Aký ročný kočík si vybrať?

lu27la
13. nov 2011

Mám dve alternatívy a to Casualplay S4 a Jane Slalom pro 2009. Neviem sa rozhodnúť. Potrebujem kočík aj do terénu,pretože bývame na dedine aj do mesta. Ďakujem krásne za ochotu 😵

bamb27
13. nov 2011

ja som za jane, ale musis sa rozhodnut sama,, a mozem z vlastnej skusenosti napisat ze je to riadny offroad,, aj v zime po snehu aj po kadejakych terenoch sme presli v pohodicke,,, aj ked je vela snehu a vysliapany uzky chodnik, zdvihnem na predne koliesko a ideme ako s furikom,,,, a v tomto mi pride to jednoduche koliesko lepsie ako dvojite u CP ,...ale aj to je skvely kocik, najlepsie by bolo vyskusat oba nazivo ktory lepsie padne do ruky 😉

anicka1981
13. nov 2011

ahoj ja mam tento kocik a da sa s nim aj na pole aj na chodnik, do mesta, je to obycajny kocik, ale je vyuzity na 1000%, aj doma, maly v nom zaspava cez den,,, nelutujem, ze som ho kupila, ma aj sportovu cast od 6 mesiacov vyssie.... hoci v lete sme sa nosily v satke, ale teraz posledne 2 tyzne uz sme zase v kociku maly ma 8kg uz je tazke ho vlacit non stop v satke, aj ked satka je tiez super vec a nedam na nu dopustit 😉

nelicefo
13. nov 2011

ja som za jane 😉

zuzka1008
13. nov 2011

určite by som brala kočik s velkou vaničkou, my sme mali iný typ, ale mala v nom bola do 7 mes, kym nezačala "vyskakovať" 🙂

matisekc
13. nov 2011

my mame casualplay, sice nie S4 ale vintage, byvame tiez na dedine, k tomu na kysuciach a da sa s nim v pohode aj v terene aj ked je sneh, my mame vanicku playmoon, je vacsia ako makro, maly sa narodil na konci augusta a v pohode sa zmestil este v zime aj s fusakom, mame ho uz 4 roky, odvozene 2 deti a keby som si amla znova vybrat urcite kupujem to iste

mimisash
13. nov 2011

jednoznacne
Jane Slalom pro 2009 😉
sneh , blato , ide ako tank ..ja ho mam a som max . spokojna
ma velku vanicku a da sa ovladat aj jednou rukou...napr. ked prave telefonujes ci nesies dieta na rukach v pohode mozes tlacit aj kocik

jarkam2
13. nov 2011

Jane, určite (ja mám síce quinny freestyle - aj ten je super, ale keby som ešte raz potrebovala ... 🙂 , tak určite si vyberiem Jane). Kamoške sa v Tatrách veľmi osvedčil ... 😉

veronikam
13. nov 2011

Casualplay S4 jednoznacne. Vynikajuci do terenu. Odporucam. 😉

zuzikkaa
13. nov 2011

@lu27la a nevadi ti ze kociky nemaju otocne sedenie??? s4 ma kratku chrbtovu opierku 😉

vulka
13. nov 2011

Som za Jane. Používam síce model z roku 2005, či 2006 ale tá nízka váha je super.

abbie
13. nov 2011

Jane Slalom Pro 2009 alebo 2011

radlinka
13. nov 2011

Quinny 😀

anjelicek26
13. nov 2011

@radlinka - to napadlo aj mna, od piatku mam quinny speedi sx a neviem si ho vynachvalit 🙂 Definitivne lepsi ako slalom 🙂 Mali sme, takze mozem porovnat 😉

sampo
13. nov 2011

no z tvojho vyberu som ja za jane, aj ja som ho povodne chcela, len sa mi zdal nizky, nakoniec sme mali bebe confort high trek, do terenu bol super a to my byvame v riadnych "krkahajoch" 😅 a urcite by som si vybrala kocik, kde sa da otocit sedenie do oboch smerov, co jane nema... takze u mna velke minus 😝 na hightreku sa dokonca aj vanicka dala dat do oboch smerov 😉

katy1979
13. nov 2011

mali sme oba takze z tohto duelu jane

hoogy
14. nov 2011

z tohto vyberu asi jane. a to otocne sedenie, neviem ja som to nemala a vobec mi to nevadilo. kedze drobec ked uz bol v sportovom tak radsej chcel vidiet vsetko anokolo ako na mamu sa kukat :D

kiwi82
14. nov 2011

Som za jané. Máme nomada, je super lahučký a priestranný. Tiež som sa obávala na zimu ako budú reagovať tie dvojkolieska predné a tiež palstové kolieska ale našla som si slaloma za super cenu, už ho mám doma tak testujem a zatial je super.