Jané Muum verzus Quinny moodd 4

tilka5222
30. jan 2014

Ahojte maminky zvažujem kúpu nového športového kočíka ale pre 4 mesačné bábetko ktoré je vačšie a ťažšie..čo myslíte aká voľba by bola lepšia? ..Ďakujem za odpovede..🙂)

emilyx
26. máj 2014

@tilka5222 no ja chcem tiez qinny moodd ale nikde nevidim na neho recenziu tiez mam vacsie babo 10 mes 15 kg a chcem kocik do 3 rokov

tilka5222
autor
26. máj 2014

@emilyx ja už som ho videla aj naživo kamoska ho má A je dosť malý A je to ozaj len taký letný kočík...mi sme šli nakoniec do cosatto yo... A spokojný sme.. 😉..

emilyx
26. máj 2014

@tilka5222 ten tvoj je krasny hlavne ciernobiely ale tam su nafukovacie kolieska? Nejdu blbo po tazsom terene?

tilka5222
autor
26. máj 2014

@emilyx mi máme také maskacove prevedenie nie čierno biely... Nwm ktorý teraz myslíš...?.. Ale na prvom kočíku som mala nafukovacie kolesá A musím povedať že keby som vedela skôr tak idem už len po kočíku S nafukovackami.. Podľa mňa sú naj aj na tieto hrozne chodníky... Teraz máme pogumované kolieska A nieje to až taká slasť.. Všetko cítiť každý hrbol.. A na terén naj nafukovacie.. Podľa mňa.. 😉

mony221
10. mar 2015

@emilyx ak mozem poradit tak quinny moodd radsej nie...ja ho mam

ssilvinka
10. mar 2015

@mony221 Možem sa spytať prečo?? pretože aj ja nad nim premýšľam.

mony221
10. mar 2015

@ssilvinka ako ja som s kocikom nadmieru spokojna,je krasny, moderny len maly ma uz 7 mesiacov a uz ho dam aj do sportaka ale mne sa zda ze sa mi tam uz co chvila nezmesti a ked som ho obliekla do overalu tepleho tak som cez neho ledva ledva zapla popruhy,oni sa daju nastavit do 3 vyskovych nadstavcov aj povolit aj stiahnuť...musim pozriet ci sa to neda povolit aj medzi nozickami lebo tam sa to automaticky povoli a stiahne ked stiahne pasy cez ramena...jedna pani co som jej bolala na tento kocik a pytam sa jej ze preco ho predava a ona ze ona ma 14 kg dieta a ona ho nezmesti do sportaka a ze uz vobec si nevie predstavit kde by ho natlacila do fusaka...je fakt mensi.. Ale to uz asi kazdy moderny kocik 😀 ale zajtra to lepsie pozriem aby som nezavadzala... Ak ho nejaka maminka ma tak nech da vediet ci jej posluzil do 3 rokov dietatka 😉

ssilvinka
10. mar 2015

@mony221 a možem sa spytať ešte na hlbokú časť?? bojím sa že nie je moc velká, priestranná. Aké ma rozmery vnútorná časť? dlžka a šírka.. nikde to nepíšu a v žiadnom obchode ho nemajú takže sa to neda ani pozrieť naživo.

mony221
10. mar 2015

@ssilvinka hlboka cast je si myslim ze parada,môj maly ma 72cm a stale tam spinkava a to mam v kociku este aj fusak 🙂 hlboka cast super,krasne sa kolise vsetko je top...zajtra vam premeriam vnutro,ma to sice taky vajcovy tvar ze je to hore uzsie, rozsiruje sa a dole zas uzsie ale myslim ze to nevadi je priestranny...mala som bugaboo cameleon ale ten bol obor opriti tomuto,len ten zas nebol vystlany taky teplucky nebol

ssilvinka
10. mar 2015

@mony221 Ďakujem veľmi pekne.... asi sa rozhodnem preň... je prekrásny a veľmi sa mi páči ako je vybavený 🙂

mony221
10. mar 2015

Je super a aj to skladanie,sam sa rozlozi uplna pecka 🙂 hlboky je fakt super nema chybu..len uvidim co ten sportiak ci nebude ozaj maly...hlavne popruhy

mony221
10. mar 2015

@ssilvinka a akej farby chcete?videli ste tu limitku ten cierny s takou pokreslenou farebnou konstrukciou?ten je uuuuuplne ze wow,ja mam natural delight...

ssilvinka
10. mar 2015

chcela by som čierny s bielou konštrukciou.... ale páči sa mi aj bežovy... ale určite chcem bielu konštrukciu.... 🙂

mony221
10. mar 2015

@ssilvinka dobry vyber 😉

emilyx
8. apr 2015

Babiky moja mala ma uz 20 mesiacov a 16 kg a kupila som guinnu yezz je uzasny odporucam. Krasny skladny nosi sa lahucko na pleci perfektna manipulacia atd..

sussy
25. máj 2015

Ja mam moodd. Drobec ma 27 mesiacov 93cm a 13.3kg. Stale sa v moode vozime. Nedam nan dopustit. Aj popruhy sa daju super nastavit. Super sa sklada,prenasa,pouziva.Nas maly ma moodd velmi rad. Nemame pocit ze je maly.Je super hlavne pri castom cestovani. Kedze casto lietame je paradny na rychlu obsluhu pri lietadle.
Ja uz popruhy ani nezapinam pretoze to técko na drzanie pre vacsie dieta perfektne staci aj bez zapnutia popruhov . Vanicku sme pouzivali do 9.5mesiaca. Je velka. Ma tusim 82cm na dlzku. V zime pouzivame original footmuf quinny a t bar nevkladame. Maly ma tak dostatok priestoru. Je super aj na spinkanie pretoze sa sklapa do uplne rovnuckej polohy co nam vyhovovalo. Maly nema rad ked spi s nozickami hore ako ma buzz a vela dalsich kocikov. Na leto mame aj slnecnik pretoze je potrebny koli kratkej strieske na sportiaku. Tiez sme dokupili aj buzz box ktory pasuje aj na moodd pretoze kosik je trochu maly. Nemenila by som ho za nic. Golfac ani nekupujeme moodd nam dostatocne postaci. No kazde dietatko a mamicka maju ine potreby . U nas vsak quinny moodd = maximalna spokojnost. 😵