Je rozmer vaničky 77 x 32 cm postačujúci na zimu?

Zodpovedané
5. sep 2023

Ahoj,

kúpili sme dvojkombináciu Cybex Balios S Lux 2023. Termín pôrodu mám 10/2023.

Je rozmer vaničky 77 x 32 cm postačujúci na zimu?

Aký fusak potrebujem do hlbokej časti a neskôr do športovej časti?

Ako dlho môžem využiť hlbokú časť kočíka?

Treba na matrac ešte dokúpiť nejakú podložku alebo plachtu?

Je tento kočík vhodný aj na dedinu?

Ďakujem

Ahoj,

je dôležité zvoliť správny rozmer hlbokej vaničky. Tvoje dieťa sa narodí v októbri, takže Ti bude úplne stačiť štandardný rozmer hlbokej vaničky 77 x 32 cm.

Dieťa potrebuje fusak iba v prvých mesiacoch života, kedy je ešte maličké. Nadštandardne veľká vanička tiež nie je potrebná. Ďalšiu jeseň a zimu sa už bude voziť v športovej časti.

Na otázku o fusaku som nedávno odpovedala, tak Ti sem moju odpoveď pripínam:

Či dokúpiť podložku alebo plachtu na matrac hlbokej vaničky, tak na toto neexistuje jednoznačná odpoveď. Niektoré mamičky žiadne príšlušenstvo do hlbokej vaničky nedokupujú. Iné zase dokupujú hrejivú či chladivú podložku alebo prateľný poťah, ak to ich pôvodný matrac nemá.

Viac informácií sa dočítaš v našom podrobnom článku, ktorý sme k tejto téme pripravili:

Všetky ostatné podrobné informácie o kočíku Cybex Balios S Lux nájdeš priamo pri danom modely kočíka v častiach – popis a parametre kočíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally