Kočík 4 Baby Izzy

buburka
23. nov 2010

Ahojte. Chcem sa opytat mamiciek ktore maju tento kociar, ako su s nim spokojne. Uvazujem nad jeho kupou, ale nikde v obchode som ho nevidela,aby som si ho lepsie obzrela, iba na internet. predaji. Chcela by som aj vediet aky je rozkol kolies...ci sa vobec vojdeme do vytahu, pretoze vytah je pre nas jedina moznost ako opustit veziak 🙂 Ak ho ma niektora na predaj, (po 1 dietati) tak by som pouvazovala aj nad touto moznostou 😉
Dakujem

buburka
autor
23. nov 2010

Sa mi nechce verit....to ho naozaj nikto nema??? ☹ ☹ ☹

e_kociky
24. nov 2010

@buburka tento kočík nie je na trhu dlho, je to novinka ktorá sa vyrába cca 2 mesiace, takže veľa referencii zatiaľ nenájdeš ☹

buburka
autor
25. nov 2010

@e_kociky - Uz som si vsimla, ze to asi tak bude ☹ Ale dakujem za odpoved.

carodejnica
11. jan 2012

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s týmto kočíkom? 😕 Kamoška si ho chce kúpiť, ale nevieme nájsť nikde recenzie...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10640740&tab=0

carodejnica
12. jan 2012

Takže nikto nič? Tento kočík je teda riadna záhada 😕

carodejnica
13. jan 2012

@buburka Ty si si nakoniec tento kočík aj kúpila? 🙂 Lebo sa neviem dopátrať k nejakým referenciám. 😕

buburka
autor
13. jan 2012

@carodejnica Ahoj. Nie..nakoniec som nekupila.

carodejnica
15. jan 2012

@buburka Vpodstate škoda, lebo sa neviem dopátrať k referenciám... Kamoške by sa hodil, lebo má k nemu už autosedačku 4Baby Colby... tak teraz neviem.. 😕

buburka
autor
15. jan 2012

@carodejnica to odradilo aj mna...ani v obchode som ho nikde nevedela najst, ze by som ho skusila aspon, alebo videla nazivo...ale potom som rozmyslala, ze som mohla z netu kludne objednat a myslim, ze do 10dni sa da vratit....ale to je risk vzdy 🙄 ale je pekny a cena fajnova. Dajte vediet baby ked ho niektora skusite....snad sa necham pri druhom zlomit a kupim tiez 😀 😀 😀

carodejnica
17. jan 2012

@buburka Presne, aj my tak špekulujeme s kamoškou, že nevyzerá zle, a je lacný. No, ale akosi sa nik nehlási so skúsenosťami. 😕

buburka
autor
17. jan 2012

@carodejnica mne sa nechce verit, ze ho ludia nekupuju 😅

carodejnica
17. jan 2012

@buburka Keď si dáš do googla, tak nevyhodí nič.. 😒 😅

buburka
autor
17. jan 2012

@carodejnica ved ja viem...tiez som tak hladala...a nic nenasla 😒

carodejnica
18. jan 2012

@buburka Akurát som dnes toto vygúglila http://www.mojetehotenstvi.cz/4baby-kombinovany... 😕 Ale dokopy tam nič nie je. 🙂

wadja
15. apr 2012

@buburka
@carodejnica aj ja som natrafila na ceskej stranke nan a pozeram ze aj cena aj vyzor celkom O.K ale fakt nic nemozem o nom najst

carodejnica
15. apr 2012

@wadja No ja som to nakoniec neriskla, dokonca sa nedá ani pozrieť v kamennom obchode, 😒 ja som sa rozhodla kúpiť radšej kvalitnejší, osvedčený s dobrými recenziami z bazáru (Cam Cortina X3), ak nový, neznámy a možno aj nekvalitný. 😖 A kamoška tak isto...

wadja
15. apr 2012

@carodejnica ja som dnes civela nan poriadne a prisla mi rucka dot v strede vanicky na sportaku je oki ale dalsia nevyhoda je ze nieje polohovatelna rucka to mi dost vadi .Ja som bola rozhodnuta dlho pre BEXU B4X a teraz dumem nad Solaris Bebetto , alebo Tako LARET beige .tieto 3 tak snad sa rozhodnem , hladam vyskovo dobry kocik ku mne na caste vyuzivanie a s lahkou konstrukciou

carodejnica
15. apr 2012

@wadja My sme ho tiež očumovali, mne sa zdala tá športová časť malinká a zrejme sa sklápa tak, že nožičky idú dohora a to sa mi nepáči... no ja som mala požiadavky veľké kolesá, predné otáčavé s možnosťou aretovania, a trojkombinácia... no a pre Cortinu som sa rozhodla, síce nie som zaťažená na 3kolky, ale tento kočík poznám, majú ho tri moje známe a sú maximálne spokojné... no a kamoška, čo sme spolu špekulovali na týmto 4Baby, tak ide tiež kupovať asi cortinu, tak bude sranda.. 🙂

wadja
15. apr 2012

@carodejnica 🙂 no snad sa uz pre nejaky rozhodnem 🙂 zajtra idem na jednu predajnu tu u nas lebo inac tu je 0bodov co sa tyka vyberu len ten pan ich ma najviac a s nim sa da dohodnut este aj na cene .neverila som ze vybrat kocik je az taka veda 😀 😀 😀 😀 😀

buburka
autor
15. apr 2012

@carodejnica 🙂 nech dobre sluzi...ja som mala cam cortina X3 tris a som velmi rada, ze sa mi ho podarilo vyhodne predat tu na bazari. Uz by som ho nechcela ani zadarmo...ale to je moj nazor a kazdy ma ine poziadavky na kocik a ine skusenosti s nim. 😉
@wadja ja som ho tiez doteraz nevidela nikde, aj ked uz nehladam, ale pre zaujimavost by som si ho pozrela...dokonca som nestrestla ani nijaku mamicku s tymto kocikom, ze by som poobzerala 😀 cudne podla mna, lebo naozaj cena a co ponuka su fakt lakadla na kupu.

carodejnica
15. apr 2012

@buburka fúúha a s čím si mala zlú skúsenosť? 😕 lebo ja som doteraz naň počula len chvály, akurát čo je na figu, že sa nedajú polohovať nožičky a že sa nedá moc hojdať ... 😕

buburka
autor
15. apr 2012

@carodejnica ja ti to takto neviem ani povedat...proste ja som sa tesilaaa aj mm, ze aky super, ked sme ho kupili a proste po 4 mesiacoch som ho predala...vyuzila som akurat len autosedacku. taka plastova haraburda to bola pre mna po par prechadzkach a aj tie kolesa velke mi isli na nervy aj to ze neperoval poriadne..kopec zien je s nim spokojnych a ty budes mozno tiez, ale ja som nebola. Citila som sa s nim ako s velkym plastovym tankom...a to som si poriadne uvedomila az ked som mala uz novy sportiak doma, lebo uz som mala s cim aj porovnat. vanickova cast sa este da v pohode, ale sportova je uz uplne o nicom. Zbytocne je kocik tazky, nema vlozku v sportovom, hlupa a velmi neprakticka strieska, divne polohovanie a o nicom nanoznik....nedomysleli tu sportovu cast podla mna ☹

carodejnica
15. apr 2012

@buburka a aký máš teraz šporťák? no sranda, jedna kamoška si práve šporťák pri Cortine vychvaľovala, lebo je veľký, priestranný, donedávna v ňom vozila 3 - ročného syna a druhá, že s ním behala po terénoch, po lese, že bol super .. no sranda, naozaj 😅 ... ja som mala pred tým pri dcére TAKO exceptional , taký ten typ kočiara - štyri veľké kolesá, predné sa netočia, veľká obluda ťažkopádna, nespratná.. jediné, čo na ňom bolo fajn, tak bolo, že som prešla cez akékoľvek záveje 😀 Potom som prešla do druhého extrému - na šporťák, takú ultraľahkú bugynu Chicco Ponee XS (teraz ju zrovna predávam, pozri sa), bola super, ale nie do snehu s tými krpatými kolieskami, vyslovene kočík do mesta a na leto... a nás na severe býva snehu dosť... 😖 Tak teraz by som chcela niečo medzi tým.. 🙂

buburka
autor
15. apr 2012

@carodejnica ved ja vravim, ze ty budes mozno spokojna 🙂 ja som mala mozno aj averziu vypestovanu na kocik, lebo maly mi zo zaciatku straasne plakaval v kociku, tak som mala stres pred kazdou vychadzkou 😅 V 4mesiacoch ako som ho dala do sportiaka v smere jazdy, samozrejme do uplneho lahu, tak akoby utalo a maly spinkal spokojne celu prechadzku 😀 mozno to bolo aj tym, ze sme mali dost silny reflux a mozno aj kynetozu...ktovie.

carodejnica
15. apr 2012

@buburka a aký máš teraz šporťák?

buburka
autor
15. apr 2012

@carodejnica momentalne mam coletto aveo, povodne mysleny ako rychloriesenie a nakoniec spokojnost, takze by som s nim rada vydrzala toto leto a neviem neviem co a ci na zimu daco riesit, kedze maly ma uz teraz 80cm a ani neviem ci mi bude chciet byt v kociku ked bude mat isty krok v zime. Vo fusaku ho uz urcite donho nebudem vediet natrepat...myslim si 😝

svidranka
28. jún 2012

Ahojte ja mam kocik izzy a som snim velmi spokojna,splna vsetko co ma vanicka je dostatocne velka.konstrukcia lahka pre toho kto nema vytah,a do vytahu sa tiez bez problemou zmesti takze ja ho mozem len odporucit,,