Kočík Anex Cross

saidyes
16. máj 2017

Dobry den 🙂 , rada by som sa spytala na vase skusenosti s kocikom Anex cross. Odporucili by ste jeho kupu? Chcela by som sa spytat ci su kolesa stabilne (nehrkaju, netrasu sa) a ci jednotlive spoje ako napr stredovy spoj, kde sa upevnuje hlboka korba je stabilny? Ake pozitiva resp negativa ste si vsimli pri je pouzivani? Dakujem za odpovede. Pekny den  🙂

janka717
28. aug 2017

@saidyes
Dobrý deň, môžem sa spýtať či ste si ho nakoniec kúpili?
Mne sa tiež veľmi páči 🙂

lenkakolin
29. aug 2017

@janka717 ahoj ja ho mám A max spokojnosť 😉 už ho máme rok

janka717
29. aug 2017

@lenkakolin a akej farby? Mohla by si mi poslať nejaku foto?máš aj vajíčko?pasuje tam nejaké iné či len anex?
Uz mám z toho nervy lebo neviem aký kočík by som kúpila 😀

lenkakolin
29. aug 2017

ma cierno biely ale videla som aj tem horcicovy a je tiez pekny
ja mam vajicko aj od nich a na adaptery sa da dat aj maxi cosi vajicko

lenkakolin
29. aug 2017

my teraz vyuzivame sportovu cast a ked je dieta mensie tak ta vystuz co je naokolo je uplne super foto mozem hodit az vecer budem mat trosku viac casu

janka717
29. aug 2017

@lenkakolin budem rada keď mi potom posles foto🙂
A za koľko ste ho kúpili?

lenkakolin
29. aug 2017

ja som ho upila okolo 680 eur aj s isofixom

janka717
30. aug 2017

@lenkakolin cez internet ?

lenkakolin
30. aug 2017

Nie osobne V predajni

lenkakolin
30. aug 2017

Chcela som ho vidieť A vyskúšať ale už keď som tam išla tak som ho aj vzala 😀 teda manželovi sa páčil

janka717
30. aug 2017

@lenkakolin a mohla by si mi poslať nejakú tú fotku?🙂

lenkakolin
1. sep 2017

Ktorú časť chcespdfoti Spartak či vaničku mala ma 9mesiacov A stále sa do vaničky vojde je naozaj veľká.

janka717
1. sep 2017

@lenkakolin ak to nieje veľký problém tak môžeš aj aj 🙂

xbabatko1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darinelainey
4. sep 2017

My sme boli kuknúť naživo u nás v Žiline a absolútne som sa zamilovala . Po výberovom konaní z piatich iných kocikov sme sa nakoniec rozhodli pre tento . Jazda s ním je neskutočne príjemná a dobre sa s ním manévruje . Cela konštrukcia mi príde byť pevná ale nie tažkopádna na rozdiel od "lacnejších" kocikov ktoré sme pozerali . Ale hlavne materiál z ktorého je celá strieška a nánožník atd je skvelý. Ja už mám 100% rozhodnuté, už len počkať kým budem bližšie ku termínu 🙂

darinelainey
4. sep 2017

A prikladám jednu nie moc detailnú fotku 💕

janka717
4. sep 2017

@darinelainey tento zelený je úplne TOP😍

lenkakolin
10. sep 2017
lenkakolin
10. sep 2017

Aj ten cross je krásny rozmýšľala som aj nad ním ale keď som mala pri sebe oba vybral tento pretože som potrebovala veľkú vaničku aby sa V zime zmestila aj S fusak zajtra môžem pridať aj vaničku S malou má 10 A stále sa tam zmestí čo V crosse by sa nezmestila. A jedna vec mi vadila na cross že má vaničku látkovú A nič sa nespini na kočíku viac A V šport je kožená.ale sú krásne oba A hlavne ich má.malo ľudí

lenkakolin
10. sep 2017
lenkakolin
12. sep 2017

@xbabatko1 áno zmestí sa tam fusak.uplne V pohode

lenkakolin
12. sep 2017

Na tretej fotke je vložka ktorá je V športovom.kociku pre menšie detičky A keď podrastie tak ju vyberiete A zväčší sa

gurags
12. sep 2017

Ahojte, mna zaujima ci sa dá sportova cast dat do uplneho lehu? Inak aj ja uvazujem nad jednym z tychto kocikov, su pekné 🙂

lenkakolin
12. sep 2017

@gurags skoda ze nemam foto toho cross daju sa dat oba do uplneho lahu.

gurags
12. sep 2017

@lenkakolin super, mohli by dať aj novú kolekciu na rok 2018, nejaké nové pekné farby

lenkakolin
13. sep 2017

To je pravda že až tak veľa farieb nemajú mne to už síce nevadí ja sa už nechystám na ďalšie ale aj keby sa náhodou pritrafilo zas zvolím anex.a mne aj trošku vyhovuje že nemajú tak extra farebné kočíky farebných je do bludu 😀

darinelainey
14. sep 2017

@lenkakolin preto kupujeme Anex lebo ma nebavia tie škaredé lacno pôsobiace farebné kreácie 😀

vikk33769
15. sep 2017

Zdravím ja som sa rozhodla tiež pre Anex cross2017 bola som rozhodnutá pre farbu (safari) čiže žlenú no bola som pri osobnom stretnutí v obchode zhrozená zo športovej časti nebola pekná vojenská zelena ale taká hraškova fakt Nieje taký dokonalý ako na fotkách kde je úžasný další nás upútal (dark plum) čiže fialový no nakoniec nás majiteľ dal na pravú mieru najviac elegantne a najviac predávané sú sivé a čierne a fakt sivý má upútal veľmi až keď som ho videla naživo čiže je rozhodnuté !!! Proste láska na prvý pohľad !! Je úžasný vanička veľká priestranná oproti Anex šport hlbšia !! keďže my bábätko čakáme už za 9tt koncom novembra tak príde na začiatku zimi a musí byt pekne v teplúčku vojde tam aj super cely fusak ja mám vybraný dosť veľký (od Elodie Details) a babo môžete voziť vo vaničke až do dobu 9mes a tiež sa dá vanička pod hlavou polohovať čiže super. Manipulácia je super už nech sa rozhodnete pre akúkoľvek farbu Anex Cross si zamilujete je úžasný . Pokial máte záujem si ho zakúpiť tak v predajni V Žiline a v Prešove ho majú v 3-kombinacii kolekcia 2017 za cca 600-620€ super pani šefova milá rada poradí predajňa sa vola Bambino.sk pridávam číslo na obchod +421948184374 pridávam aj fotky z obchodu + fotky fusaku😊😊😊😊

lulu_71
24. okt 2017

Dobry den, ja mam Anex cross cierny, som s nim maximalne spokojna ale moje babatko uz vyrastlo a rada by som ho predala, ak by mal niekto zaujem, pouzivany 5 mes-hlboka cast, kupeny v 5/17

dzejna1404
30. okt 2017

My sme sa s manzelom hned zamilovali do Anex Cross 🙂 V Ziline v predajni Kindercentrum zrovna v ten den vykladali vsetky farby a manzelovi sa najviac pacil ten bleducko hnedy tak sme ho hned aj vzali nakolko nam povedali ze maju len 2ks a z toho jeden uz rezervovany a viac sa im objednat nepodari lebo ze sa na Slovensko nebude dodavat v tej farbe. Vysiel nas tusim 650€ aj s autosedackou, ktoru sme kupili Cybex, takze bola drahsia 🙂