Cena kočíkov z Poľska. Oplatia sa?

kukujka
18. jan 2011

ahojte oplatia sa cenovo kociky s polska?kolko vas vysli?

kacurka3
18. jan 2011

Ahoj tak moja kamoška bola kupola s polska priam v obchode a visiel ju 250 troj kombinat , vanicka bola dost velka, bola aj sportova cast pekna a aj autosedacka , a bol ktomu este krasny a jednou vychodou boli aj kolesa a dokonca jej aj dali nahradne oba styri boli rovnake. ja tiež planujem ist do polska, aspon kde ja som bola mali aj vyber.

deborah77
14. feb 2011

Kde je najlepšie zameniť peniaze? Ak chcete ísť do obchodov, tam sa asi nedá platiť eurami. Alebo áno? Ďakujem.

ivka707
14. feb 2011

ahoj..no ja som kupovala kočík v polsku. Stál nás 270€, kupovali sme ho na trhu. Platili sme €, ale ani v obchode sa určite dá platiť €, ale vydávaju v zlotych. Kupili sme trojkombináciu, vanička bola velka, sportovy sa dá dať do úplneho ľahu a vajičko klasika 🙂

annie13
15. feb 2011

nas vysiel 220 aj s vajickom polohovatelna vanicka
u nas v detskom obchode rovnaky 350 bez vajicka
predala som ho po 8 mesiacoch za 250 😀

mimca20
11. mar 2012

Kukujka my sa chystame buduci vikend do Polska - v ramci toho chcem mrknut golfac pre drobca.

dicinka1
14. apr 2012

Baby,potrebovala by som vediet,kto bol teraz v Polsku v Krosne..ake su tam kočiky..cena a nazov kočiku.a farby..

poleva
14. apr 2012

tak celé poľsko je akože o ničom kvalita

vladko1
14. apr 2012

z polska neni nic dobre.radsej si kupte starsi použity kocarik alebo si dosporte ale z polska sa to neoplati.nanic kvalita

lucka1987
14. apr 2012

Maminy a vy si uvedomujete co hovorite ? 😕 ze v Polsku nic dobre ? A to mate vsetky odkial ? ze sa to hovori ? a co tych niekolko milionov mamiciek, co v Polsku zije a bezne tam nakupuju vybavicku ... si myslite , ze do jednej mamicky tam vsetky pouzivaju len polske kociky ?
v Polsku sa predavaju nie len polske vyrobky ale aj dovezene zo zahranicia .. najdete tam aj znackove kociky z nemecka a cez polsko su len distribuovane . a cena je stale ovela priaznivejsia ako kupovat na sk kocik v predajni v centre mesta .

irriss
14. apr 2012

@lucka1987

Ono to s tim trhem je totiz trosku jinak...

Na Polskem uzemi se vyrabi spousty zahranicnich znacek ruznych vyrobku.
Polsky pracovni trh je zahranicnimi investorami uprednostnovan, z duvodu lacinne pracovni sily. 😒
Je zname, ze vyrobky, ktere se vyrobi na uzemi Polska ci jine (podobne) zeme, je vyrobek osizen na kvalite, i kdyz ma stejnou znacku. Je nutne kontrolovat KDE byl vyroben a nehledet "jen" na znacku..
Napr. auto stejne znacky vyrobene v Italii a zaroven v Polsku nema tu samou "vydrz-kvalitu"..
To same plati o "obyc," Coca Cole...o pracich prostredcich..

Mam moznost srovnani, protoze na zdejsim trhu je k dostani levna znackova Coca Cola a je vyrobena a urcena na vychodni trh, z duvodu ceny a je mozne zakoupit i Coca Colu (priklad) vyrobenou zde..a ma Uuuuplne jinou chut a po otevreni a opetnem zavreni a otevreni nevyprcha... 😉 (priklad)
to same plati o pracich prostredcich..kvalita, i kdyz je stejne znacky je jina...zalezi, kde byla vyrobena

p.s. Moje sestra si koupila v Polsku kocarek, za par mesicu "kolecka byly vyviklane"..ale nevadilo ji to, za tu cenu ji to stalo, potrebovala kocarek "na chvilku" 😉

anjelicek26
14. apr 2012

@lucka1987 - -aj ten isty vyrobok rovnakeho vyrobcu vyrobeny v roznych krajinych bude mat inu kvalitu, ako spomina irriss - taka coca cola vyrobena z toho isteho sirupu, ale inej vody a v inych podmienkach vzdy bude chutit chlp inak. Rovnako polske pampersky a anglicke pampersky su na mile rozdiel, rovnako umele mlieka vyrabane pod tou istou znackou, kava, dokonca aj cokolada, vsetko je INE a neplati to len pre Polsko. Preto si treba zvazit, co o tom trhu viem, a kvalita urciteho vyrobku sa da ziskat len recenziou z daneho prostredia - ergo spytat sa mamiciek, co tie kociky fakt priamo odtial maju. A tie su prevazne - cena zodpoveda kvalite, nejake uzasnosti sa ocakavat nedaju. A je to ako pri inych kocikoch - kazdy ma uuuplne ine kriteria, co by mal dobry kocik splnat, takze pausalne radit "vsetky polske kociky ci vsetky nemecke kociky" su take a take je hlupost.

evka4
14. apr 2012

ja som mala kocik z polska a bola som s nim spokojna. bol o dost lacnejsi ako ten isty model v slovenskom obchode. co sa tyka vyjadreni, ze polska kvalita je o nicom... ja sa ludom necudujem, ze to tvrdia, vzhladom na to, ze poliaci, co chodia predavat na slovensko, resp. LACNE vyrobky na polskych trhoch (myslim hlavne potraviny) su povacsinou nekvalitne, ale z vlastnej skusenosti viem, ze v klasickych polskych obchodoch, kde nakupuje drviva vacsina poliakov, sa tieto vyrobky velmi nenachadzaju a oni sami by si taketo veci zrejme ani nekupili. nemyslim si, ze tato ich strategia je spravna (predavat lacny shit), ale kedze im to ludia kupuju, tak asi nemaju dovod zvysovat kvalitu pre cudzincov...

tetapetra
14. apr 2012

skoro vsetky kociky, ktore mas tu su vyrobene v polsku. To iste je z oblecenim a uz aj s potravinami.

ilona3
14. apr 2012

ja som si najskor vybrala aky kocik (trojkombinacia s autosedackou) chcem a ked som zistila ze ten isty kupim v polsku o 130 € lacnejsie ako u nas v obchode tak som pren isla do polska lebo aj ked som zaratala benzin oplatilo sa mi to. ked som ale kupovala golfac tak na ten ktory som si vybrala mi urobili u nas v obchode dobru cenu ked som povedala za ho pojdem kupit do PL. dkonca sa mi ani neoplatilo objednavat cez internet.
takze si treba zistit kolko ten konkretny stoji a podla toho sa rozhodnut.
co sa tyka kvality ta je rozna ale aj tak je 90% kocikov (ako vsetko) vyrobene v cine 😀 porzite si stitky a zistite ze aj " znackove " su made in china. 😀 😀 😀

mimi126
14. apr 2012

V Krosne na trhu su hlavne kociky znazky Vector; V-travel > tie su tak od 170€ do 200€ trojkombinacie, a tiez Carino no ten mali za 290€. Kočiky tam idu na dracku. Zdaju sa bezpecne. Aj my kupime z Krosna z trhu.

balazica26
14. apr 2012

my sme kupovali poľský a nemám mu čo vytknúť. Naozaj sme spokojní. Obrovská vanička, slúži nám naozaj dobre 😀 už sme dva mesiace v športovej verzii 🙂

martinkatinka
14. apr 2012

Dovoz je aj tak vačšinou z Poľska, takže aj keď kúpiš v značkovom obchode, predtým bol v sklade práve v Poľsku

usiko
14. apr 2012

mz mame Colleto Austin 3, velmi pevna konstrukcia, nerozhegany, pouzivame denne rok a pol , ide lahko, aj v terene...a nevymenila by som..velmi sme spokojni, je to polska znacka ale fakt je super.....ja som ho dostala za tu istu ceny akoby som ho mala z Polska, lebo som ho kupovala v Presove a odtial je do Polska na skok...a iste predavajuci, kedze nisil len odtial kociky, tak mal velke zlavy....takze my sme velmi spokojni, a keby som kupovala este raz, vyberiem si toto iste...mozno inu farbu ale ten isty model....

31majka12
14. apr 2012

Menit sa da aj na trhu..ale vyhodnejsie vyjde ak zamenite peniazky doma.
V obchodoch vydavaju zlote...a aj beru zlote.
Ale na trhu platis eurami a dostanes zlote.
My sme malemu na zaciatok vela veci kupili v polsku a nelutujeme.
A co sa tyka kvality?
Radsej polske ako cinske...
A tak ako to tu bolo napisane,vela znackovych veci sa vyraba v cine.
Tak neviem co tu rozpravate o znackovych kvalitnych vyrobkoch.
Tak ako si mozem kupit trebars v Polsku akoze nekvalitnu vec...tak si ju mozem kupit aj na Slovensku a poriadne drahsiu.

chryse
14. apr 2012
myska183
14. apr 2012

my sme tiez boli kupovat kocik v polsku konkretne v polskom tesine a vysiel nas 280eur najnovsi vzor zevraj, je to trojkombinacia plus sietka na hmyz a plastenka, samozrejme i taska.

elmexina
14. apr 2012

mne stačila kauza - soľ, čiže čoho všetkého sú poliaci schopní ☹
ked dávali do všetkého možného posypovú soľ,z čoho sú potom vyrábané kočiare? aký je to materiál?
nad tým ste sa nezamysleli?????

luciferkax
14. apr 2012

Nechápem, ako môžete písať niektoré o poľských výrobkoch tak "škaredo". Kvôli soli? Skúsili ste vôbec? ja mám z PL skoro všetko, lepšie, ako Čína a cena je super ! my sme pred 4 rokmi kupovali klasický kočík, len tký zaujímavý vzor, celý prešívaný zipsami, trojkombinácia, drží a funguje dodnes, vozím v nom aj mladšieho, do lesa, po všelijakom teréne, dokonca ani farba nezišla (športiak som mala SUPER SLOVENSKY VYROBOK a po lete nebol čierny ale uplne hnedý), aj velakrát zmokol a nič... Stál vtedy 7000 sk aj vajíčkom... Golfový kočík som kúpila pred troma rokmi za 23 eur :D :D, čo je akože smiešna cena, nato, že je doteraz plne funkčný a stále rovnakej farby, a nie je to šmeejd :D ja odporúčam :D :D tak isto mám odtial fusak za 20 eur!!!!! krásny, hrubý, nepustil farbu ani po prvom vypratí, košielky, dupačky, zavinovačky.. radosť kupovať, radosť používať :D

kikaneu
14. apr 2012

ja som ešte kočík nekupovala, ale tiež nedám na Poľsko dopustiť, všetky kabáty mám z trhu, takisto aj topánky.....jedny balerínky nosím už 4 roky a stále sú celé. Kamoška má kočík Colleto a vyvozila v ňom dve deti a stále vyzerá ako nový, často som ich chodila kočíkovať, vôbec nebol rozkývaný, všetko perfektne drží pokope....takže my si kúpime asi tiež Colleto 😉 a prečo by som si mala poľský výrobok kúpiť u nás za oveľa vyššiu cenu 😕 ako príklad uvádzam kabát na zimu, tu v meste stál 99,9O eur na trhu som za ten istý dala 60 eur.....ale zas nehovorím, že všetky veci sú kvalitné 😝 ale ja mám veľmi dobré skúsenosti 😉

tosomja
15. apr 2012

Je rozdiel, či chcete poľský výrobok, alebo kupovaný v Poľsku (neznamená, že je to poľská výroba)
Napr. u nás v obchodoch myslíte, čo predávajú? Bola som v jednom nemenovanom obchode pozerať na kočík Peg perego - cena nad 500 eur
v Poľsku ten istý kočík - 300 eur. Všetky papiere od kočíka rovnaké.
Tu máte napr. baldachýn a všetku výbavičku za neskutočné peniaze, v Poľsku to isté za štvrtinu

sea23
16. apr 2012

ahoj,my mame trojkombinaciu kocika kupovaneho sice v dunajskej strede,ale vyroba je polska a sme max spokojni.stal nas 300 eur aj s fucakom na zimu.....

jajka68
4. máj 2012

kazdy nadava na polsko, ja robim v dopravnej firme, a vozime dost veci do internetovych obchodov po celom slovensku, a vsetko im nosime z polska. Polsko je krajina, cez ktoru to vsetko len prechadza, ci veci donesene z ameriky, z ciny atd. vsetko sa vyloduje v polsku a potom distribuuje do ostatnych statov.
ja tiez teraz rozmyslam nad kociarom a kamoska co ma takyto internetovy obchodmi hned povedala, ze si mam vybrat a dohodneme sa na cene, bo ona vsetko nosi z polska, ci je to cam, peg perego, chicco ci dorjan, tutek alebo nieco ine, vsetko sa nosi z polska ....

vinifred
4. máj 2012

..tak mne je to srdečne jedno,lebo aj tak je všetko vyrobené všade možne,pre mňa je dôležité,aby som to kúpila tu a dostala riadny blok,v prípade reklamácie a za dobrú cenu..nie každý má na drahý kočík a nakoniec,ja som mala kúpený za necelých 7 tisíc,trojkombinácia s taškou,pláštenkou,bol našej výroby,ale praktický a ten čo vydržal,to keby prišlo cunami,ten by prežil.. 😀

monkka21
4. máj 2012

ja mam kocik z polska a neviem si vynachvalit.tie dva predtim sa mu nemozu vyrovnat.mna vysla trojkombinacia 160£.

stanislavao
4. máj 2012

nie je kocar, ako kocar. pozrite si nebezpecne vyrobky na stranke slovenskej obchodnej inspekcie a hned vas to prejde, kupovat kocar v polsku. kam ho pojdete reklamovat?