icon

Je vhodné voziť trojročné dieťa v kočíku?

15. jún 2026

Ahojte aký máte názor že sa trojročné dieťa vozí v kočíku?beriem to skôr že ideme na kermas a skôr dávam do kočíka aby sa mu niečo nestalo ale niektorý mi hovoria že už je veľký že nech idem bez kočíka aký máte vy názor mamičky?

Strana
z2
anonym_e9ff85
17. jún 2026

Tak isto sa to malemu paci,to je bez debaty.Aj mne by sa to pacilo,keby ma niekto stale vozil,a odviezol,doviezol a nemusela chodit nikde po svojich.
Treba trenovat a viac chodit.

anonym_4e6cff
17. jún 2026

@anonym_autor 3 rocne je este podla mna v pohode. Starsie som 3 rocne vozila v kociku, nevladalo tolko chodit a ja som nevladala nosit na rukach, ked slo do skolky uz sme kocik nepotrebovali. Mladsie sa chcelo vozit v autobuse bez kocika od 2 rokov.
Popravde od malinka toho druheho stretavam jednu mamku s dietatom na sidlisku, na ihrisku a tak, zhruba rovnako stare dieta a stale ho vozi v kociku a to moje ma 6 rokov. Pride mi tu uz divne, ale moze mi to byt jedno.

Strana
z2