Bexa kočíky - skúsenosti

marrya
17. dec 2013

ake mate skusenosti s kocikmi bexa????? mne sa paci,mala by som zaujem o konkretny typ bexa B4x roxy alebo bexa 2013 chrome???aky je tam rozmer vanicky?????dakujem za info

louise
25. jan 2016

Ja som kupovala v roku 2011 trojkombinaciu Bexa B4. Som velmi spokojna, nemenila by som. Pouzivam ho uz pri druhom dietati. Je dost velky, stabilny, pochodil uz aj Tatry.

sim_simonka
25. jan 2016

@tinka39 myslim ze je to bexa line 2015

blabla195
25. jan 2016

Ja mam bexu roxy chrome 2014.... 7 mesiacov som denne odpajala a naklikavala vanicku a stale je vsetko ok.... super bolo, ze sa mi do nej mala zmestila, hoci bola dost velke babo... sportovu cast som vyuzila menej, pretoze som si kupila lahky sportovy kocik (valco snap 4), kedze sme byvali na 4.bez vytahu... ale celkovo som spokojna a za cenu oboch kocikov by som si aj tak ziadny "znackovy" nekupila, navyse som ani nenasla dostatocne lahky a priestranny a skladny (cize by som zase kupovala aj dalsi)... a kedze sme planovali 2 deti, nechcela som kupovat pouzivany kocik, ktoreho minulost nepoznam...
Myslim si, ze pri prvom kociku clovek este nevie, co vlastne bude chciet od kocika a co bude najdolezitejsi parameter pri vybere....

vedorka
26. jan 2016

ono aj moj otec tvrdi ze jeho Felicia je perfektne auto a splna vsetko co potrebuje. 😉 😉 😉
kto sa kocikmi naozaj zaoberal a vyskusal ich nielen v obchode ale aj naozaj vonku desiatky, nie iba par narychlo, tak si Bexu nikdy nekupi.
ja naozaj uprimne zasnem co tu citam. 🙂 keby som ho nedrzala x krat v rukach, tak vam aj uverim 🙂 dennodenne ich stretavam okolo panelaku a viem ze do roka ich kazda vymeni a bude sa snazit cim skor predat. Ako ich tlacia, maju osmicky na kolesach, stale cakam, kedy im za jazdy odpadnu... kazdy obrubnik problem, chodia so strachom ako som chodila s nim ja. Ta nepodarena kratka strieska... ten kocik ma viac chyb ako prednosti.
a ze Tatry 😀 😀 😀 ten kocik bol inak kupovany v 2012 a ja proste nikdy neuverim ze presiel cez jediny naozajstny teren ako korene stromov a podobne, ked som sa s nim trapila cez stary rozbity asfaltovy chodnik. a tie hrozne nafukovacie kolesa, co pri terenoch furt dostanu defekt. ako to mozete porovnavat s kocikmi co su naozaj do terenu a maju tlmice,naozaj peruju, maju napravy do terenu a nikdy nedostanu defekt 🙂 🙂 🙂
ale uz som skoncila a viac sa nezapajam, kazdemu radsej odporucam aby si riadne vyskusal co kupuje a radsej sa neriadil takymito recenziami, lebo ludia sa evidentne uspokoja so vsetkym 🙂 😀 😀

sim_simonka
26. jan 2016

ale ved tu dievcata dvrdia ze ho maju aj pri druhom dietati, co je cca 3 roky co ho pouzivaju a su stale spokojne...neexistuje len jediny druh totho kocika a bodka...je ich viac a mozno niektory je vhodny len do mesta a niektory aj do terenu. ved nikto netvrdi ze tu s tym kocikom ide zjazdit gerlach. vy sama tvrdite ze kocik mala vasa kamaratka a vy ste ho len par krat vozili. do roka ich vymenia preto lebo je ten kocik dost velky a po roku staci volaky mensi a lahsi sportak, ale nie preto ich vymienaju ze by boli vyslovene nespokojne...netvrdim ze sa musi pacit a vyhovovat vsetkym, len si nemyslim ze tu pisete objektivnu recenziu ked ste kocik vobec nevlastnili.

katyt
26. jan 2016

Švagriná má Bexu, vozí v ňom druhé dieťa, plánujú ešte tretie, ale sami tvrdia, že ten kočík je už teraz súci do šrotu, že pri treťom už budú musieť kúpiť druhý. Ja mám 3 deti a máme Teutoniu Cosmo, náš kočík vyzerá stále ako nový, nič mu nie je, akurát dezén na kolesách je už dosť zošúchaný, ale pri treťom dieťati sa ani nedivím, košík na nákupy má nosnosť 5 kíl, tak aspoň uvádza výrobca, ja v ňom nosím niekedy aj 10 kilové nákupy a je stále funkčný, švagriná na Bexe ho má už celý dotrhaný, takže ja ten kočík neberiem ako veľmi kvalitný.

blabla195
26. jan 2016

Ide aj o uvedomenie si ceny kocika, nemozem cakat, ze za taku cenu bude mat vsetko detailne prepracovane, ale pomer cena vykon je dobry... poznam baby, ktore maju drahe kociky a su z nich zufale, samozrejme, ak take, ktore su spokojne...
Moj vyzera ako novy, vanicka je z tych vacsich, ziadne defekty, osmickove kolesa, s obrubnikmi som problem nemala (a ze ich tu je pozehnane), kocikovalo sa mi fajn, chvalili si ho aj nasi... viem si predstavit aj lepsi kocik, ale staci... mala ho aj kamoska a tiez bola spokojna, kocikovala po poliach bez defektu a po 1 dietati vyzeral ako novy...

tinka39
26. jan 2016

@blabla195 ktory presne model si mala?

blabla195
26. jan 2016

@tinka39 bexa roxy chrome, videli sme ho v ziline a mm sa velmi zapacil (najma tie elektrony☺)... vela ludi si myslelo, ze je to nejaky znackovy kocik....
Teraz caka v pivnici, kym sa narodi drobec☺

vedorka
26. jan 2016

@sim_simonka napisala som ze som x krat kocikovala s nou, velakrat aj bez nej v jej kociku, takze to viem posudit. 🙂 kde som ja presla s mojim, ona mala zial velke problemy, takze este aj pri spolocnom kocikovani nastavali problemy.... sama uznala, ze je to srot a mala zainvestovat, alebo kupit ako ja kvalitny z druhej ruky.
ak je niekto spokojny s kocikom, nepredava ho po roku a vobec nie je pravda, ze po roku staci lahucky sportiak. mam dve deti a ked spia v kociku, chcem aby mali vystrety nielen chrbat, ale aj cele NOHY aspon do dvoch rokov a toto nezvlada vacsina iba sportiakov, nie to este 3-4 kombinacne kociky a la Bexa.
a drahym kocikom som nemyslela mestsky Stokke, ale presne nemecku kvalitu, Hartan, Teutonia ako pise co vobec dizajnom nekrici, ale je FUNKCNY.
@katyt

tinka39
2. feb 2016

Kocky co mate bexu rodos ako sa na vajicko pripevnuje striwska viete mi poradit?

mirkamalova
8. feb 2016

Priatel urobil video o nasom mame Bexa Line vo farbe L1 taka seda, 3 kombinacia do 400eur

https://www.youtube.com/watch?v=OsXI9H33Sz0
katus87
1. mar 2016

Kočky, čo máte Bexa Roxy 2013....stala sa mi taká vec, bohužiaľ kočík som rok nepoužívala, stál mi v spálni, teraz pred druhým bábom sme zistili, že sfukli kolesa, zadné nebol problém nafúkať, ale tie predné no katastrofa....

riešili ste niektorá nafúkanie predných kolies, ťažko Vám šlo, či to len mne blbo šla nasadiť pumpa???
nechcem zas zbytočne kupovať nové kolesá.
Dík za odpovede

triumka
31. máj 2016

@zuzankasm ahoj. Aky typ bexa kocika mas prosim?

petrarasto
4. jún 2016

Ja som mala bexu a veľmi som si ju pochvalolala. Vanička veľká ak veľký fusak sa tam zmestí.

triumka
4. jún 2016

@petrarasto a sportova cast,vsetko ok,spokojnost?

petrarasto
4. jún 2016

@triumka naša malinka je mala aj útla, tak nesedela v tom pekne ale sestrin malú v tom sedel pekne.my sme museli kúpiť malej korytkove sedenie

bubumichaela
18. júl 2016

Ahojteee, viete mi prosííííím niektorá odmerať šírku a obvod rukoväte ?? 🙂
chceme si dať ušiť farebny obal na rukoväť , no kočiar mame ešte len objednaný . nemožme čakat kym nam kočiar príde lebo chceme už mat všetko pripravene ked mala príde na svet. 🙂 🙂 🙂
ďakujemeeee

tattyapatty
18. okt 2016

Máme nejaké nové skúsenosti s bexa roxy?

nikolinkapicholinka
17. dec 2016

@vedorka mala som trojkolku maxicosi , trojkolku jane slalom pro , trojkolku quinny a potom spominanu bexu iba.sportovu cast ktoru som kupila tu na bazare a mozem povedat ze zo.vsetkych mojich sportovych kocikov bola bexa naj , az mi bolo luto ked.som ju predala a pri druhom planujem kupit bexu taktiez... takze...🙂

adelka177
2. jan 2017

Caute baby. Nemate niekto skusenosti s bexa ideal kocikom s trojkombinaciou?

misiacik_
9. jan 2017

Ahojte,mate nejake nove skusenosti s bexou line? Vidim,ze su tu pozitivne aj negativne recenzie... Mne sa ten kocik velmi paci,aj cena je super 😊

zveva
9. jan 2017

@misiacik_ mame ho....vanicka super, odkladaci priestor dole tiez fajn, sportova cast uz tak super nie je. Dcera ma 2r. a uz je jej maly a po case pouzivania vyzera dost labilne. Co sa pokazilo: koliesko malo defekt asi 100x...vymenit, konstrukcia je kade tade oskreta a ani neviem od coho, taska sa neda ani zavriet, no suchy zips ju krasne vysklbal, na vanicke povyliezali tie luce, vajicko sme velmi nevyuzivali, no doteraz neviem ako sa ma v aute zapnut...A co je na nom fajn: velka vanicka a pekny dizajn. Dobra latka...velmi nesedivie a lahko sa cisti, na sport.casti sa da stiahnut strieska velmi nizko...v zlom pocasi ocenitelne i ked ma dieta nervy, paci sa mi, ze sa da taska zakvacit ...nie je na tie ako sponky. Aj taska je fajn i ked som musela sit, lebo sa rozparala. Asi tolko...v celku fajn, no ma svoje chyby. Vanicku by som nemenila, no sport.cast hned.

misiacik_
9. jan 2017

@zveva Fuuu dakujem za recenziu ☺necakam,ze za tu cenu bude vsetko tip top,najviac sa asi bojim tych kolies...a ste potom kde kupovali nove koleso a kolko stoji? Dakujem

zveva
9. jan 2017

@misiacik_ no bola som v obchode, kde kociky predavaju. Tam mi povedali, nech zhanam inde, lebo na jedno koleso tam vraj daka pani caka uz 2 mesiace a nechodi. Tak som zbehla do servisu bicyklov. Tam stala dusa cca 4e a plast tiez tak dako.

tinka39
9. jan 2017

Kocky mam na predaj kocik bexa ak by bol zaujem kuknite moj bazarik 🙂

dzubo
19. máj 2017

Ahojte🙂 . Nemá niektorá náhodou BEXA IDEAL black 2015?
Bohužiaľ, nenašla som žiadne recenzie ☹.
Ďakujem :-*

imerka
9. júl 2017

Ahojte. Mám doma kočík bexa ultra7 a zospodu vaničky som našla plastovú rúrku. Neviete náhodou na čo sa to používa? Ďakujem za odpoveď 🙂

petrarasto
9. júl 2017

@imerka neviem ale myslím si že to je na polohovanie vanicky

kaczenkaa1
9. sep 2017

@imerka dobrý den, mohla bych poprosit o vaše zkušenosti s kočárkem? Moc se mi líbí, ale nemůžu o něm nikde nic najít. Moc děkuji 🙂