Cena kočíkov z Poľska. Oplatia sa?

kukujka
18. jan 2011

ahojte oplatia sa cenovo kociky s polska?kolko vas vysli?

karamel
4. máj 2012

Ja som mala z Polska kocik VIPER to bolo tak 3 roky dozadu, tam s vajickom, slnecnikom a plastenkou stal 250 EUR co v obchode stal 400 🙂 A maximalna spokojnost🙂

vendy77
4. máj 2012

Myslim, ze kocik sa v Polsku kupit oplati...aj na trhu dokonca davaju papiere, reklamaciu z razitkom, telefonnym cislom...a su velmi ochotni...maju tam kociky v cene od 290 do 320 - Takko, Camarelo..ale stale sa da s nimi dohodnut...a ked sa Vam nechce ist do Polska poznam jeden vyborny obchod v Martine,kde maju lacne kociky, postielky...a vela inych super veci...ja som tam tiez kupovala kocik, kolegyna kocik a postielku...sme zo Ziliny a aj tak sa nam to oplatilo...v Ziline je vsetko predrazene...

paszelkasp
21. máj 2012

ja tiez uvazujem nad kocikom z Polska. cela rodina ma z polska a nikto sa nestazuje. svagrina kupovala na trhu, po dajakom case jej zacalo utekato koliesko do jednej strany, tak ho isla vymenit. vymenili jej za novy kociar bez problemov. vozi v nom druhe dieta, denne ho sklada a rozklada do auta a vsetko v poriadku. bola som sa pytat v obchodoch v TT a chceli odomna cez 500e plus dokupit vsetko plastenku, tasku, kosik a este neviem co vsetko. v polsku dostala za 250e trojkombinaciu a vsetko k tomu a slnecnik gratis 🙂 a kedze mame financny limit na kocik, tak urcite polsko.

iwqa
12. apr 2013

nemáte náhodou niektorá skúsenosť z blízkej minulosti, hlavne by ma zaujímalo, či ste neboli v Krosne?!

mirokinder
15. apr 2013

Večná téma - Polsko, výhody a nevýhody. Vždy si prečítame príspevky na túto tému, lebo s výrobcami z PL spolupracujeme už cca 24 rokov a skúsennosti máme všelijaké. Nebudem sa vyjadrovať k téme - ako, či sa oplatí, alebo nie, lebo to sa uvidí až neskoršie ( reklamácie, náhradné diely, náhradný kočík, bezpečnosť... ) , nie hneď. Skôr by som spomenul tému - ako kopírovanie značiek, nelegálna výroba. V Polsku prebiehalo a stále prebieha veľa súdnych sporov, kedy výrobcovia kočíkov, látok nehanebne skopírovali cudzí vzor a vyrábali ho pod svojim menom, značkou. Ďalej, trh s detskými potrebami v Európe je rozdelený, každý väčší výrobca má svoje zastúpenie vo väčšine štátov EU, kedy jednou z podmienok zastúpenia je súhlas distribútora s tým, že nebude ten výrobok vyvážať do iného štátu, kde má zastúpenie iný distribútor. Takže oficiálne by značkové kočíky nemal obchod, ani internetový z PL posielať na Slovensko. Keď si mamička ide kúpiť kočík do PL, to je samozrejme niečo iné. Ale, nikdy nebude mať istotu, pokiaľ sa tam nevyzná, či naozaj kupuje to, čo sa ponúka. Podobne, zloženie látok, fólie na okienku, rúčke, nemusí zodpovedať norme. Naša spoločnosť tiež dováža časť tovaru z PL, ale máme overené z akých látok, fólií sú kočíky vyrábané a tiež pravidelne kontrolujeme kvalitu a bezpečnosť tovaru. A máme hlboké kočíky aj za 150 EUR a trojkombinácie aj s autosedačkou za necelých 300 EUR. Na túto tému by sa dalo popísať strašne veľa, ale isté je, že poctiví výrobcovia, tak isto ako nepoctiví sú všade. Je to o ľuďoch.

veronca00041
15. apr 2013

takto zienky moje milovane.........ja zijem cely moj doterajsi zivot na orave a od malicka sme s nasimi chodili na trhy do polska a som tu ja som sa vozila v polskom kocari a aj moj syn mal polsky kociarik a vdaka panubohu ze som ho tam kupila aj ked na trju ale nebol vobec problem s reklamaciou a farby mi vobec nevybledni narozdiel od ,,slovenskeho" výrobku a na stitku made in china.....zamyslite sa kolko ludi tolko chuti a ja nepotrebujem matz kociarik na paradu ako terajsie mnohe mamicky kupuju pegperego alebo ine srandy co sice vyzeraju dobre ale su vswetky vhodne aj pre deticky a na tie nase krasne uzasner vytlkove cesticky?nas kociaerik stal 330€ 3 kombinacia a presne ten isty stal u nas v obchode 560€ tak tro si myslim ze je uz dost velky rozdiel ....nie kazdy sa ma z coho rozhadzovat

loulou02811
20. apr 2013

Kde presne v Poľsku, myslím v akom meste, alebo na trhu majú väčší výber kočíkov, alebo kam mám vlastne ísť, keď chcem kúpiť kočík? Bola som tam iba raz v živote, kupovať nábytok a Poľsko dobre nepoznám. Chcela by som kúpiť niektorý z týchto: Maxi Cosi Mura, Brio Go, Stokke, Cam a pod.

mata0812
20. apr 2013

všetko čo kúpite u nás pochádza z Poľska či oblečenie na shopoch kuknite si tu a prídete do Poľska a to isté iba lacnejšie,takisto kočíky sladkosti zaujímave že Poliakom nič nie je a naša vláda sa ich snaží zdiskreditovať lebo Slováci tam nosia veľké peniaze a nám unikajú dane tak preto to všetko zvalili na Poliakov,aj ked si mäsiarni kúpite mäso tak isto pochádza z Poľska tak neviem prečo ten rozruch kolo toho 🙂

mircalla
20. apr 2013

Neviem, ci sa pytas na znackovy kocik v polskom obchode, ano oplati. Ak myslis kocik polskej vyroby - to je uplna katastrofa. Podla mna vsetky do jedneho, hrozna kvalita.

horalka23
30. máj 2013

v ktorych mestach je širši vyber kočikov ? alebo celkovo,, aspon daky :P ešte stale sa oplati,, alebo je vyhodnejšie si kočik objednať z netu?

kiakocikovsvet
31. máj 2013

dnes už aj u nás kúpite kočík v tej istej cene a máte na naňho ešte aj záruku, poliaci pre svoj trh si nechávajú vyrábať aj tak menej kvalitné kočíky aby dosiahli dobrú cenu, klby dávajú iba plastové, ktoré sa rýchlo lamu a následne zákazníčky si u nás objednávajú kovové, kolesa chinna my prevážne dodávame kočíky na kolesách z českého barumu, ich konštrukcie sú zvárané, naše sú samonosné a spájané bodovaním a je tam niekoľko ďalších prvkov, ktoré hovoria o cene ale aj kvalite, pre viac info stačí prezvoniť, radi poradíme

alenockap
23. okt 2013

ahoj bol niekto v Nowom Targu kupovať kočík? Alebo v tom obchode Babyboo? Oplatí sa ešte? Zatiaľ sa nám páči Graco Symbio, nemá ho niekto odtiaľ?

1katkas
23. okt 2013

moja spolubyvajuca si pochvaluje polsko..kupili tam o dost lacnejsie kocik ako na slovensku... a samozrejme nadavat na polske kociky budu mamicky co si potrpia na znackove kociky nad tisic eur... ja som kupovala kocik na slovensku ale polsky a som s nim spokojna 🙂 nestor rambler

juliankaaa
23. okt 2013

Kociarik v polsku, zaruka len 1 rok, pri reklamacii opat cesta do PL a spat a prist si pre kocik opraveny opat cesta do PL a spat
Mala som pri prvej dcerke Tako Jumper, splnal vsetko co com chcela, len bol tazky a nacvakavanie vanicky, spor.casti na konstrukciu bolo dobre na figu, obcas sloobcas nie 😠
Kupovala som ho v Babyboo v NT, kupila som tam aj detsku pestunku, tu som bola reklamovat po par dnoch....uz som to niekde pisala, ked tam nakupujete su k vam mily, no ked pridete s reklamaciou bresu na vas ako psi a nakoniec mi ta ista predavacka co mi pred mesiacom tuto pestunku vychvalovala, povedala, ze som si mala kupit nieco drahsie a kvalitnejsie, ze tato je kazova....od vtedy do tohto obchodu nechodim.
Teraz mam znackovy kocik kupovany z ciech, v podobnej cene co polske kociky, pretoze to bol dopredaj kolekcie a nedam nan dopustit.
Ja by som si polsky kocik uz nekupila

lilienka83
24. okt 2013

Dobrý, kto by mi poradil či sa da kupiť kočik stokke v Poľsku?? dakujem

lenkajuraj
9. feb 2014

vendy77 nevieš mi presne povedať kde v Martine sa nachádza ten obchod s lacnými kočíkmi?

renatka80
11. feb 2014

Ahoj. Keď som si kupovala kočík, tak som zisťovala kde sa vyrábajú. No predstav si, že všetko vyrába Poľsko alebo Čína. Bola by si prekvapená, že aj tie značkové kočíky ako je Cam, X - Lander a iné sa vyrábajú buď v Poľsku alebo v Číne. Neviem odkiaľ si, ale na Slovensku sa dajú tiež kúpiť lacné kočíky. Ja som kupovala v Žiline, predajňa Bambino a som nadmieru spokojná. Mam naň aj po-záručný servis na dobu 5 až 6 rokov 😀

monicska
12. feb 2014

@ lenkajuraj Ja mam rovnaku skusenost ako renatka80 s predajnou bambino v Ziline. a s kocikom som nadmieru spokojna 🙂 inak oni vedia objednat hocijaky kocik chces a vies sa s nimi dohodnut na roznych podmienkach 🙂 oplati sa ist tam pozriet.

lenkafursten
16. jún 2014

My sme boli pred tyzdnom v polsku v nowom targu kupili sme tam kocik za 310€ trojkombinaciu plus fusak, rukavniky na zimu samozrejme sietka,plastenka a taska. Kocik sme kupovali lanovy tie boli drahsie. Maju tam aj lacnejsie kociky tie su neni lanove. Treba cenu zjednavat 😉 . Sme tam kupovali kocik pri dcerke pred dvoma rokmi a ziadne problemy som s nim nemala bola som uplne spokojna. Tiez sa tam oplatia aj detske veci,hracky,postielka, komplety do postielky,...... maju kvalitne polske vyrobky maju tam aj veci made in china a tam presne vidiet kvalitu ich veci a ciny(ta je samozrejme este lacnejsia).... potraviny,sladkosti sa tam tiez oplatia 😀 strasne vela veci tam maju hlavne pre starsie damy kostimy a taketo spolocenske veci a obleky pre muzov toho tam bolo neurekom ceny neviem to nas nazaujimalo.....myslim ze nikto neolutuje kazdy to co hlada naozaj tam maju vsetko 😀 😀 😀 Treba tam ist hned rano neviem presne od kolkej su otvorene ale aby ste tam uz o siedmej max. osmej boli pretoze o 13stej sa uz zacali balit. Dufam ze som niekomu pomohla sa v rozhodovani 🙂

renya3
6. aug 2014

kočiky niesu vyrobene v polsku iba ich tam predávaju ja idem do poľska popozerať pretože tu som vydela krásne ale aj take drahe...ja stale nakupujem v polsku a je to omnoho lepšia kvalita oblečenia akotu v činakoch...Ja som s polskymi trhami velmy spokojna 🙂

to.beruska
23. jan 2015

My sme tiez predtým kupovali kocik pre malého v polsku.nemam co vytknut.lacnejsi o 150 eur ako tu na nete alebo v obchodoch.tiez co sa tykala podlozka na prebalovanie,baldachyn,suprava do postielky,obycajne plienocky,co sa tykalo kosielky,dupacky,postielku ja som bola spokojna nemam co vytknut.co sa tyka aj nabytku mam odtial komodu uz 6 rok suflikovu a niec nie je poskodene.teta ma sedaciu supravu zajednavanu na trhoch uz 9 rok a ziadne poskodenie.co sa tyka firiem.tiez mi robili kuchynu na mieru.co sa tyka uchytiek do suflikov tie iste ako v decodome.to iste ked sme zajednavali dvere ten isty katalog a znacka ako na svk.len tu vysli okolo 220 eur jedny bez roboty a tam 160 eur aj s robotou.co to aj doniesli a usadili zarubne a namontovali.

mysicka1221
21. apr 2015

ahojte,chcem sa spýtať ak bola niektorá z vás v Poľsku na kočík,majú tam aj nejaké pod 200 eur 3kombinácie? a za aké cen tam majú komody? s prebalovacím pultom?
dakujem.

durni
23. jún 2015

Ahojte, chcela by som sa opýtať či ste náhodou nebala niektorá teraz niekedy kupovať kočík a postieľku v Poľsku. Oplatí sa tam stále? Neviete aké sú tam momentálne ceny?
Vopred Vám Ďakujem

jjkoala
23. jún 2015

@durni bola som tam v máji, kúpila som 2kombináciu za 312€. Podľa mňa sa oplatí, hlavne ak ideš na viac vecí, ako my 🙂 Pozerali sme aj postieľku, mali tak okolo 60-70€ bez matraca a posteľného.

ajino
23. jún 2015

My sme kupovali pred 2 rokmi hlboký kočík, 3 kombináciu a dala nám ho pani za 220€, vozil sa v ňom syn v hlbokom aj športovom (a to mal už 15 kg) a teraz sa v hlbokom vozí dcéra, ja som maximálne spokojná, denno denne ho používam, a nevymenila by som ho za nič iné, jediné čo sme menili sú kolesá, ale dajú sa u nás v pohode zohnať, maximálna spokojnosť s ním

dany1005
25. jún 2015

Ja som bola ale este v maji a kociar camarelo art limited (bez vajicka)nam nukal nakoniec za 300€ na trhu...a tu v obchode som kupila presne ten isty za 370€...ale vecicky ako plienky prebalovaciu podlozku a ine som si nakupila....postielku neviem lebo tu uz mam...

niniki
25. jún 2015

Ahojte, ohladom tych kocikov, my sme kupili baby merc / neo lux za 310 e aj s vajcom a sportovou castou, velmi pekny a dal sa podvozok kombinovat bud cierny, alebo biely, vanicka je velka priestranna/podporucam, lahko sa sklada a narabanie je velmi jednoduche moj typ ma kozene prevedenie, ale su aj latkove o nieco lacnejsie...tusim to ponukali za 280e jedina nevyhoda ktoru vidim je maly priestor v dolnom kosi, ale je dost vysoko, takze v zime nebude sa suchat o sneh...ak viete co tym myslim 🙂
Postielky tam tiez maju vselijake aj tu ponukaju cena 70e postielka so zirafou a suflikom, avsak nema zosuvaciu stenu, co by som celkom prijala(nuz co uz)
a na postielky ponukaju prebalovaciu podlozku, ktora sa polozi na postielku, velmi prakticke a sikovne 13e maju aj vacsie podlozky, ale neviem cenu
matrac kokosovy odporucam cena bola 21e
hniezdo do postielky(mantinel, vankusik, paplonik)43e
mozno niekde inde sa da aj zjednat, no my sme kupovali za tieto ceny
odporucam ak chcete robit velky nakup, oplati sa nakupit od jedneho a dojednat cenu...

aby ste vedeli že asi aky tak prikladam link
http://www.slune-cz.cz/kocarek-tako-junama-impu...

lajlilinka
25. jún 2015

My máme kočík Tako Alive kupovany na SK, vyrobený v Poľsku poľskou firmou. Je to trojkombinacia, máme k nemu všetko okrem dáždnika. Vyšiel nás na 420 eur. Dobre sa skladá, ma veľkú vanicku, je vysoký (mm ma dva metre), má nafukovacie kolesá, zvládne všetky terénny.
Kupovali sme ho v obchode, kde majú s týmito kocikmi 25 ročnú skúsenosť a hlavne 'nadštandardné' vztahy. Len vďaka tomu ich dostať aj tu, inak sú tieto kočíky distribuované primárne na západ alebo do Ruska.

Ja som spokojná veľmi, prevedenie je veľmi kvalitné...

Keď si pozriete kopec výrobkov je made in Poland... Už len napr taký AVON... A pod.

smajlik323
25. jún 2015

napriklad v polsku na trhu sa bez problemov da dohodnut ze ti zamenia farbu sportovej cast a vanicky alebo kupis iba jedno a ceny su neporovnatelne ako tu pričom ide o ten isty vyrobok 🙂

janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz