Čo do vaničky na zimu?

gabrielarakotova
16. sep 2017

Ahojte, potrebovala by som poradit co kupit do kocika na zimu? Matrac alebo staci nejaka podložka?

janickacrazy
16. sep 2017

@gabrielarakotova Podľa mna stačí fusak, ja ked som kúpila kočík, tak tam bola vo vaničke taká tenká podložka, ty tam nemáš nič? Na to som dala len fusak, mám všetko zimné deti.

gabrielarakotova
autor
16. sep 2017

Mam tu molitanovu podlozku ale zda sa mi velmi tenka a na fusak sa mi zase zda skoro , ja mam teraz jeden a pol tyzdnove dieta (prve) vobec neviem ako ho obliect v takomto pocasi a ideme v pondelok ku doktorke 🙂

janickacrazy
16. sep 2017

@gabrielarakotova Tak pokiaľ sa ti zdá teplo na fusak, tak daj jednu deku pod dieťatko a do druhej ho zabaľ a nemusíš nič kupovať. Obliekla by som mu body s dlhým rukávom, dupačky, nejaký teplý svetrík, čiapočku, hrubé ponožky, prípadne ho možeš dať do zavinovačky a prikryť dekou. Takéto malé deti by mali mať minimálne o jednu vrstvu viac ako dospelí.

majka2111
23. sep 2017

Ahojte,co poviete na tento fusak?je dobry?🙂Moze byt pre chlapceka?Ďakujem za info😉

88patka88
23. sep 2017

@majka2111 mne sa veľmi páči a určite je vhodný pre chlapčeka 😉

majka2111
24. sep 2017

Ďakujem pekne 🙂No neviem sa rozhodnut medzi tym a tymto?🙂Ktory je podla vas lepsi pre chlapceka?na tom prvom sa mi velmi paci ta kozusinka a na tomto druhom zasa tie vzory tak neviem ze ktory???😕

janickacrazy
25. sep 2017

@majka2111 pre chlapca by som dala ten prvý, lebo ten druhý vyzerá trošku do ružova, ale neviem aká je farba v skutočnosti, lebo to može trochu skresľovať na foto

marlenka222
25. sep 2017

@gabrielarakotova kup si z emitexu jesenny(jarny fusak elegantne sa da vyuzit aj ked ma 3 roky aj do sedacky aj do sportoveho kocika. Je super. Z 1 strany flis, z 2. Taky pogumovany. Mam ho 3.rok a nevymenila by som ho. Na jesen ideal. Popripade ked bude vacsia zima, babatko v deke do vnutra zabalis raz dva 😉

majka2111
25. sep 2017

A co poviete na tento fusak?🙂

majka2111
25. sep 2017

Ten je ako idealny pre chlapca nie?😍