Kočík Baby Jogger City Select. Máte s ním skúsenosti?

kkiki
27. okt 2010

ahojte, ma niekto skusenost s touto znackou ? http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx planujem si ho zaobstarat ako double, tak ak niekto vlastni tento model, budem rada za kazde hodnotenie 🙂

kkiki
autor
16. dec 2010

@nostek som ti to napisala do ip ... 🙂

nostek
16. dec 2010

dakujem @kkiki, citam 😀

nostek
18. dec 2010

ahojte kocky. tak som pisala do babytrend.sk a kocik bohuzial nemaju ani na predajni na sklade, takze si ho nemozme pozriet. chcem vas poprosit, nieje tu nejaka bratislavcanka, co ma Baby joggee. ze by som bola taka drzana a mohla si ho pozriet? dakujem.

kkiki
autor
18. dec 2010

@nostek skus skor predeti ... mocenok nie je tak daleko ...

kkiki
autor
18. dec 2010

@nostek pre nase deti tak

nostek
18. dec 2010

@kkiki hej, aj im napisem. my si ho cchceme pozriet. brat ho budem v RK, lebo ja pochadzam z LM a nasi mi ho tam pojdu zobrat. do Mocenku nemam velmi koho poslat.

myzma
30. dec 2010

@maruska223
@jankaa15
@kkiki ahojte, zienky, jogger sa stal mojim favoritom, ale velmi som neporozumela jednemu z vasich prispevkov ohladom kombnivania. nakolko necakam dvojicky, ale potrebujem kocik ako surodenecky, nakolko cakame dalsie mimino, tak by som mala kupit

zakladnu konstrukciu + vanicku (to predavaju teraz spolu u 2 predajcov za 488e)
plus pridavne sedadlo (sportovu cast) asi aj s adaptermi

(samozrejme autosedacku) nie?

jeden z tych prispevkov ma pomylil a i jeden z tych predajcov: citujem predajcu:

Neviem či chcete mať súčasne dve športové časti a jednu vaničku, alebo z jednej športovej časti si spravíte vaničku.

Vdaka za odpoved 🙂

babula
1. jan 2011

@myzma ahoj,no u nas ak vsetko dobre dopadne,tiez si kupim tento kocik,ja som citala na steankach,tak samotnu konstrukciu nekupis,predava sa ako cely sportovy kocik,plus k nemu si mozes dokupit vanicku s adaptermi a autosesacku.

babula
1. jan 2011

@myzma a citam,ze prva prespata noc,tak blahozelam,my sme sa este nedockali

nostek
1. jan 2011

@kkiki, tak sme sa stavili medzi sviatkami v Mocenku. ta pani mi napisala mail, ze i ked nerobia, ze tam bude, ze sa mozme stavit. a bola velmi ochotna. predstavila nam ho, poukazvoala. zhodou okolnosti tam mali aj I Candy a som rada, ze som ho nekupila len tak na blink. fakt sa zle ovlada a ta variabilita je oproti Baby Joggeru miziva. takze budeme brat Jogger, len teraz sa nam trosku skoplikovala fin situacia (necakane vydavky), tak skusim predat moj Jane (fnuk, bola som maxi spokojna).
@myzma mozem ti preposlat mail od predajcu. mame podobnu situaciu. ak by si este cosi chcela vediet. ozvi sa.

oki, idem na kute. a PF 2011

kkiki
autor
1. jan 2011

@nostek tak som rada 🙂 dufam, ze sa vam vylepsi financna situacia ... ja som candy nevidela ale nastudovala ako sa len dalo a ked som zbadala jogger tak bolo jasne, aj ked to bol risk . strasne som bola prekvapena kvalitou ... cakala som menej a to som mala teutoniu, concord, jane,mclaren,mamas&papas a teraz jogger a kvalitou by som aj dala ze nr.1 - 2 😉

myzma
3. jan 2011

@nostek budem vdacna za ten mejl... mne sa uz o kocikoch sniva... potrebujem i ja predat svoj stary... ved je to brutal palka (pre nasu rodinu), ale radsej kupim novy jogger ako ojazdeny icandy.... jogger je moj favorit, i ked som ho zatial nazivo nevidela.... ale momentalne uz iny nechcem.... 😀

@babula no, nam sa to zase pomenilo, uz sme boli hore i 4x.... ale uz sme pomaly odstaveni... kojim max 1-2x denne, resp. v nnoci, ci nadranom... uz sa mi stalo, ze som ho 24 hod nekojila.... premysla, ze to teda radsej ukoncim.... a nabehneme na iny rezim... mala som pocit, ze mi raz dost stvrdlo brucho, nerada by som riskovala, i ked ziadne tazkosti nemam a dr. poveal, ze kojit je podla neho prirodzene i pocas dalsieho tehotenstva....

nostek
3. jan 2011

@myzma posli mi do IP tvoj mail.
@kkiki no nech je uz situacia akakolvek, som zamilovana do Joggera, tak ako som bola do Jane. takze ho budeme brat. tesim sa a potom sa ozvem, ze ako sa nam jazdi. a dakujem strasne moc za infosky a tak. 😉

myzma
4. jan 2011

baby, rozhodla som sa, ze joggera beriem, i ked to bude bolestne pre penazenku, ale jednoducho ho potrebujem a je nadherny a verim, ze i dobry... takze ked sa mi nepodari predat moj aktualny kocik, vezmem ho najskor az v marci... snad dovtedy nenajdem nic, co by si ziskalo moje srdce viac ako jogger 😀 dakujem za spravy, ip a i emaily...

ak ste niektora z Ba, rada ho pridem okuknut nazivo skor nez objednam 🙂

monda17
4. jan 2011

Ahojte, tiež sa chystám kúpiť tento kočík ... Chcem sa spýtat, jankaa15 neplanuješ predat vaničky??? Teda ja by som potrebovala len jednu a tiež jednu autosedačku s adapterom, bábo čakam 11.7.2011. Dakujem

pepies
11. jan 2011

čaute kočy, tiež plánujem kúpiť tento kočík - chcem sa opýtať, nemáte ho niektorá vo farbe Diamond alebo v červenej farbe? potrebovala by som vidieť real foto ...........

hviezda22
11. jan 2011

@pepies ujo googl najde všetko 😎 ........mne sa pači bežovy 😵 😵 😵

monda17
14. jan 2011

@pepies dnes mi má príst v červenej tak som zvedavá ... dlho som sa rozhodovala medzi červeným a diamond a veru stále neviem či som sa dobre rozhodla, všetky su krásne 🙂

nostek
14. jan 2011

@monda17,
@pepies, diamond je pekny, ale velmi neprakticky. hned vidiet na nom spinu. my ideme mat cerveno cierny, ale ak bude cochvila na sklade flajo, chela by som mat cely fialovy 😉 .

inak aj majitelka obchodu nam odporucila isto iny farbu ako je diamont, ze jej uz od dodavatela prisiel spinavy 😒

pepies
15. jan 2011

@monda17
@nostek ja som nakoniec objednala tiez cerveny a pridavne sedadielko cierne,tak o tyzden-dva by mal byt na predajni, tak sa tesim ....
tak nahodte fotky, ak uz mate niekto v cervenej, som zvedava, ako vyzera live 🙂 🙂 🙂 🙂

pepies
15. jan 2011

@hviezda22 no teda, to by ma nenapadlo, ten bezovy, to bude asi ten Diamond,na ponukovych fotkach vyzera skoro biely ..... ten som chcela, no bol by az o mesiac, to je je pre mna dost neskoro, tak budeme mat pravdepodobne cerveno-cierny 🙂

nostek
15. jan 2011

ja som akurat pisala do Mocenku, kedy bude ten fialovy v ponuke. som zvedava veru.
@pepies ja si myslim, ze budes spokojna. daj potom vediet. a pozeram, ze sa ti to uz blizi. tak sa drzkaj. ja ledva dycham. xixixi

monda17
16. jan 2011

@pepies ja som spokojna je to pekna červena farba, len ked ho odfotím už vyzerá uplne inak ... druhe sedadlo objednám tiež asi čierne ale stale uvažujem aj nad tou diamond aspon na vaničku 🙂 ... uvidím, to ma ešte netlačí. Inak podvozok je perfektný !!! Budem si musiet zvyknut na tu športovú čast, lebo ta mi pripada trochu nepohodlná oproti tomu čo som bola zvyknutá ( mala som bertini x2 ).

zuzu0115
16. jan 2011

@monda17 chcem sa opytat na ten podvozok, ci je dostatocne odpruzeny, lebo moj sucasny kociar je velmi tvrdy ☹

zuzu
16. jan 2011

Ahojte, prosím kto má tento kočík mohol by zmerať na športovej časti dĺžku chrbtovej opierky po konštrukciu nad hlavičkou, dĺžku sedadla a dĺžku opierky na nohy? Máme oň záujem ale zvažujem či sa nám starší synček doňho zmestí aj keď bude mať napr. 2 roky. Ďakujem

babula
16. jan 2011

ahojte ja by som chcela vediet to iste co zuzu.mal tam niekto posadene aj 2,5rocne dieta?dakujem

monda17
17. jan 2011

@zuzu0115 ano myslím že je, podvozok je perfektný !!!
@zuzu dlžka chrbtovej opierky je 46 cm a opierka na nohy 42 cm, moj syn ma 80 cm a opirka na nohy mu je akurátna, ked podrastie, bude musiet mat nohy pokrčene.

pepies
17. jan 2011

@nostek dakujem, aj VY sa drzte......... ja uz by som to mala najradsej za sebou...........
tento tyzden by mal prist kocik na predajnu do RK, tak ho vybehneme pozriet - najhorsie, ze muz este nevie a bude asi rozvod, pretoze uz mam kupeny Concord Neo 3-kombinaciu s dvomi autosedackami, tak ma urcite zabije ........... 😝

pepies
17. jan 2011

@monda17 ja som zvedavá, ako bude vyzerať tá červená naživo, počula som síce samé chvály, aj na kočík, ale najradšej budem, keď si ho omrknem a otestujem naživo

nostek
17. jan 2011

@pepies ja som komunikovala z RK, tiez by mi to bolo lepsie od nich, ale uz som ich asi 2-3x prosila o odpoved na mail a nic. pani v mocenku bola ochotna a komunikuje na pockanie. dnes som bola v jednom babyshope tu v CH a mali aj BJ. tak som si ho narychlo pozrela. fialovy by mohli objednat od februara. ale tu je drahy. kupme ho na SK.
a moj mm tiez nebol nadseny, ale ked ho videl, povolil 😀