Do kedy ste používali kočík?

andrea487
27. okt 2010

ahojte maminky,máme 18mes.a od narodenia máme kombinovaný kocík tj.hlboký ktorý sa da dat i na sportový,je výborný boli sme s ním veelmi spokojný no teraz už malá lieta i sama a ked ideme do obchodu tak beriem kocík no mám s ním tarchu lebo sme sa stahovali bývame na 2pos. a nemáme výtah tak ked je partner v práci musím kocík rozoberat nákup,malá... ☹no kopec práce s tým..
a tak sa pýtam do akého veku ste používali kocík??
rozmýslam že jej kupim taký lahko skladací golfác alebo spotiak s nákupným kosom,uvažujem nad bertoni foxy i cena je primeraná a hlavne je lahko skladatelný a vsade vojde....
má to podla vás význam kupovat dalsí kocík?
🙂 🙂 dakujem

titkovamiriam
27. okt 2010

tusim tu uz niekde taka tema bola ja ked idem na nakupi tak idem s marekom v kociku este aj dnes 😀 😀 Marek je lenivec tak on si kocik poriadne uzil a ja s nim.no boli sme aj v ZOO a tam dokazal 4 hodny chodit 🙂
Inak starsie deti mali kocik ledva do roka 🙂

katuskad
27. okt 2010

my sme používali do 1,5 roka a teraz naň sadá prach

michalag
27. okt 2010

Pri Samkovi som pouzivala kocik do 1,5 roka potom ked som potrebovala ist do mesta tak sme isli busom a ked nevladal tak som ho na chvilku zobrala na ruky a ked si oddychol tak sa pytal opat na zem ... a pri Lucke ak sa mi podari tak tiez to tak budem praktizovat, ale jasne ze to nebudem silit

dorotka
27. okt 2010

ak ti do toho obchodu prejde sama. zober si batoh na chrbat do neho daj nakup a v ochode ju posad do kosika.
ak nie tak je to naozaj otazka dokedy ho budes potrevat ja som starsiu ucila bez kocika od 20 mesiacov a od 23 bola bez neho. mladsia ma dni ked mi pekne slape a dni ked nebude chodit ani za nic.

michalag
27. okt 2010

ja by som uz dalsi nekupovala 😉 , ak nemate obchod daleko tak si zober rupsak ako pise @dorotka a nakup daj tam ..... ja som to tiez tak robila a dost dlho a dokonca ak som nemala nic co by sa mohlo pokazit tak sme este ostali aj chvilku von a nemusela som sa trapit s taskami 😉 🙂

janca
27. okt 2010

my pouzivame dodnes prave taky skladny golfac, ale iba na tie nakupy. Je pravda, ze mam dost daleko obchod a predstava, ze by som mala vliect maleho a este aj nakup ma desi. Matko sa v nom velmi rad vozi a ked je v nom, tak si naozaj mozem v klude nakupit, viem, ze mi nebude pobehovat po predajni a pod. Vsade inde chodime pesi, len ten obchod je pre mna praktickejsi ked ho veziem.

aylin
27. okt 2010

@andrea487 ja mam 2rocnu dcerku a tiez som pred par mesiacmi kupovala novy kociar... jednoznacne ho este potrebujeme..

sweetangel20
27. okt 2010

my nepoužívama zhruba od roka a troch mesiacov a ani nám nechýba 🙂 aj tak v ňom už nechcel sedieť 🙂

aylin
27. okt 2010

@andrea487 viem si predstavit,ze to mas tazke..sama som takto vlacila kociar na 4poschodie aj s nakupom a malou...tak viem o com hovoris,mala som na docasne kupeny kociar od bertoni...
nastastie uz byvame inde a mame vytah,tak sme kupili novy kociar...myslim si ze take dieta ste kociar potrebuje...a hlavne ked sa v zime niekde ide...tak pekne aj s fusakom...

andrea487
autor
27. okt 2010

@aylin no ved práve nákup malá,kocík nechávam dole a tak zas hore,,, 😝
mi bývame v centre máme na dosah vsetko,aj do mesta máme blízko ale ked chceme ist na zaciatok mesta alebo k rodicom co bývaju 4zastávky busom a autom by som musela obchádzat cele mesto lebo máme zakaz vjazdu tak rýchlejsie je mi ist na peso alebo na buse... 🙂
prakticky mne to tu uplne vyhovuje vsade máme blízko len ten výtah 😖 😖 😖
a zas chodíme i bez kocíka máme pred blokom preliezky alebo i do mesta sa vyberieme,no neviem tak zvažujem ten kocík i zima ide asi ho predsa kupim nieje to až taká položka a vacsina ste písali že ho tiež potrebujete...
oni sa nám este po svojich nachodia 😀 😀
dakujem za názory

dorotka
27. okt 2010

@andrea487 este jednu vec . neviem odkial si ale mnohe bugyny su ti v zime na nic. pretoze v snehu sa zabaraju kolieska a aj tak sa nikam nedostanes. sestrenica so severu si dobre na to v zime ponadavala
a minulu zimu som aj ja tu BA bola rada ze mam aj na velkom kociku kolieska vymenitelne za pevne 😉

warholette
27. okt 2010

co som jedina, co ma takeho lenivca? 😕 maly mal dva a pol roka a stale chodi v kociku. vsetko mam v pesom dosahu, obchod 10 min, ihrisko 20 min a vozim ho v sportovom kociku s velkym nakupnym kosom. obcas sa zvezieme autobusom a na ten mam malicky skladaci golfac, do ktoreho sa uz maly takmer nevojde, ale na prepravu na zastavku a z nej je najlepsi. v tom vacsom, sportovom kociku, este aj obcas pospi, ked ideme niekam na celodenny vylet.
maly sa obcas vecie, obcas ide popri mne, ale kocik potrebujeme a nevidim, ze by sme ho v blizkej buducnosti odlozili do skladu a ze by chodil vsade peso 😀

lawli
27. okt 2010

ahoj
my sme veľký kočik (4kombinačný) používali tak do 8 mesiacov aj to len na prechádzky ,už ako polročný si maly zvykol na vajíčko a tak som ho musela pripínať na kočiar.... 😒 bolo to potom o to ťažšie s nim manipulovať, bol ťažký.... 😒 Ako 8 mesačnému sme kúpili "golfák" máme ho doteraz a ja si ho neviem vynachváliť ,doma nam neprekáža,keďže sa dá pekne zložiť, pri cestovaní nezaberá miesto v kufri auta a aj do schodov s nim je dobrá manipulácia.Je prevda že už je dosť rozheganý a v prípade ,že budeme mať ešte druhé bábo tak si kupím nový "golfák" 🙂 Keby som na začiatku tušila ako to bude tak veľký ani nekúpim... 😉

berus222
27. okt 2010

my sme kupovali novy pred 2 mesiacmi. predali sme golfac, lebo sa uz donho maly nevosiel a museli sme kupit veeelky sportak. na nestastie je tazky a musim ho vlacit z 3. poschodia hore aj dolu. maly nechce chodit na dlhsie trasy sam.