Aký kočík máme kúpiť? Poraďte nám

lubka9763
14. jan 2018

Ahojte baby, prosím o radu, aký kočík kúpiť? Som s toho už zúfalá😩 dakujem

roxy2015
15. jan 2018

@lubka9763 ak nemáš cenový strop tak by som ti odporúčala Bugaboo Buffalo s vajíčkom cybex, alebo stokke trailz s vajíčkom izi sleep. Tie sú na dedinu ako stvorené. Ak nemáte schody, tak super. Niesu úplne najľahšie, ale ak chceš kocik do terénu, tak ten nemôže byt ľahučký.
Ak predsa chceš niečo ľahšie, ale na dedinu a do terénu tak cybex priam s cybex vajíčkom. Pri Priame si volis sama hrubku kolies ( najhrubšie sú do terenu). Musím ale povedať, že Bugaboo Buffalo a stokke trailz sú do terénu o dosť lepšie.
Bugaboo Buffalo ma penové kolesa, ale správajú sa ako nafukovacie a sú super ( nedostaneš defekt)
Stokke trailz ma tiež voľbu penových a nafukovacích kolies. Tu by som išla určite do nafukovacích, penové sú onicom. Defekt som nikdy nedostala.

roxy2015
15. jan 2018

@deedol tvoje požiadavky by mohol spĺňať cybex priam. Zvládne horší terén, krásne sa ovláda jednou rukou, je pomerne dosť ľahký, ľahko sa skladá, veľká priestranná vanička, predlžovacia strecha( tu som ocenila v zime bez takej by som už kočiar nekúpila), možnosť voziť dieťa v smere aj protismere jazdy. Pozor ale, rucka sa nepresadzuje, take kociky sú myslím len 2. Bugaboo chameleón a ešte jeden. Prehadzuje sa športový sedak.

deedol
15. jan 2018

@roxy2015 Dakujem za radu, urcite ho pozrieme 🙂

maminka1986
16. jan 2018

@lubka9763 do terenu nafukovacie kolesa odpruzeny perfekny stanilny som mala tako sunline premium ako pise dalsia roan marita uzadne jraane priestranne nie tie nizke budy pre psov
Vela stastia v hladani

miriam223344
16. jan 2018

@deedol pozri si Gmini grand lux. Tvoje kriteria splna. Je tam naozaj priestranna vanicka. Ja mam 8 mesacnu dcerku. Ma vyse 8 kilo a v pohode sa zmesti aj s fusakom. Pasuju tam autosedacky Maxi Cosi, Cybex a Concord. Z vanicky urobis aj sportovu cast neskor. A este je krasny. Vyzera luxusne. Mne sa velmi paci. Som nadsena. A velmi dobra cena. Pomer cena kvalita na jednotku.

deedol
16. jan 2018

@miriam223344 Dakujem velmi pekne, pozriem 🙂

lubka9763
autor
16. jan 2018

@miriam223344 idem to pozrieť, dakujem krásne😘