Existuje kočík s polohovateľnou rúčkou?

vercatore
2. apr 2012

hladame sportovy kocik s polohovatelnou ruckou,mal by byt spratnejsi, polohovatelny.dakujeme za rady, pekny dnik

zajaciq
2. apr 2012
koniarova
2. apr 2012

Concord, Jané.

laura28
2. apr 2012

Stokke🙂

xlea
2. apr 2012

babyjogger GT...

magic08
2. apr 2012

ja osobne nepoznam kocik, ktory nema polohovatelnu rucku, ci? 😨

babymarket_sk
2. apr 2012

Len málo kočíkov nemá rúčku, ktorá sa dá upraviť a to v zmysle dĺžky, resp. má kĺbik, ktorý umožňuje rúčkou "otáčť" skoro o 360 stupnou a tým prisposobit výške užívateľa. 😉

tehula
2. apr 2012

ak ide o zasuvanie rucky (skratenie jej dlzky pre male priestory, vytahy atd....) tak napr kociky ABC Design maju taku, co sa da zasunut az na velkost vanicky.Neda sa vsak otacat

lejlla
2. apr 2012

ja som si kupila a je supeee JANE SLALOM PRO 😉

kajark
2. apr 2012

hartany

inffinity
2. apr 2012

My mame x-lander xa akurat ho prodavam nakukni ma polohovatelnou rucku a je tam fotka i ve slozenem stavu. vesla jsem se i do malinkeho vytahu u nasi babicky jen rucka se dala uplne dohora.

gubcikova
2. apr 2012

otázka bola na športový kočík.a klasické športové (nie 3 kombinácie či dvoj) sa mi zdá že nemajú polohovatelnú rúčku.jedine asi fakt kúpiť dvojkombináciu

kiakocikovsvet
3. apr 2012

http://www.kocikovsvet.sk/kociky-quatro/563-det...
tento kočík ma polohovateľnú a preklapateľnú rukoväť

wvwvw
3. apr 2012

gesslein F6

zuzanapp
3. apr 2012
sonoio
3. apr 2012

ethos giordani

kacenkaharris
2. máj 2012

maxi cosi

martina2001
2. máj 2012

nuna, ja som spokojná nadmieru

bea1971
2. máj 2012

kocik brevi,polohovatelna rucka ,lahucky,kvalitny, skladny,6kg,dvojita strieska sa da stiahnut az dolu proti vetru a slniecku,nanoznik,proste som nadmieru spokojna,mam ho v zlatistej farbe s peknym flitrovym vzorom 🙂 😎 🙂 😎

solinkarka
2. máj 2012

takmer uz kazdy ju ma...skor by som sa zammyslala ktory ju nema 😀

ninan2
2. máj 2012

Gesslein F4 Buggy.

anjelicek26
2. máj 2012

Fuha takmer kazdy, tiez som musela tuho porozmyslat, ze ktory ju nema

ivett1
2. máj 2012

aj mne sa zdá, že asi všetky majú polohovateľné rúčky...a spratné sú tiež, možno tých s polohovateľnými lôžkami je menej, aj keď...napr. my sme mali quinny speedi a tam sa rúčka predlžovaním prispôsobila výške mamičky (ja som nižšia), alebo ocina (je vysoký) 😉 ...polohovateľné lôžko síce je, ale nemá 90° sed (na to som mala pomocný pás...)
ak budeš mať viac času, mrkni aj do tejto témy...😉
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/vsetko-o-kocikoch-pridajte-svoje-tipy-a-nazory/