Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Caretero Sonata - skúsenosti s kočíkom

mon2407
28. sep 2014

Ahojte, má nikto skúsenosti s týmto kočíkom?Výhody aj nevýhody by ma potešili, ďakujem

eliaska23
4. feb 2016

Ahojte, my ho uz budeme mat rok, ja som s nim velmi spokojna, hore som pridavala foto v bezovej farbe. Nespini sa takmer vobec, len pri zlozeni sa mi obcas obsuchlo koliesko o vnutyornu stranu striesky, ale nic strasne to nie je, zvonku sa nespini absolutne. Madlo sa das odopnut cele, je priestranny, vo ocenujem hlavne teraz, ked je v nom aj hruby fusak. My ho casto pouzivame pri cestovani a aj doma po dedine na prechadzky a teda robili nam tu zrovna kanalizaciu, napriek katastrofalnym chodnikom a cestam, vobec nehrkoce. Akurat po riadne rozbitom chodniku je tazsia manipulacia s nim hold nema nafukovacie kolesa, ale mne to neprekaza, vozime sa uz menej teraz.

violetbutterfly
4. feb 2016

Dakujem pekne za skusenosti 🙂

violetbutterfly
21. feb 2016

@skoupilka1 @eliaska23 prosim vas este ma napadlo, vsade pisu ze ma dlzku po zlozeni a vybrati koliesok 106 cm. Je to naozaj tak? Vedeli by ste mi pozriet kolko ma v reale ked sa zlozi? Mam male auticko a bojim sa ze ho tam nenarvem a zasa davat dole kolieska zakazdym... 🙂 dakujem pekne

emiliar
7. aug 2016

@eliaska23 to máte akú farbu tu bledu hnedú

eliaska23
7. aug 2016

@emiliar bežová

emiliar
7. aug 2016

@eliaska23 ďakujem rozhodujem sa že aký golfový kúpiť. Ste spokojný s ním.

eliaska23
7. aug 2016

@emiliar ano, ale uz ho vyuzivame len obcas, ale je super, skoda len ze nema nafukovacie kolesa a sed je dost hlboky, inak mu nemam co vytknut. Potah sme uz dokonca prali v pracke a vyzera ako novy. Za mna spokojnost.

emiliar
7. aug 2016

@eliaska23 ďakujem pekne.

emiliar
8. aug 2016

Neviete mi poradiť kde by som mohla v ba alebo v okolí pozrieť caretero moby.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli