Aký kočík mi odporúčate?

katinkakvetinka
23. nov 2011

Termin mam 2.februara a neviem sa rozhodnut pre kocik...vacsia vanicka, ci mensia...popr. poradte konkr. znacku. Vcera som sa bola pozriet v obchode na pegperego. Bol celkom lahky a skladny, ale zdala sa mi mala vanicka a nevedela som si predstavit ako sa tam zmesti babo aj s fusakom....i ked predavac ma uistoval, ze skutocne sa mi to len zda....

daniela232
23. nov 2011

@katinkakvetinka teraz ked bude babo malinke sa ti tam určite zmesti s fusakom,a tu dalšiu zimu uz može byt s fusakom v športovom,moja mala ma 10 mesiacov a do sportoveho ju davam bud s overalom alebo fusakom.

abbie
23. nov 2011

Jane Slalom Pro,ale rocnik 2011 😎

lennka79
23. nov 2011

Ak mas termin vo february nepotrebujes až taku velku vanicku, dietatko bude aste malicke ked bude zima a bude vo fusaku a ked bude mat tri styri mesiace tak už nebudes potrebovat fusaky adeky lebo bude teplo takže sa ti tam v pohode zmesti. Radšej hladaj aby sportova čast bola dostatočne siroka a dlha na sedenie lebo na rok v zime este nebude mat ani rok a bude dost naobliekane a v hrubom fusaku. Jane Slalom ma dost siroky sportovy, tiež Peg Perego GT3, Brio.

amouramour
23. nov 2011

ak sa ti zdali peg perego male vanicky, tak potom to bude tazke🙂my sme vybrali tento: http://www.kociky.sk/detske-kociare/hlboke-koci..., vo farbe iris

nikus5
23. nov 2011

Ja nedám dopustiť na Jané Slalom /tiež mám zimné deti/ - vanička je dosť veľká a šporťák tiež-náš 2-ročný valibuk tam ešte stále vojde aj s fusakom 😉

veronikam
23. nov 2011

Casualplay S4, maximalna spokojnost 😉

zajo79
23. nov 2011

na vanicku nemusis pozerat, lebo v zime dalsej uz budete v sportaku. chod do obchodu, pozri co sa ti paci... ci chces trojkolku, ci chces stvorkolku, pripadne len hlboky... a sportovy kupis neskor. a ked si vyberies- tak posnor na konovi, ze ako su maminy spokojne s tym co sa ti paci...

dendy1
23. nov 2011

JA by som poradila Peg-pérego Switch Easy Drive modular 2011: vanička dosť veľká - tak ako píšu lennka a daniela, športová časť sa dá dať do úplného ľahu - aj pre 5mesčné dieťa, dá sa otočiť v oboch smeroch jazdy, strieška dostatočne veľká, má nánožník, vajíčko naklikneš na podvozok, ten sa dobre skladá - aj do menšieho auta, rúčka je v celku a vozí sa lepšie ako golfáče, ale je skladný takmer ako golfky. A čo viac, PP je kvalitná značka, má dobré hodnotenia, kvalitné materiálové prevedenie+ rozumná cena.

inffinity
23. nov 2011

My sme meli JEDO BARTATINA spokojena sem byla na 100% je terenni, houpaci, velke kola do snehu idealni. velka vanicka i v 10 mesicich se mi tam mala vesla i s pytlem. sportak sme pak koupili xlander xa 🙂 hlavne nekup tvrdy ale nejaky perovaci at to s mimcem nehaze 🙂

mirulieenka
23. nov 2011

Ja mám peg-perego swich, malý sa narodil v septembri, takže do jari bol vo vaničke.Celkom v pohode som tam dala cez zimu aj hrubý barančinový fusák a nemala som pocit, že by tam bol stlačený...s kočíkom som bola maximálne spokojná, aj ked ho teraz predávam, pretože brat čaká druhé bábo a posunul nám ešte aj ich kočík...k tomu máme ešte golfky. Je veľmi ľahký, v pohode sa s ním dostaneš aj do menších výťahov a to nehovorím o super rýchlom a ľahkom skladaní do auta...takže môžem len odporučiť.

lucula73
23. nov 2011

moja,ak ti tu napíše 50 dievčat,tak možno ti poradia 50 kočíkov 😀

ja ti poradím len toľko,že prvú zimu sa budete zmestiť do akejkolvek vaničky,počítam že tam budete s fusakom max. 2 mesiace..........a druhú zimu budete mať aj tak šporťák,takže v tomto smere akú vaničku by som problém nevidela 😉 ,skor sa zameraj na športovú časť,tú využívaš najviac.

aliza
23. nov 2011

ja som tiez za PP pliko switch, maximalna spokojnost, ja som vanicku ani nemala, kedze sportova cast je vhodna od narodenia. Pouzivame doteraz a to maly je riadny chlap a este sa v nom krasne pohodlne vyspi aj v overale vo fusaku.

iron
23. nov 2011

Ja som bola spokojna s Cam Cortinou X3Evolution. Teraz mam COncord Fusion, s nim som menej spokojna. Ale odporucam vybrat velku vanicku..lebo ked kukam ako maju niektore kociky pidi vanicku a daju dieta este mimco do sportaka a ten sa neda polohovat ani do lahu....treba vidiet nazivo urcite.

zuzikkaa
24. nov 2011

@katinkakvetinka ty sama musis najprv vedet aky tip asi chces... ci 3 alebo 4 kolku...ci chces aj otocne sedenie alebo netreba...velke-male kolesa...atd
kazda mamina ti poradi ten svoj kocik s ktorym je spokojna ale tebe vyhovovat nemusi...
a ako uz bolo spomenute na vanicku vobec nepozeraj lebo tu vyuzivas cca pol roka ale sportovu cast 2roky 😉

ivett1
24. nov 2011

@katinkakvetinka ahoj, skúa sa spýtať aj v tejto diskusii, prípadne nakukni, možno tam nájdeš nejaké tipy na kočík 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/vsetko-o-kocikoch-pridajte-svoje-tipy-a-nazory/

megi1989
24. nov 2011
rolak
24. nov 2011

radšej ako na vaničku pozeraj na kolesá,budeš malé bábo voziť v snehu,aby ti kolesá veľmi nedrhli a nehrkali, odporúčam väčšie a gumeneé,resp. aspoň pogumované. neviem,ktoré PP si pozerala,ale Pliko má malé hrkotavé kolieska,nie? a určite neber dvojité do snehu. Cortina má dosť veľký podvozok, vyskúšaj aj či to vojde do kufra auta, ak budete častejšie chodiť autom.ja mám Teutoniu, kolesá sú komorové,takže sa nenafukujú,hoci sú gumené,vraj sa nerobí defekt... ja som zatiaľ defekt nemala ani raz.

elimeia
30. dec 2012

ahojte žienky....čakáme prvé bábo v máji, aký kočík by ste mi poradili? uvažujeme o trojkombinácii, čo sa týka rozmerov, tak kľudne aj väčší, keďže bývame v rodinnom dome, tak žiadne limity kvôli výťahu sa nás netýkajú a aj na prechádzky budeme chodiť väčšinou po chodníkoch, občas horšej asfaltke, aby bol polohovateľný a športová časť sa dala otočiť v smere aj proti smeru jazdy...najlepšie niečo do 400-500 eur....

katulka74
30. dec 2012

peg perego gt3 ,vo vanicke sme boli do 5 mes,potom v sportovej casti a ta je fakt obrovska,maly ma 15 mes aje tam vo fusaku a overaly prikryty dekou a pekne sa tam pohodlne vyspi.

tonka61
31. dec 2012

Ahoj. Ja ti osobne odporucam elipso alebo bexu. Cenou sa zmestis, dizajn je good a funkcne tiez uplne fajn.

astonka
31. dec 2012

jeden z našich je JANE carrera pro starši model...