Je vhodné voziť trojročné dieťa v kočíku?
15. jún 2026
Ahojte aký máte názor že sa trojročné dieťa vozí v kočíku?beriem to skôr že ideme na kermas a skôr dávam do kočíka aby sa mu niečo nestalo ale niektorý mi hovoria že už je veľký že nech idem bez kočíka aký máte vy názor mamičky?
Predošlá
Strana
z2
anonym_4e6cff
•
17. jún 2026@anonym_autor 3 rocne je este podla mna v pohode. Starsie som 3 rocne vozila v kociku, nevladalo tolko chodit a ja som nevladala nosit na rukach, ked slo do skolky uz sme kocik nepotrebovali. Mladsie sa chcelo vozit v autobuse bez kocika od 2 rokov.
Popravde od malinka toho druheho stretavam jednu mamku s dietatom na sidlisku, na ihrisku a tak, zhruba rovnako stare dieta a stale ho vozi v kociku a to moje ma 6 rokov. Pride mi tu uz divne, ale moze mi to byt jedno.
Predošlá
Strana
z2

Tak isto sa to malemu paci,to je bez debaty.Aj mne by sa to pacilo,keby ma niekto stale vozil,a odviezol,doviezol a nemusela chodit nikde po svojich.
Treba trenovat a viac chodit.