Kde sa dá kúpiť univerzálny nánožník?

domulienka
28. okt 2008

Ahojte neviete mi poradit kde by som mohla kupit univerzalny nanoznik.Mame kocik chicco for me a a nanoznik pri nom nebol/hoci na ceskej str. chicco som zistila ze je sucastou,no my sme ho kupili bez/.

nevesta
28. okt 2008

Skus napisat priamo do chicco... chicco.sk/faq, alebo si daj inzerat do bazaru 😉

domulienka
autor
28. okt 2008

skusim dakujem,zatial som nasla emitex,my sme kocik kupovali v Prahe v Kike a nevsimli sme si to az teraz ked pouzivame sportiak a ochladilo sa.Tak skoro po roku nema vyznam tam ist,no moja chyba ,co uz.

andrea78
28. okt 2008

ahoj, ešte je možnosť pozrieť sa na stránku mimibazar.sk, tam som videla nejaké univerzálne nánožníky 🙂

sunin
2. nov 2008

s univerzalnymi nanožnikmi pozor.nemusia sadnut na kočik,neviem sice ako ten tvoj vyzera.ale my sme si taky skušali a aj nanožniky inych značiek v predajni,že by sme doobjednali zase na Hartan a nič nepasovalo.v rakusku v špec.predajni mi ponukali len fusaky.je to peklo

danu
22. feb 2010

tilly • 2d • Dnes o 16:22
je to potrebna vec? pouzivate ho? je nutne ho mat? chcela by som ho na kocik, s ktorym budem korculovat, asi nechcem zatepleny, hlavne nech ho neprefuka, len stale uvazujem, ci je to uzitocna vec...

lodgermaniacka • Dnes o 16:45
tilly, tu istu dilemu som riešila, ale nie kvoli korčuliam, ale na zimu, či bude stačiť dieťaťu overal a fusak, čo ked na fusak bude snežiť a pršať..asi je dobre mať nanožník, ale ja nemam, teda okrem jedneho tenkeho zabudovaneho 😒

jaduska • 3d • Dnes o 16:50
v zime používam intenzívne, v lete podľa veku detí... ja si myslím, že sa zíde

tilly
22. feb 2010

hmmm, sranda, ja som si sem do vyhladavaca zadala nanoznik a nic taketo mi to nevyhladalo, len diskusie o fusakoch...

ale dik danu 😉

brusinka.pusinka
22. feb 2010

holky zkuste kuknout sem 🙂 😉
http://www.babylife.cz/nanozniky-ke-kocarkum/

brusinka.pusinka
22. feb 2010
tilly
23. feb 2010

dik,

ja som chcela vediet, ci je to potrebna a vyuzitelna vec

evko1
4. mar 2012

@danu Chcela som sa opýtať, aký máš kočík, že s ním môžeš korčuľovať? To bolo moja prvá otázka na všetkých predajcov a ani jeden to viac menej nepovolil. Ďakujem za pomoc, lebo som už zúfalá z hľadania🙂

zuzikkaa
4. mar 2012

@evko1 nikto ti neodobri korculovat s kocikom 😉 predsalen,riskujes aj s dietatom...no v ramci opatrnosti je to ok,,hlavne musi mat kocik rucnu brzdu 😅 najlepsie ked je to 3kolka,taka co ma moznost predne koleso zaaretovat
ja som par x korculovala s quinny freestyle - ten ma aj otocne sedenie cize som na krpca pekne videla

danu
4. mar 2012

@evko1 musis sa opytat uzivateliek, ktorym som skopirovala diskusiu 😉

nc
8. sep 2012

ahojte mame doma concord fusion a hladame nan nanoznik. viete mi niekto poradit kde by som nasla taky co mi bude pasovat. dakujem
ake mate skusenosti s univerzalnymi nanoznikmi dakujem za odpoved

citun
11. sep 2012

Mrkněte na mimibazar,tam maminky šijí nánožníky a různé doplňky.Vyberete si barvu a určíte velikost a typ nánožníku. 🙂