Je lepší Concord Neo alebo Jane Rider?

kaviaren
12. feb 2012

Ktorý kočik-trojkombinacia je lepší?Concord Neo alebo Jane Rider ?

sofina11
13. feb 2012

Ahoj. Ja osobne mam Concord Neo a som spokojna. Akurat casto cestujem lietadlom a zda sa mi dost tazky ☹ . Inak sme nemali ziadny problem.

teleranka
13. feb 2012

@sofina11 jeeej, mozem sa ta opytat? ja este nemam vybraty kocik, akurat dnes som sa v obchode pytala, ako je to s cestovanim v lietadle s kocikom, nevedeli mi odpovedat. ako sa to riesi? babatko vlozim do vajicka, ale mozem so sebou vziat aj ten podvozok do lietadla, ci ten podvozok ide ako batozina (ak ano, rata sa mi to spolu s vahou kufra dokopy?) alebo ako ho vezmem? potom po checkine az do lietadla mam mat iba vajicko? dakujem dakujem za odpoved 🙂

jerryjanka
13. feb 2012

jane je len podznačka concordu - teda hlavna kvalita ide to concordu - zvyšok je jané a uplny zvyšok výroby ide do nurse.

doory
13. feb 2012

@jerryjanka Zaujimava teoria. Možno pri tomto modely. Mala som možnost porvna fushion a nomad a mozem povedat ze nomad mal viac vychytavok ako fushion... tak neviem. Kazdopadne by som povedala,ze zase taky velky rozdiel v nich nieje.Treba oba na predajni vyskusat a vybrat co sa ti bude viac pacit.

sofina11
13. feb 2012

@teleranka pojdes na checkin a dostanes na kocik stitok, ako na kufor. Kufor odovzdas a s kocikom ides az ku lietadlu. Pred schodmi do lietadla ho nechas zlozeny, tam ho uz nalozia k ostatnej batozine. A do lietadla ides len s babom (neviem ci mozes ist na palubu s vajickom, myslim ze nie), ktore mas cely cas na kolenach. Pri pristati, ta uz bude cakat kocik opat pri schodoch lietadla, ako si ho nechala pred nastupom. Ak nie, tak ti pride na pas s ostatnou batozinou. Na kazdom letisku inak.

teleranka
13. feb 2012

@sofina11 dakujem za vysvetlenie! 😉 chystam sa cestovat az na jesen, ked bude mat maly par mesiacov. ale pri vybere kocika zohrava ulohu aj jeho skladnost do auta, na letisku atd. a neviem sa zatial pre ziadny rozhodnut. JANE sa mi paci, ale ta vanicka je strasne tazka 😒

anjelicek26
13. feb 2012

My sme s concord neo uz leteli a problem nebol, neviem, podla mna tam okrem designu velky rozdiel nie je.

sofina11
13. feb 2012

@teleranka Concord je na cestovanie v pohode, ked chces letiet na dovolenku a hlavne ked nejdes sama s babom. Urcite som ta nechcela odhovorit, lebo som s nim velmi spokojna. Len ja lietam vela a niekedy bez manzela, tak by som na cesty potrebovala nieco lahsie. Inak mozem len doporucit 🙂

kaviaren
autor
16. feb 2012

Dakujem Vam za príspevky 🙂 ,najlepšie je vyskušat a porovnat osobne.Ešte sa mi páči aj PPSkate verzia 2012,Na Concorde sa mi nepáči ten nanožnik čo je v madle,zda sa mi to nekvalitne-take dokrčene.Pri prvom dietati som mala PPSkate a bola som velmi spokojna,len som mala trochu problem pri skladani- ale je možne že to bol akurat nevydareny model .Preto pozeram aj ine kočiky.

alica2011
26. feb 2012

My sa tiez rozhodujeme medzi Neo a Rider. Po technickej stranke su podla mna skoro rovnake,kedze je to 1 concern. Rozhodneme sa podla designu novej kolekcie na rider,ktora este na SK nie je. Mate niekto vanicku 2011? Dokedy sa vam tam baby zmestilo ?

drobcek24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bendelacik
2. nov 2013

Baby, potrebovala by som vediet, ci podvozok Jane Rider a Concord Neo su rovnake. Respektive ci mi sadne vanicka Concord Sleeper 2.0 na podovozok Jane Rider. Nedmate nikekto skusenost? Obavam sa aby nebola vanicka sirsia ako kostrukcia kociara. Dakujem 🙂

luliky
26. nov 2013

@bendelacik Ano, sadne. Na konstrukciu jane rider a concord neo sadne rovnaka vanicka aj autosedacka.

luliky
26. nov 2013

@alica2011 Ajoj, tak pre co si sa nakoniec rozhodla? Ja mam rovnaku dilemu 🙂

bendelacik
26. nov 2013

@luliky Dakujeeem 🙂 Mam to uz odskusane a sadne perfektne. Takze konstrukcie Jane a Concord su kompatibilne 🙂

alica2011
26. nov 2013

Mame jane fragment nakoniec (červenom sedy) je to veľký fešák 🙂 som max spokojná,ľudia ma zastavuju,že aký pekný kočík.

mirokinder
28. nov 2013

@jerryjanka
Aby som to uviedol na pravú mieru. My ako spoločnosť Babyland sro, zastupujeme značku Jané na Slovensku cca - 13 rokov. Značka Concord vznikla ako odnož Jané v Nemecku, keďže Jané malo problém pod svojou značkou sa presadiť na tomto zaujímavom trhu. Takže Concord sa prezentuje ako sestra Jané. Najväčšie novinky má samozrejme Jané. Výhodou tejto konštelácie je, že veľa dielov, ako napr. vaničky z Concordu pasujú na podvozky Jané a naopak. Značka Nurse je lacnejšia, čínska verzia Jané, kde hlavnou a jedinou výhodou je cena. Jane, Concord, Nurse, BeCool všetky tieto značky majú jedného majiteľa, kde stále hlavné slovo má starý pán Jané. S pozdravom, Michal

alica2011
1. dec 2013

A Jane kociky su najkrajsie 🙂) Ja este ked som nebola ani tehotna,tak sa mi pacili. A ked som zacala hladat,hned mi znova padol Jane do oka. A aj ked som obzerala ine,hned mi len Jane vyhraval 🙂)

barbi7
14. feb 2014

Ahojte, neviete mi poradit,ci mi na konstrukciu concord neo sadne vajicko Jane strata??

cherryblossomgirl
30. mar 2014

@mirokinder @luliky Dobry den, neviete mi prosim poradit, ci su niektore kolieska Jane kompatibilne s Concordom Neo - nove nafukovacie kolesa na Concord su dlhodobo nezohnatelne. Dakujem!

luliky
31. mar 2014

@cherryblossomgirl Co ja viem, tak na Jane nie su nafukovacie dostupne ...

mirokinder
31. mar 2014

@cherryblossomgirl Dobrý deň. Podobné kolieska má kočík Jané Rider. Tieto kolieska samozrejme máme k dispozícii v prípade reklamácie, alebo servisu na kočíky, ktoré sme dodali do obchodnej siete na Slovensku. Máte pravdu, je dosť veľký problém ich zohnať. Odporúčam obrátiť sa na importéra kočíkov Concord - spoočnosť Pre deti AGS. Obchody majú po celom Slovensku, v Bratislave v OC Korzo na Ivanskej ceste, resp - vchod z Pestovateľskej. Vždy je lepšie mať originálne koliesko, lebo niekedy aj kvôli pár mm na oske nie je možné koliesko nasadiť. Prajem pekný deň. S pozdravom, Michal

cherryblossomgirl
31. mar 2014

@mirokinder
@luliky dakujem!

mirokinder
31. mar 2014

@cherryblossomgirl Rado sa stalo 🙂) Je mi ľúto, že Vám inak neviem pomôcť.

tinushka13
7. jan 2015

@mirokinder Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či by ste mi vedel poradiť, či na konštrukciu Concord Neo nasadím vaničku Jané matrix. Prípadne na ktoré podvozky viem nakliknúť túto vaničku, ďakujem pekne 😉

mirokinder
8. jan 2015

Dobré ráno, značku Concord nepredávame, takže na 100% Vám to neviem zaručiť. Zo skúsennosti vieme, že by to malo pasovať, lebo Concord a Jané má jedného majiteľa. Odporúčam Vám ísť osobne pozrieť do obchodu - Pre deti, ktorí zastupujú značku Concord a majú svoj obchod skoro v každom väčšom meste na Slovensku. Pre Vás by bolo najlepšie - v Bratislave - nový OC Korzo blízko OC Avion v Trnávke. Prajeme pekný deň. S pozdravom, Michal

bial
22. máj 2015

Dobry den potrebovala by som radu chcela by som vediet ake,ze z ktorej zancky by som vedela dopasovat madlo na kociar concord neo dakujem.

mariagur
8. feb 2016

@mirokinder DObry den. Chcela by som sa opytat, ci sa na podvozok Jane Rider da nasadit sportova cast z Jane Slalom a ak ano, ci aj v oboch smeroch (podvozok Jane rider 2010) Dakujem!