mesiace), ale zaberá argument, že škôlkári už do kočíka nepatria a tak ho konečne predávam 😅 (a doma nám budú v predsieni zavadzať už len dva - veľký kočík pre jedno dieťa a maličké golfky)

burina111
29. okt 2010

záleží, aký je to staršie dieťa akčné. napr.náš syn už ročný v kočíku neobsedel, keď mal 1,5mesiaca, predali sme ho a bugina stála zaprášená vo verande....radšej lietal...ak je teda ačné, možno pouvažovať o tom skejte ku kočíku, predsa len je to malé dieťa a nevládze toľko...ak sa rado vozí v kočíku a je také lenivejšie, menej akčné, tak asi by som riešila súrodenecký kočík

minitrouble
31. okt 2010

@weronyka jedna vec je ci je dieta akcne, ale to je podla mna len tak 50% ...dalsich 50% zavisi od teba a tvojho zivotneho stylu, na ake prechadzky chodis, a ci chodievas von aj na cely den a potrebujes aby ti obe deti spali v kociku - pretoze moja dcera je sice brutus akcna a pohybliva ale ja ked idem do mesta tak to trva mne rychlou chodzou minimalne 1-1,5 hodiny a to ked by isla mala peso tak je minimalne 2.5-3 hodinky a to nemame sancu stihnut nic vybavit takym stylom a tiez radi chodievame s kamaratkami na cely den na vylety a vtedy potrebujem aby mi obe deti spali v kociku a manzel je v praci - cize surodenecky kocik bol pre nas nvyhnutny
jasne ze ak si ten typ maminky co chodi len na kratke prechadzky a nikdy nie sama bez muza na cely den, tak surodenecky nebudes musiet kupovat 😉 🙂 pre mna zivot bez surodeneckeho kocika bol ako zivot za mrezami 😎

duca
31. okt 2010

ahoj jednoznače phil &teds sestra ho Ma a Nevie si ho vynachvalit..

kkiki
31. okt 2010

ahoj aj ja riesim a jednoznacne tento http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx mozes pouzit aj ako samotny a 16 moznosti je 16 moznosti 🙂 na sk ho predavaju len v prenasedeti ...