Aký kočík pre vysokú mamičku?

jandom
6. jan 2013

Chcem poprosiť vás milé skúsené mamičky o radu pri výbere kočíka...., týždne tu čítam o desiatkach značiek kočíkov, ktoré mi žiaľ nič nehovoria. Čakáme naše prvé bábetko začiatkom apríla a v podstate nemám žiadne skúsenosti s výberom kočíka. Potrebujem poradiť jednak so značkou kočíka, ktorý bude mať jednak dostatočne veľkú vaničku, bude ľahký a tiež by som chcela, keďže sme s manželom obaja vysokí, aby sme popri ňom nevyzerali smiešne-pretože sa mi zdá, že niektoré kočíky pôsobia až príliš subtílne, ako pre malé dievčatká....tiež si neviem rady, či sa oplatí zainvestovať do trojkombinácie alebo kúpiť radšej osobitne hlboký kočík a neskôr zase športový...(keďže neviem či budem môcť aj v zime, keď bude mať dieťatko 8 mesiacov používať hlboký alebo už skôr športový...?)
Prosím pekne, ak môžte, poraďte konkrétne značky, mám najvyšší čas, aby sme sa pre nejaký rozhodli a ja sa v záplave toho množstva značiek naozaj neviem zorientovať... ☹
Bývame v meste a vyzerá to tak, že dosť často budem chodiť aj autobusom...dopredu ďakujem... 🙂

myleontina
24. okt 2015

@aber urcite sa nebudete zohybat ku camarelo art 🙂 my tiez nie sme najnizsi a je uple super 🙂

aber
24. okt 2015

@myleontina ďakujem pekne a náhodou nevieš či pp. Gt3 je tiež pre vysokých?

morskapanna141
7. nov 2021