Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hľadám kočík, kde sa dá vo vaničke polohovať opierka

petulatt
22. jan 2012

Ahojte tehulky, mamicky a vsetky ostatne. Viete mi poradit dvoj, alebo najlepsie trojkombinaciu kocika, kde sa da vo vanicke polohovat opierka a zaroven sportak dat uplne nalezato? 😅 osobne u mna vyhrava Brio Go, ale zrovna ani jedno sa tam neda 😀

zuzikkaa
22. jan 2012

@petulatt co viem tak toto maju vacsinou polske kociky...inak ma kocik bud jedno alebo druhe 🙂

petulatt
autor
22. jan 2012

ved to =D keby sa to vsetko dalo pospajat

lucik85
22. jan 2012

my sme taky mali,peg perego pliko p3 mali sme 3kombinaciu,vanicka navetta ma chrbtovu opierku polohovatelnu a sportak sa da dat tiez uplne nalezato

radustek
22. jan 2012

@petulatt ahoj ja mam CAMARELLO EVO ECO a tam mam vanicku s polohovatelnou opierkou a sportak je to trojkombinacia 🙂

michaela80
22. jan 2012

@petulatt jane trasporter vanicka sa da polohovat ale sportak nejde uplne do lahu je tam velmi mierny uhol... ale nevidim to ako problem..hlavne je ze je sportak otocny ku mne... to je podla mna dolezitejsie...

vianne
22. jan 2012

Ja mam bexa B4, trojkombinacia, polohovatelna opierka vo vanicke 3polohy, a sportak tiez, az do uplneho lahu, lahky, sikovny, dobra cena.

petulatt
autor
22. jan 2012

kamoska ma Bexu, je fajn. Jane je tiez favorit hned po Briu. to ked clovek raz oprobuje tieto, tak tazko ide s narokmi dolu 😎 asi Jane nejaky vyhra. mozon Nurse Look. potrebujem dlhsiu vanicku a dolu chcem vacsi kosik..

zzzz128
22. jan 2012

@petulatt Ja mám Jane Slalom Pro 2009,a ide pekne vanička polohovať,a športiak sa dá dať na ležato 🙂

adulik23
22. jan 2012

@petulatt nemozem to najst v ziadnom popise na e-schopoch, ale nieco sa mi mari, ze mutsy ma polohovatelnu vanicku. 🙂 ja odporucam 4 rider. 😉

svintekova
28. jan 2012

Ahojte, viemže sa dá polohovat opierka vo vaničke pri Tako Captiva Mohican 🙂

mamazabka
28. jan 2012

ahoj, inglesina magnum ma vanicku ktora sa preraba na sportiak, takze v podstate splna tvoju poziadavku 🙂

p.j.jacky
28. jan 2012

Ja mam Aston Mikado,je vanicka velka priestranna a zmesti sa don na spanie aj moja 8m dcerka s fusakom a dekou a myslim,ze vydrzime vo vanicke celu zimu.A opierka sa da nastavi do 3poloh...som spokojna...

monikamajova
28. jan 2012

ahojte aj Chicco trio tour 4,ja práve taký predávam a bola som s ním veľmi spokojná,vanička meria až 77-78 cm vnútorná strana,najdlhšia aká je na trhu,vonkajšia strana meria 80cm a dokonca môžeš ju využiť aj namiesto autosedačky a pritom nemusíš dieťatko budiť a prekladať,dokonca je plastová,ľahko sa ošetruje,poťah sa dá prať,nepremokne,neprefúka,my sme boli v nej tak do 10 mes.záleží ako ti bude malé rásť,aj ked bude sedieť tak má okolo pása a nemusíš sa báť že ti vypadne 🙂

79zuzana
28. jan 2012

ja mam tako jumper x , v nom sa tiez polohuje vanicka 🙂

janemari
28. jan 2012

Ja mám Camarelo Q 12 a tak isto je vanička veľká a dá sa polohovať do viacerých poloh.

adrika214
28. jan 2012

kociky gesslein

dolyjalu
29. jan 2012

Ja som si pri prvom (2009) vybrala kočík Cam MBX6 - mal najdlhsiu vaničku na trhu a vo vnútri možnosť polohovaťskoro do sedu - dá sa to ovládať zospodu vaničky . Som spokojna 🙂

mapa
29. jan 2012

jednoznacne concord fusion s velkou vanickou concord proton... obe podmienky splna a je super 😵 mam ho a kazdemu ho odporucam...

kristimikova
31. jan 2012

@lucik85 suhlas. ja mam gt3 tiez som pouzivala vanicku http://www.kociky.sk/detske-kociare/kombinovane.... polohovatelnost je tam skvela. 🙂

stevo50
7. máj 2013

odporucam novinku na slovenskom trhu - kociky Zippy, vyrobene v Litve.

sjuz
7. máj 2013

@petulatt Nas Jane ma obe 🙂

carodejnica
7. máj 2013

@petulatt
Cam Cortina X3 (mám staršiu verziu z bazára, ale veľká spokojnosť) - šporťák používam len odvčera, veľká vanička ktorá sa dá polohovať, šporťák do ľahu, a dá sa dať v smere i v protismere jazdy,.... má úžasný blbuvzdorný a ľahký naklikávací systém... veľké kolesá i do snehu... proste super vecička... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli